X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014
Odpowiedz

KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja mam taki problem! Jestem w 6tc i nie mam żadnych objawów. Pamiętam że przy poprzedniej ciąży miałam mdłości a teraz nic, piersi tylko lekko bolą. Miałyście tak? Że w 6tc nie miałyście żadnych objawów a dzidziuś jest zdrowy? Do lekarza dopiero we wtorek pójdę bo teraz jest na urlopie :(

  • martusia172005 Autorytet
    Postów: 287 118

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie nic się nie martw ja w poprzedniej ciąży miałam objawy ciążowe bardzo szybko i straciłam ją a teraz mam tylko gazy i zmęczona częściej jestem a jak na razie jest wszystko ok gin powiedział że objawami nie mam co się sugerować a jak chcesz zobaczyć czy jest ok to zrób sobie beta hcg po 48 godz jak przyrośnie co najmniej o 66% to nie masz czym się martwić pozdrawiam odpoczywaj i ciesz się tym pięknym stanem :)

    relgzbmh71xqedw7.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ