X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dobrze :) Łucja skończyła wczoraj 4 miesiące, zaczyna się interesować zabawkami, zwłaszcza lego Duplo Anielki :) Aniela chodzi do żłobka, nie chce wychodzić i ubieram ja w szatni pół godziny bo ona chce do dzieci. Więc muszę codziennie Luske rozbierać żeby się nie zgrzala.

    szczęśliwa ja nie nastawiam się na szybkie ząbkowania, Anielce wyszedł pierwszy ząb jak miała ponad 9 miesięcy, a teraz nie ma jeszcze piątek. Taki urok :) a odnośnie Ani jak uważasz że ma braki to tym bardziej zapisalabym ja do przedszkola od września, wśród dzieci może szybciej nadrobić! A do września jeszcze tyle miesięcy że uda się odpieluchowax Anię

    Salvie dobrze słyszeć dobre wieści :) ależ minął rok z Sewerynkiem, i zaraz praca. Nim się obejrzę a ja we wrześniu wracam do szkoły. I Łucja do żłobka. Już zapisana, oby się dostała na miejsce Anielki. A Anielka do przedszkola.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka też mówi pełnymi zdaniami, już jej nie przegadam ;) potrafi swoje ugarac ;) teraz chodzi i śpiewa "kolęby" jak to ona mówi hehe jest bardzo troskliwą wobec siostry, choć coraz bardziej się niecierpliwi kiedy Lusia zacznie siedzieć i chodzić :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    U nas też dobrze :) Łucja skończyła wczoraj 4 miesiące, zaczyna się interesować zabawkami, zwłaszcza lego Duplo Anielki :) Aniela chodzi do żłobka, nie chce wychodzić i ubieram ja w szatni pół godziny bo ona chce do dzieci. Więc muszę codziennie Luske rozbierać żeby się nie zgrzala.

    szczęśliwa ja nie nastawiam się na szybkie ząbkowania, Anielce wyszedł pierwszy ząb jak miała ponad 9 miesięcy, a teraz nie ma jeszcze piątek. Taki urok :) a odnośnie Ani jak uważasz że ma braki to tym bardziej zapisalabym ja do przedszkola od września, wśród dzieci może szybciej nadrobić! A do września jeszcze tyle miesięcy że uda się odpieluchowax Anię

    Salvie dobrze słyszeć dobre wieści :) ależ minął rok z Sewerynkiem, i zaraz praca. Nim się obejrzę a ja we wrześniu wracam do szkoły. I Łucja do żłobka. Już zapisana, oby się dostała na miejsce Anielki. A Anielka do przedszkola.


    Ja już powiem Ci moja droga że już sama nie wiem co mam robić z jednej strony każdy mi mówi z mojej rodziny moje siostry , a zapisz Anię do logopedy ewentualnie do przedszkola do logopedy niestety nie mam możliwości aby chodzić , a w przedszkolu otrzyma tą pomoc logopedy nawet psychologa i nawet są tam zajęcia z senso plastyki to jedyne takie u nas przedszkole , co ma tylu specjalistów jest nawet Pani od rehabilitacji reszta przedszkoli nie ma takich specjalistów więc wolę jak coś ją zapisać do tego przedszkola na razie uczę ją siusiać tam gdzie trzeba od 2 tygodni chodzi bez pampersa nic nie zawoła , nic nie pokaże cokolwiek , a badaliśmy jej słuch i wędzidełko i jest wszystko ok mi moja siostra powiedziała że ich synek jest od Ani młodszy o 3 msc dopiero teraz zawołał że chce siusiu , a trwało to trzy msc jak uczyła go siusiać i w sam raz jeszcze sam nie powie kiedy chce i cały czas moja siostra musi mu przypominać , czy sadzać ale przynajmniej już robi w nocy już mało co się po sikuje wiem że dzieci nie ma co porównywać i każde rozwija się w swoim tempie 😊 .

    Ania niby że tuli Dominika o dzidzi dzidzi , głaszcze po głowie , mówi o cześć albo hej ale nadal muszę mieć ją na oku nie wiadomo co jej przyjdzie do głowy a dziś , w nocy sama wyszła ze swojego łóżka śpi na dole na piętrusie , ma taką bramkę zamykamy ją jak gdzieś jedziemy albo jak muszę poczekać na szwagra aż do niej przyjdzie i spała u Gabrysi w łóżku nie wiem kiedy i jak ona to zrobiła jak szłam o 24 w nocy aby małego przebrać bo się w nocy kręcił to spała u siebie bo ja przykrywam kołderką 😊 .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam moje drogie spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 😊.

    e8d4f53c7ce8.jpg

    sallvie, IGA.G lubią tę wiadomość

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie odzywacie... Jak dzieciaczki? Nikogo nam nie przybyło? Milka?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania.ogg wrote:
    Nic się nie odzywacie... Jak dzieciaczki? Nikogo nam nie przybyło? Milka?


    Dużo dziewczyn pewnie jest na FB , ja już tam nie jestem z nimi odeszłam osobiste powody .

    Pewnie trochę dzieci przybyło , niech rosną zdrowo i szczęśliwie 🙂💗 .

    A u mnie nic szczególnego odpukać dzieci zdrowe ja tam mam problemy zdrowotne z kręgosłupem od 2 lat tak mam , a tak w skrócie Ania idzie od Września do przedszkola , najmłodszy Dominik ma 2 lata zostaje ze mną w domu pójdzie do przedszkola jak będzie mieć 4 latka odpieluchowujemy się , córeczki idą do 3 klasy podstawówki i najstarszy do 3 klasy zawodówki jeszcze w następnym roku I Komunia Święta moich córeczek 💕 , i 18 syna 💕 także czas leci jak szalony 💗💕 .

    Serdecznie Cię Pozdrawiam 🙂, a co tam u Was ?.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niania o proszę, jakie powiadomienie na maila mi przyszło. Już tu nie zaglądam w ogóle. Jesteśmy wciąż na fb, naszą małą kameralną grupą, bardzo się ze sobą zżyłyśmy :) Dzieciaczków przybyło bardzo dużo więc nie będę wymieniać, są drugie dzieci a nawet już trzecie i czwarte :)
    Wszystkie rosną zdrowo,chodzą do przedszkola. Moja córka w przedszkolu od półtora roku ja siedzę z dwulatkiem w domu. A co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2021, 09:44

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 19 września 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Jakiś cudem przypomniał mi się nasz Wontek !
    Jeżeli ktoś również jakimś cudem przeczyta moja wiadomość to pozdrawiam mega mocno!!
    U nas wszystko ok. Filipek chodzi do zerówki, Liwia do przedszkola :) czas leci. Szaleństwo! Łezka się kręci w oku jak podczytuje sobie nasze wiadomości!!! Buziaczki

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hejka. Jakiś cudem przypomniał mi się nasz Wontek !
    Jeżeli ktoś również jakimś cudem przeczyta moja wiadomość to pozdrawiam mega mocno!!
    U nas wszystko ok. Filipek chodzi do zerówki, Liwia do przedszkola :) czas leci. Szaleństwo! Łezka się kręci w oku jak podczytuje sobie nasze wiadomości!!! Buziaczki

    Hej lokokoko ! Coś mnie dzisiaj tknęło sobie wejść na forum. Nie spodziewałam się tu tak stosunkowo świeżej wiadomości :D buziaki dla dzieciaczków.
    My też pozostawimy po sobie ślad.
    Kornelka też już w zerówce, Seweryn za 1,5 miesiąca kończy 5 lat. A moja najmłodsza córeczka Roksanka ( btw wcześniak z 34 tygodnia :p ) skończyła teraz 18.11 dwa latka :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Mama na 5 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane tutaj mamaela Sylwia ma już 6 latek Zosia 3 i właśnie 6.12 dostałam prezent pozytywny 😍 to już piąty 😁
    Pozdrawiam Was serdecznie

‹‹ 2287 2288 2289 2290 2291
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ