X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne laktator elektryczny na dwie piersi\ materacyk do łóżeczka :)
Odpowiedz

laktator elektryczny na dwie piersi\ materacyk do łóżeczka :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sunrise Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobietki, czy słyszałyscie o laktaktorze elektrycznym na dwie piersi? Czy macie taki? Czy i ewentualnie jakiej firmy polecacie? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi :)

    Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie materacykow do łóżeczka ;) Jakie macie i jakie polecacie? W sklepie polecają podwójny kokos, bo podobno kokos+ gryka nie wszystkie dzieci akceptują. Wiecie coś o tym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gryce podobno przy wilgoci lęgną się robale dlatego nie jest polecany :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator na dwie piersi to rewelacyjna sprawa. Ja miałam firmy Medela, nie wiem nawet czy sa inne. Ściąganie mleka jest dwa razy szybsze tylko jak nie ma sue stanika do ściągania to masz zajęte obie ręce, albo możne zepsuć jakus sportowy, dopasowany stanik i jakos idzie.
    Materac my mamy gryko-koko z Danpolu. Gryka jest zaszyta w materiale i pisałam do producenta o dokladna instrukcje czyszczenia tego materaca. Nieprawda jest ze lęgną sie w nim robaki bo mogę go wyprać w pralce ważne jest tylko jego porządne wysuszenie - takie info dostałam pisemnie od producenta. Jad materac co jakis czas obracam wiec synek raz spi na gryce s raz na koksie i nie widzę żeby mu któraś strona przeszkadzała a któraś była faworyzowana.

  • mara.retor Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z bezprzewodowym laktatorem przesadnie się nie zmęczysz przy odprowadzeniu pokarmu. Z tych ciekawszych modeli to może Neno Due, bo miękki lejek, więc bezbolesna procedura, a do tego bardzo cichy. Cenowo sobie porównasz przez https://neno.pl/.

  • beata.tyrokowa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neno Uno trójfazowy laktator, więc masz w pełni głębokie odciąganie, właściwie naśladujące ssanie dziecka w perfekcyjny sposób. Trudno coś lepszego na ten moment polecić. Alternatywne modele to Neno Angelo albo Neno Bella na jedną pierś. Niektóre kobiety preferują właśnie takie rozwiązanie. Wskazane modele możesz obejrzeć na https://neno.pl/.

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli szukasz czegoś na jedną pierś to sprawdź Neno Bella. Akurat ten laktator wiele popularnych parentingowych blogerek ostatnio recenzowało, więc możesz sprawdzić na https://neno.pl/. Wiele kobiet preferuje właśnie takie rozwiązanie i warto generalnie przetestować laktatory elektryczne, bo nawet na krótkim spacerze się sprawdzi.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ