X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014
Odpowiedz

KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej w koncu mi sie udalo wiec zapraszam wszystkie ktore maja przewidywany termin na kwiecien lub maj 2014 roku do wpsolnej wymiany przezyc i doswiadczen !!!!!

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już każda z 2014 musi zakładać osobny miesiąc, to już na kwiecień jest.

    иιєиσямαℓиα, pasia27 lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny litości nie zakładajcie nowych wątków tylko ze względu na to, że macie termin porodu na kwiecień , maj czy czerwiec. Kwietniowy wątek już jest, po co zakładać kolejny ???? Nie można dołączyć do istniejącego wątku?
    Za chwilę pojawi się wątek majowy??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2013, 23:52

    Suzy Lee, pasia27 lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A potem czerwcowy, lipcowy itd.. I w 2015 to samo.. W 2016 dalej.. Litości, potem się okazuje, że któraś się rozpakowuje, a nikt nie wie, kto zacz.. To jest jedno forum dla wszystkich, więc piszmy we wspólnych wątkach..

    Suzy Lee, pasia27 lubią tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moim zdaniem to dobrze! powinny być konkretne miesiące.. chciałąbym porozmawiać z kobietkami, które mają termin w tych samych dniach co ja... !

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co za różnica czy bedziecie tego samego dnia rodzić? ciąża i poród przebiega stosunkowo tak samo dla wszystkich niezależnie od roku czy miesiąca, w odpowiednich trymestrach i tak są zbliżone terminy porodów, a można się czegoś nauczyć/dowiedzieć od tych które sa te 3 tygodnie do przodu z badaniami. Bez przesady z tym komformizmem, tylko mega bałagan siejecie zwłaszcza robiąc kilka wątków na ten sam miesiąc :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2013, 08:29

    pasia27, m_f lubią tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja myślę, że to powinno być karalne.

    doris85 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • martusia172005 Autorytet
    Postów: 287 118

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najeżdżacie na biedną dziewczynę. Chciała założyć post i to zrobiła miała do tego prawo tak jak każda inna osoba jeśli komuś to nie odpowiada nie powinien moim zdaniem wypowiadać się na nim i tyle a nie krytykować. Takie jest moje zdanie :) Pozdrawiam niunia i życze spokojnych 9 miesięcy

    michaela, Makcza, aher lubią tę wiadomość

    relgzbmh71xqedw7.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bałagan bałaganem, zgodzę się ze to nielogiczne ale martusi też przyznam rację, nieużywany wątek umrze śmiercia naturalną:)

    pasia27, Makcza, aher lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie ktoś mądry! jak ktoś nie chce nie musi się wypowiadać...

    :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja pisze w watkach typu 3 trymertr , rozpakowane to czuje sie ignorowana bo ciezko o odpowiedz dla mnie tam pisza sobie ''sami swoi'' a co do zakladania watkow to jest jakis zakaz ?

    niunia lubi tę wiadomość

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejejej... nie przesadzajmy, jest niedziela, może nie ma tam po prostu nikogo, albo nie ma akurat osoby, która mogłaby odpowiedzieć w danym momencie, może trzeba tylko trochę cierpliwości, w końcu nikt nie ma obowiązku odpowiadać, albo odpowiadać natychmiast. Dziewczyny się denerwują na bałagan na forum przez powtarzanie wątków, ciut na wyrost, bo każdemu może sie zdarzyć z czystego entuzjazmu, niezauważenia już istniejącego wątku, albo "widzimisię", ale tak jak każdy ma prawo zakładac sobie nowe wątki, tak i pisać że wydają mu się zbędne. POKÓJ. ZEN. A tobie szczesciaro życze cierpliwości - to najważniejsze i w ciąży i w przypadku chowania dzieci:) Nie denerwuj sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2013, 18:13

    niunia lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko ja nie pisze konkretnie o moim dzisiejszym pytaniu , pare pytan tam juz zadalam ale niestety nigdy nie dostawalam odpowiedzi

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no trudno tak to jest, ja tm pisze w różnych wątkach, raz ktoś odpowie raz nie... łatwiej w zyciu jeśli się nie ma roszczeń o cos co jest tylko zbiegiem okoliczności i dobra wolą innych a nie obowiązkiem. Ale jestem więcej niż pewna, ze nikt Cię nie ignoruje.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2013, 18:36

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam to forum odkąd zaszłam w ciążę, a moje dziecko ma 3 miesiące z górką. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś prędzej czy później nie odpowiedział na moje pytanie, więc chyba troszkę koloryzujesz, szczęściaro? Poza tym - skoro tam piszą "sami swoi", to może warto do nich dołączyć, zamiast tworzyć własny obóz "samych swoich" w zdublowanych wątkach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok macie racje sory troche mnie ponioslo

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    a moim zdaniem to dobrze! powinny być konkretne miesiące.. chciałąbym porozmawiać z kobietkami, które mają termin w tych samych dniach co ja... !


    uwazam to samo. dla mnie wazne bedzie co sie dzieje u kolezanek z tego samego terminu a nie czytanie o kims z 22tygodnia, tego tego to ja dojde za prawie 20 tygodni wiec moim zdaniem jak ktos nie jest z maja 2014 niech nie wchodzi i nie czyta. ale oczywiste jest ze przyszle mamy z kazdego miesiaca maja inne problemy i chca wymienic pogladay na inne temay

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe, ale w ten sposób te same problemy są omawiane dziesiątki razy, a na forum można już znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących różnych etapów ciąży. Poza tym w innych wątkach (1., 2., 3., trymestr, nasze brzuszki, zakupy a nawet "rozpakowane") wypowiadają się osoby w różnych etapach ciąży, zawsze coś fajnego można się dowiedzieć :)

  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:53


  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piszę w sprawie dość zaciekłej dyskusji jaka się wywiązała z powodu 2 jednakowych wątków.
    Nie chciałabym żeby były między nami jakieś niesnaski więc bardzo bym prosiła niunię, założycielkę obu tematów by usunęła jeden i zaprosiła dziewczyny, które zaczęły tam pisać do wątku który zostanie i będzie się dalej rozwijał.
    Niunia z tego co się zorientowałam tylko ty możesz to zrobić.
    Dziękuję i pozdrawiam :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ