X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Latanie samolotem
Odpowiedz

Latanie samolotem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leciałam w momecie zagnieżdżania maluszka i widać wszystko z nim ok i teraz w 24tygodniu leciałam też. Jedyne co mogę powiedzieć bo od ciągłego siedzenia mały bardzo kopał (mam pracę bardziej stojącą więc siedzenie przez 3godz non stop było dla mnie czymś innym). Miałam też ciągłe skurcze Braxa Hikcsa ale mam je często więc nie wiem czy to przez lot. Generalnie było ok.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Paulina23 Autorytet
    Postów: 465 455

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie myślę,że w samym locie nie ma nic złego...fakt,że lot powinien być dostosowany czasowo do ciężarnej:) i warto stosować się do wskazówek typu pujść siusiu, przejść się po samolocie, żuć gumę czy zatkać uszy i nogi mieć lekko uniesione, pić wodę. Myślę,że już większym zagrożeniem może okazać się miejsce do którego się udajemy, tak jak my z mężem jedziemy w cywilizowane miejsce hehe:) znaleźliśmy w pobliżu dwa dobre szpitale które sobie zanotowałam, chcę też wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie, i mój lekarz obiecał przetłumaczyć mi na język angielski podstawowe istotne wiadomości na temat przebiegu mojej ciąży, nie forsować się..bo jestem i muszę sporo zobaczyć, to już nie w naszym przypadku hehe, ja jadę z moim mężem żeby pobyć razem,sami, zrelaksować się przed tym co nas czeka hehe:) i jak wspomniał mi lekarz uważać na jedzenie...to nie czas na eksperymenty:)

    Limerikowo, lolka83, iwcia77 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxmkhui00ao.png gpedxzdv7oki5wqi.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ