X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie nigdy nic w życiu nie wiadomo :)
    taki mieliście plan że na trójeczce kończycie ?
    też bym tak chciała, ale zobaczymy co życie przyniesie, a na razie modlę się o mój pierwszy cud :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka :-)) hej z rana. Ja też z tel pisze :-(

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka nie nie taki był plan ale ja miałam 2 cesarki. Druga cesarka bo Zaczęłam krwawić i na szybko. Teraz też będzie cesarka bo za krótki odstep czasu i lekarz powiedział że z takich względów to ostatnia ciąża. Ta ciąża to nie była planowana

    itania lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mój najstarszy syn nie jest dzieckiem Leszka. My mamy razem córkę roczna i teraz znowu jestem w ciąży. On ma jeszcze dwie córki z poprzedniego związku które zabiera co 2tyg na weekend. Moze napiszecie coś o sobie. To się bliżej poznamy

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika to tak jak u mnie. Puściło łożysko i cc w znieczuleniu ogólnym na cito. Na szczęście byłam w szpitalu.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja jeszcze sie troche ludze ze moze za szybko polecialam na ta bete no ale jak niektore dziewczyny pisza ze beta juz im wychodzila 6 dni po owulacji to nie ma sie co ludzic:/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mija Zuza właśnie stoi w łóżeczku i sie śmieje :-D a starszak dalej śpi. Wakacje to śpi cwaniak do 11

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Milka ja jeszcze sie troche ludze ze moze za szybko polecialam na ta bete no ale jak niektore dziewczyny pisza ze beta juz im wychodzila 6 dni po owulacji to nie ma sie co ludzic:/

    Ja bym powtórzyła.
    Zrobiłam 7/8 dpo mniej niż 0.1
    Dwa dni później 4.9
    Następnego dnia ok 9
    I następnego prawie 19.
    Idzie do góry.
    Nie ma co tracić nadziei

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaska o kurcze to też przeżyła trosk. Ja miałam też na szybko cesarke robil mi jeden gin którego nie znałam miał dyżur z innego miasta. Mała się zakrztusila wodami przy cesarce. Miała kłopot z oddychaniem. Saturacja spadała. Widziałam córeczkę parę sekund na stole operacyjnym. Zabrali ją. Potem. Lekarz powiedzial o tym że jest problem. Przewieźli ja do Gdańska na ojom noworodka. Podlaczyli do respiratora. Była tam 12 długich dni. Po tym czasie mogłam ja zobaczyć i zabrać do domu. O tym nie da się zapomnieć. Jak na nią patrzę to dziękuję Bogu że ta mała lobuziara jest z nami ima się dobrze. A tyle przeszła...

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k w poniedzialek ma przyjsc @ wiec zobaczymy co z tego bedzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, moja w 13 dniu życia wylądowała w szpitalu z tętnem dochodzącym do 300. Przewieziono ją do Warszawy na kardiologię dziecięcą i tam byłyśmy prawie w tygodnie. Diagnoza częstoskurcz napadowy. Potem przed pół roku brała leki, ale już jest ok.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie no to faktycznie nie ma co ryzykować z następnymi maluszkami, niech ten rośnie zdrowo :) a córa bardzo silna, niech taka będzie całe życie ;)
    Starszak ile ma lat?
    Ja starałam się z moim M 13 miesięcy (czyli od ślubu, który odbył się 13.06 ur.) jak w opisie, nie było łatwo, bo pco, niski progesteron itd, a udało się, zaszłam w cyklu, w którym na pewno miałam nie zajść :P to będzie moje pierwsze maleństwo, M przeszczęśliwy, dla teściów i rodziców to będzie pierwszy wnuk, więc też mega radość :)

    Anulka Jesteś świetnym przykładem, że potrzeba wiary i cierpliwości :)
    Młoda jeszcze tylko 2 dni i będzie wszystko wiadomo ;P

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka az boje sie poniedzialku, chcialabym zeby @ nie przyszla, ale znajac zycie pewnie przyjdzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka widzisz jak to w życiu była u Ciebie 13 cykl szczęśliwy. Wiec teraz musi być tylko wspaniale. Tego Ci Życzę :-) Maleństwo Ci wynagrodzi tak dlugolie wyczekiwanie Na niego :-) rozpiescicie potem do granic możliwości a jak :-)

    A mój starszak ma 7 i pol roku. Do trzeciej klasy idzie. W kwietniu urodze a w maju syna komunia Święta. Jak Paweł się dowie ze będzie znowu rodzeństwo to od razu zapyta czy tym razem to brat jeśli oczywiście się nie zdenerwuje

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaska naprawdę współczuję bardzo... ale najważniejsze że już jesteś dobrze. Oby dzieciaki rosły zdrowo

    kahaśka lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1984 wrote:
    Milka widzisz jak to w życiu była u Ciebie 13 cykl szczęśliwy. Wiec teraz musi być tylko wspaniale. Tego Ci Życzę :-) Maleństwo Ci wynagrodzi tak dlugolie wyczekiwanie Na niego :-) rozpiescicie potem do granic możliwości a jak :-)

    A mój starszak ma 7 i pol roku. Do trzeciej klasy idzie. W kwietniu urodze a w maju syna komunia Święta. Jak Paweł się dowie ze będzie znowu rodzeństwo to od razu zapyta czy tym razem to brat jeśli oczywiście się nie zdenerwuje

    A no tak pisałaś że ma 7,5, to spory chłopak :)
    Czyli na razie wszystko w tajemnicy? kiedy Mu powiesz? a jak się dogaduje z resztą dzieciaków?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi - bardzo mnie cieszą Twoje słowa :) mam nadzieję, że na takim delikatnym uciąganiu się skończy :)

    Kurcze jak Was czytam to jestem pełna podziwu dla Was.. niektóre z Was są już matkami, inne miały ciężkie przejścia.. czuję się przy Was jak żółtodziób i laik :)

    Ja w przeciwieństwie do Was nie mam tutaj się co rozpisywać.. mam 27 lat i po podjęciu decyzji o tym, ze chcemy mieć dziecko, wystarczył nam jeden cykl.. wszystko bajkowo i może dlatego ciągle doszukuję się jakichś dolegliwości, bo ciężko mi w to wszystko uwierzyć i ucieszyć się tak na 100%. U nas będzie to pierwsze dzieciątko, rodzina nic jeszcze nie wie i mam nadzieję wytrzymać z ta informacją do końca pierwszego trymestru albo chociaż do potwierdzenia, ze serduszko bije.. wszystko wyjaśni się po spotkaniu z ginekologiem, bo podejrzewam, że ze względu na moją prace, dostanę L4. Mieszkamy z teściami, więc ciężko będzie ukryć, że nie chodzę do pracy a wtedy powiemy też mojej rodzinie.

    A Wy czekacie, czy wtajemniczyliście już najbliższych? Teściowa ostatnio na imieniny życzyła mi wnusia dla siebie ;D Moja rodzina też ciągle dopytuje i żartuje, aż chciałoby się wszystkim powiedzieć, ale boję się, że wtedy się coś zepsuje..

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ma tylko siostrę roczną. To różnie. Mała do Niego ciągnie jak nie wiem. A on czasem się z nią pobawi innym razem słychać tylko idź stąd. Ale krzywdy zrobić nie da jej ani.zlego słowa powiedzieć. U nas wiem tylko ja mój facet i siostra mojego. Wczoraj jej powiedzialam. A myślę że powiem tak w 6 miesiącu

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) witam się nieśmiało :) wczorajszy test pozytywny :) termin wg mnie na 5 kwietnia. Mam 11 miesięczną córcię z 2 cyklu starań, a tym razem udało się za pierwszym. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 10:59

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez rodziłam w zeszłym roku. 13 stycznia. Siłami natury urodziłam córkę. 3900 ale cały czas się zastanawiam czy drugi raz nie wolała bym cc. To była bardzo ciężka sprawa. Przez ból ja przestałam oddychać a co się z tym wiąże, małej nie dotleniałam. No i mała urodziła się z ręką przy głowie ale nie złamała sobie na szczęście barku. Tylko mnie musiała położna rozciąć prawie na przelot:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ