X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kordonku też jestem żółtodziób i jestem nie wiele młodsza bo mam 25 lat :)
    Moi teściowe wiedzą, z racji że z nimi mieszkamy i już jestem na l4 i tak by się wydało, ale moja rodzina i znajomi nic nie wiedzą, też czekam do serduszko :) Kordonku ja też się boję, jestem taka szczęśliwa i mam ochotę krzyczeć a jednocześnie strasznie się boję, że coś pójdzie nie tak i to wszystko jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe...:)

    Angie miałam na myśli dwójkę L, czy może się po prostu nie widują? ;)

    Sweet Dream gratki :) wędrujesz na naszą listę ;)
    Jesteś straszną farciarą z tymi staraniami <3
    Jakaś beta? wizyta?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie robiłam. Jutro ponawiam test. Wizyta pewnie 8 sierpnia. Niby jeszcze sporo czasu, ale przy tej mojej małej torpedzie, która lata po domu, dni mi przez palce uciekają. Dlatego będziecie musiały mi wybaczyć, jeśli nie będę mogła byc na bieżąco :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka rzadki kontakt mają bo tamta nie pozwala żeby widywał się z córkami że mną. Ale widuja się i porozumienie jest bo jedna ma 7 lat a druga 6

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie fejsbooki ?

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie właśnie zamówiłam badania w alabie bo musze tarczyce skontrolować bo mam hasimoto :/ i wrzuciłam też sobie bete mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo kolejnej straty bym nie wytrzymała... a zrobiłam chyba najgorszą rzecz jaką sobie mogłam zrobić nasikałam na test dziś ponownie i kreska nie ciemniej więc się martwie... i po co mi to było...?? ahhh jakoś tak mi smutno ;(

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie ja nie mam fb i raczej nie założę :P zostaje mi nasz wąteczek :)

    Fufka a TY niedobra, co Ci powie test? nic !
    Czekaj na betkę która na pewno będzie piękna i nic się nie stresuj, i się nie smuć bo kropkowi też będzie smutno <3 wszystko będzie dobrze, ja powoli się uczę oswajać z tą myślą...;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhh no sama zła na siebie jestem, że taką głupotę zrobiłam mam tylko nadzieję, że beta będzie ok

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • itania Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 19:42

    16.09 dwa centymetry człowieka <3
    14.10 - usg prenatalne
    8.11 - 146g, SYNUŚ!!!
    28.04.2017- NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NASZ OKRUSZEK <3
    l428zga.pngiri742v.png[/ur
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetDream - witaj! U mnie kalkulator raz podawał termin na 5 kwietnia a raz na 6 :) Co ciekawe, teściu ma urodziny 5-go, ale by przeżywał :D

    Milka - widzę, że wiele nas łączy, to super że można tutaj wejść i pogadać z Wami :) Wasze wpisy i porady działają na mnie kojąco ;D

    Ja już najchętniej kupiłabym jakąś drobnostkę dla dzidziusia, tak się nie mogę doczekać. Odliczam do tych 12 tygodni, by pewniej stanąć na nogi i nie trząść się po byle ukłuciu :) Myślałyście już nad imionami? Wiem, że jest bardzo wcześnie, ale np. moja szwagierka jest już po terminie porodu a dalej nie widzą jakie dać imię.. nie umiałabym tak. Dla dziewczynki marzy mi się Zosia a dla chłopca mam wiele typów, ale większość została zdyskwalifikowana przez męża więc na razie jedynym kompromisem jest Aleksander :D Już się nawet za wózeczkami rozglądam, taki człowiek łapczywy, chciałby już mieć wszystko zaplanowane i konkretnie wiedzieć co i jak ;) Też tak macie?

    Przeraża mnie moja niewiedza i to, ze nie jestem "na czasie" jeśli chodzi o dzidziusiowe artykuły, ubranka, akcesoria.. wiem, że to przyjdzie z czasem, ale na razie wydaje się tego tak dużo do nadrobienia :D Może polecacie jakieś książki dla przyszłych mam? Chciałam coś zamówić, ale wiadomo.. przez neta nie bardzo jest wgląd w książkę.. widziałam jak jedna youtuberka polecała "w oczekiwaniu na dziecko", podobno fajnie każdy miesiąc rozpisany. Ja wypożyczyłam z biblioteki "macierzyństwo, ciąża i poród" i szczerze mówiąc jakoś ciężko mi przez nią przebrnąć. Żadnych przydanych informacji, pierwszy trymestr prawie całkiem pominięty.. szukam takiego poradnika, którym będę się kierować. Jeśli któraś z Was spotkała coś ciekawego, to dzielcie się tą informacją proszę :)

    itania lubi tę wiadomość

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do was. Termin wypada na 1 kwietnia:) Wizyta u gin. jeszcze przede mną:)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • itania Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Witam się sobotnio :)

    Itania z tel zazwyczaj zjada większość postu, więc trzeba pisać krótko i na temat :P
    Ja też jestem ostatnio rannym ptaszkiem, i chyba też zawdzięczam to nagłej lawinie emocji w moim życiu ;) trzymamy kciuki za Ciebie i dołączaj do nas jak najszybciej :)

    Młoda jasne że zaglądaj, Jesteś naszym kibicem, a my Twoim :*

    Hahaha krótko.. Obawiam się że mogę miec problem ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16.09 dwa centymetry człowieka <3
    14.10 - usg prenatalne
    8.11 - 146g, SYNUŚ!!!
    28.04.2017- NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NASZ OKRUSZEK <3
    l428zga.pngiri742v.png[/ur
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy Kordonek wydaje mi się, że mam tą książkę i mogę odsprzedać. Jak będę w domu to zobaczę, czy to ta ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka słów o sobie. Mam dzidzię 13 miesięczną. Drugi cykl starań i udało się . Pierwszą ciąże poroniłam. A teraz postanowiłam do was dołączyć, bo oczywiście schizuję się, że coś będzie nie tak itp. Czekam na wizytę u gin, a dni niestety dłużą się strasznie. W grupie zawsze raźniej:)

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kordonek piękne imiona, bardzo mi się podobają, u nas na pewno będzie Tymon (Tymek) i Kornelia (Nelcia) :)
    Ja jeszcze mam pewien dystans do tego, jak usłyszę to serduszko to pewnie oszaleję na punkcie dzidzi i różnych rzeczy z tym związanych ;)
    Myślę że najwięcej będziemy się uczyć same od siebie, kilka z nas już ma dzieci, więc na pewno te Mamusie będą nam służyć radą :)

    madziaaa witaj serdecznie :)
    wszystkie drżymy przed pierwszymi wizytami, nie Jesteś z tym sama :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam naturalnie 3 tyg. przed terminem, więc podejrzewam, że i ta ciążą ( jeżeli będzie wszystko ok) rozwiąże się przed czasem:):) A co do porodu, to super cudowne niezapomniane przeżycie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że w kolejnej ciąży będę bardziej wyluzowana i spokojna, a jednak nie:) Dobrze, że nie ja jedna. Kiedy macie najbliższe wizyty u gin?? Ja dopiero na 12.08

  • itania Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 19:43

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16.09 dwa centymetry człowieka <3
    14.10 - usg prenatalne
    8.11 - 146g, SYNUŚ!!!
    28.04.2017- NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NASZ OKRUSZEK <3
    l428zga.pngiri742v.png[/ur
  • Goja88 Ekspertka
    Postów: 173 73

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mogę dołączyć? Termin porodu wyliczył mi ovufriend na 6 kwietnia 2017 :) ale oczywiście spanikowana jestem po wcześniejszych niepowodzeniach ... jakie macie wyniki beta hcg (w którym dniu po ovulacji)? Kiedy wizyty u gina może ktoś już był i podglądał maluszka?

    Mutacja MTHFR c677t, mutacja PAI -1 4g PCOS hiperprolaktynemia z mikrogruczolakiem, Ana1Ana 2 +
    Lipiec 2016/ 11dpo beta 23,12/ 13dpo beta 100,90/ 15dpo 407,5/ 18dpo beta 1797/ 19dpo jest pęcherzyk 3 mm/16.08 jest serduszko moje małe :*eiktskjoub2m1k06.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka Anastazja. A drugie niewidome będzie:) chociaż chodzi mi po głowie Aleksander a dziewczynki w ogóle nie wpadło mi nic w ucho;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziewczynka będzie Nina :) a chłopiec nie wiem był Maksymilian ale teraz nie wiem może Daniel hmmm jakoś mam problem z chlopiecym imieniem :/

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ