X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Laktator ręczny czy elektryczny??
Odpowiedz

Laktator ręczny czy elektryczny??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karo335 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie najlepiej sprawdza się Lakta Plus (Simed). Sprawnie odciąga pokarm i nie jest to tak męczące i nieprzyjemne, jak w przypadku laktatora, którego używałam przy poprzedniej ciąży. Wtedy to naprawdę była tragedia!

  • baba Ekspertka
    Postów: 151 135

    Wysłany: 29 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam dwóch ręcznych Aventa. Seria Natural do niczego, zrobił mi się od niego mały zastój. Wybawieniem był ISIS super szło i sprawnie ( doiłam się nim 10 mies na okrągło) zajechałam chyba z 5 uszczelek, ale bez problemu można je dokupić np. na all.. Miałam też elektryczny Medela Mini Elektric ale po dwóch razach go sprzedałam. Odciąganie trwało tyle co ręcznym a przy tym był głośny (w nocy nie było szans używać, a w dzień miałam wrażenie że piętro niżej go słyszą).
    Ale wydaje mi się że cyce poprostu przyzwyczaiły się do jednego modelu, bo używanie innych mi sprawiało ból.

    kyw7gh2.png

    qgxuky0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi koleżanki póki co odradziły, bo to wszystko zależy czy dzidziuś będzie pił i też ile będzie. Skarżyły się właśnie na ten hałas przy elektrycznych.

  • MatkaAgatka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem najlepszy jest laktator elektryczny. Ja posiadam laktator Lovi Prolactis i jestem bardzo zadowolona. Ma on możliwość przejścia z elektronicznego na ręczny, więc kiedy dziecko śpi możesz ręcznie odciągnąć pokarm. Ważne było dla mnie to, że odciąga pokarm szybko i bezboleśnie:)

    MatkaAgatka
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam elelktryczny Medela :) Nie mialam swing tylko inny ale był super :) Hałas jest, ale wolę to jak pracować ręką :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • mara.retor Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neno Camino 3 to niezły laktator na początek. Dostajesz bogaty zestaw, całkiem spory pojemnik na pokarm. Akcesoria niezawodne i sprzęt prosty w czyszczeniu. W miarę cichy, nikomu nie przeszkadza. Zerknij sobie bezpośrednio https://neno.pl/.

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 – fazowe laktatory znajdziesz tutaj https://neno.pl/ i czym się wyróżniają? Przede wszystkim oddają właściwie perfekcyjnie naturalne ssanie maluszka, więc przy odciąganiu pokarmu się w ogóle nie męczysz.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ