X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lekarz Katowice, Chorzów okolice
Odpowiedz

Lekarz Katowice, Chorzów okolice

Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    czy jest tu jakaś kobietka, która może polecić jakiegoś dobrego lekarza?
    Z publicznej kasy chorych lub prywatnie?
    Proszę o info:)

    A Jeśli jest już podobny temat to proszę o przekierowanie:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pod gliwicami- w przyszowicach Pani dr Patrycja Fiegler- Rudol...jest rewelacyjna- w szczególności jezeli chodzi o problemy z ,,zajściem". Pracuje równiez w szpitalu w zabrzu.

    Eklerka lubi tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam z kolei lekarza z Katowic - Michał Graniczka:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • Karolka Przyjaciółka
    Postów: 115 171

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam mojego lekarza - dr Piotr Buchacz. Przyjmuje w Katowicach. Dzięki jego leczeniu zaszlam w ciążę 2 razy mając PCOS :)

    dorota1987 lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam :) poszukam w necie coś o tym lekarzach i jak znajdę namiary to na pewno się udam do Nich! i mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri widzę, że ta Pani doktor ma bardzo dobre opinie!
    mogłabyś mi powiedzieć ile bierze za wizytę w ciąży? :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wizyte + usg płace 120zł- 80zł za wizyte i 40 za usg:)

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to bardzo tanio... ale widzę też, że terminy ma ta Pani doktor odległe, ale chyba się właśnie do niej wybiorę jako pierwszej!
    mój mąż jest ideałem bo nawet słowem złym się nie odezwał jak mu powiedziałam, że podobno dobra lekarka jest prawie 30 km od nas ;) a jeszcze zapytał czy przyjmuje popołudniu abym nie musiała sama autem jeździć i on mnie zawiezie <3 :)
    Dziękuję Ci liri

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 14 lipca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dojezdzam kochana z okolic wodzisławia śląskiego. Nie ma bardzo odległych terminów. nie sugeruj sie internetowym zapisem terminów tylko przedzwoń. Mój mąż tez ani słowo nie powiedzial ze wybrałam lekarza z tak daleka. a powiedz mi alxa- jezeli moge zapytac- jest jakis konkretny powod dlaczego musisz isc do lekarza i szukasz kogos konkretnego. moze ci pare wskazówek bede mogla dac:)

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogółem staramy się o dzieciaczka.. w sumie zaczynamy dopiero.. ale w obu przypadkach będę potrzebowała lekarza: albo zajdę albo nie... wydaje mi się, że tak czy siak przyda się konsultacja lekarska..
    Mój lekarz jest rewelacyjny! ale bardziej o sprawy różnych nowotworów..
    jest bardzo "niedelikatny" a ja w ciąży lub starając się o nią wolałabym raczej lekarza bardziej liczącego się z moim bólem.
    Wyleczył mnie z raka szyjki macicy więc wierzę, że jest cudowny, ale na prawdę wolę kogoś innego do prowadzenia mojej ciąży.. i chyba wolałabym iść prywatnie niż z nfz-tu :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • mała mi Autorytet
    Postów: 1014 1168

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa,

    Kiedy szukałam lekarza stąd do poprowadzenia ciąży od 6 m-ca to polecono mi dnm Anetę Porębę-Cieślukowską. Byłam nawet zapisana do niej na wizyte w Sosnowcu( dość odległy termin), później się rozchorowałam i ostaecznie trafiłam do innego lekarza, u którego już zostałam ze względu na wybor innego szpitala do porodu. Dr Cieślukowska przyjmuje w Katowicach, a pracuje w szpitalu w Tychach. Ponoć jest właśnie świetnym diagnostą. Poniżej przesyłam link z opiniami:
    http://www.znanylekarz.pl/aneta-poreba-cieslukowska/ginekolog/tychy

    lh84fwn15ak64cb2c.png]

    n59y9vvjpvlwuosg.png

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 15 lipca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa- to na perwszej wizycie Pani doktor cie zbada i później wysle na badania krwi. nie zaszkodzi przed wizyta zrobic sobie juz..oszczedzisz sobie jednej wizyty:)ja trafiłam do niej jak odstawiłam tabletki i po 6 miesiacach po oczyszczeniu ciala zaczelismy sie staraz. i na dzien dobryu staran zaniknela mi miesiaczka na 65dni:/

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy jeszcze ktoś z piszących w tym wątku zajrzy tu-ale chciałam zapytać Panie, które chodziły w trakcie ciąży do Pani dr Patrycji Fiegler -Rudol, jak wyglądały wizyty? jak często było usg? Byłam u Pani doktor raz, jeszcze nie będąc w ciąży i teraz zastanawiam się nad wyborem lekarza.

    81clk9i.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 8 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś z piszących w tym wątku tu jeszcze zajrzy? ;)

    81clk9i.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 21 listopada 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam watek,może ktos polecić dobrego lekarza do prowadzenia ciąży z Katowic...najlepiej jakby pracował w Szpitalu na Boucicach( czytałam wiele pozytywnych opinie) lub Ligocie

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia_k1 nie liczy się lekarz. Możesz mieć lekarza pracującego na bogucicach ,a potem nawet nie pozna swojej pacjentki.
    To cię nie uprawni do przyjęcia do szpitala.

    Ja zamierzam tam rodzić. Mam 2 położne z tamtąd.
    Co z tego jak powiedzą mi że nie ma miejsc bo ktoś jedzie ze 100 km do tego szpitala. A ja mam 3 km i mnie nie przyjmą.

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • aga8787 Autorytet
    Postów: 558 489

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Katowicach mogę polecić dr Myroslava Mackiewicz pracuje w Klinice na Ligocie. Chodzę do niej od września zaraz po poronieniu sie zapisałam niestety jeśli sie nie jest w ciązy terminy są odległe, no chyba że prywatnie. Natomiast w ciąży mam wizyty nawet co tydzień :)

    ug37df9hmgtex3az.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Misia_k1 nie liczy się lekarz. Możesz mieć lekarza pracującego na bogucicach ,a potem nawet nie pozna swojej pacjentki.
    To cię nie uprawni do przyjęcia do szpitala.

    Ja zamierzam tam rodzić. Mam 2 położne z tamtąd.
    Co z tego jak powiedzą mi że nie ma miejsc bo ktoś jedzie ze 100 km do tego szpitala. A ja mam 3 km i mnie nie przyjmą.

    Lalita, a odnośnie przyjęcia do szpitala, trzeba mieć skierowanie? uczęszczałaś tam może do szkoły rodzenia? jeśli nie to jaką wybrałaś, jeśli mogę wiedzieć? bo ja też chciałabym tam rodzić, lekarza prowadzącego tam nie mam. jestem z dąbrowy górniczej i zastanawiam się, czy jeśli wybiorę tamtejszą SR to będę miała jakąś przewagę do przyjęcia na poród, czy jak? słyszałam właśnie, że w tym szpitalu panuje oblężenie. i tak się teraz zastanawiam.

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 21 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kASIU ja ci chyba pisałam ,ale może nie pamiętam.
    Ja wybrałam szkołę rodzenia Hebamed na osiedlu Paderewskiego w K-ce.

    Niestety finanse nie pozwoliły na Sr przy szpitalnym.
    Ale to na prawdę nie ma znaczenia.

    Bo żaden lekarz i żadna położna nie wyczaruję ci miejsca.
    Jeśli na oddziale jest full komplet i wszystkie sale porodowe i sala przedporodowa zajęta. Na prawdę. Rozumiem ich. Bo jest mega oblężenie.
    Mówię że przyjeżdżają ludzie z Rybnika czy Częstochowy. Bo mówiła mi położna. Tak że... jest ciężko... Możesz przyjechać i będzie pusto tak też może się zdarzyć.
    Ja pojadę z nastawieniem pół na pół ,nie chcę się napalać jeśli okaże się że jest komplet.

    kaaasiaczek_ lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 22 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci, że ja z tego wszystkiego to też już nie pamiętam.
    a jaki szpital bierzesz drugi pod uwagę?
    jesteś z Katowic, że akurat bierzesz Bogucice pod uwagę?

    qb3ci09kgez1zp78.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ