X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zobaczyłam że wpisałam zła datę narodzin Łuski, urodziła się 17 nie 18 sierpnia, już poprawiłam we wpisie

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Witajcie moje drogie.
    U mnie każdego dnia jest inaczej. Ostatnio Mikołaj zrobił się bardzo zazdrosny o mnie. Jak wcześniej mógł wyjść z babcią czy tatą to teraz do wszystkiego potrzebna mu jest mama. Na drzemkę chce chodzić z mamą, śniadanie z mamą i zabawy też. Buntuje się strasznie jak coś nie idzie po jego myśli i czasami zachowuje się agresywnie tj. rzuca rzeczami, krzyczy, czasami próbuje kogoś uderzyć. Nie wiem skąd mu się to bierze, bo w domu nikt go nie bije. Zaczęło się od skoku rozwojowego Tymka, gdzie 3 dni cały czas chciał być na rękach, Mikołaj to widział i od tego czasu tylko mama i mama. I na dodatek ma mieszane uczucia co do brata. Z jednej strony to go zagaduje. chce się dzielić jedzeniem i zabawkami, a z drugiej próbuje mu zrobić krzywdę. Mam nadzieję, że z czasem się to unormuje.

    IGA.G zazdroszczę sielanki i tego, że Anielka tak fajnie zaakceptowała siostrzyczkę. I podziwiam, że już odpieluchowana na noc. Mój Starszak odpieluchowany na dzień. Przy czym jeszcze na drzemkę mu zakładam pampersa i na noc też. Widocznie potrzenuje trochę więcej czasu.

    Moi nie chcą spać w jednym czasie niestety i usypiam ich osobno. A najgorsze jest to, że jak jeden śpi to drugi nie śpi i nic nie odpoczywam także nie pomogę, bo sama mam jeszcze problem to ogarnąć, Jak coś wymyślę to dam znać :) A z kąpaniem to u nas jest tak, że ja kąpię Tymka, a tata Mikołaja.

    Szczęśliwa Mamusiu idź do lekarza idź kontrola to ważna sprawa. Ja już jestem po swojej i lekarz stwierdził, że wszystko się ładnie zagoiło i po ciąży nie ma ani śladu ;) Po 2 CC też mam takiego flaka niestety. Mimo, iż nie przytyłam z Tymkiem dużo to brzuch miałam ogromny. Prawie 20 jednostek wód płodowych. A ćwiczyć mogę zacząć dopiero za jakiś miesiąc. Jakby Ci lekarz coś na to poradził to daj znać.
    Jak to z dziećmi, czasem lepiej czasem gorzej, Anielka dała nam wczoraj zrobiła dwie awantury z byle powodu... Na pewno w pewien sposób musi odreagować zmiany, z drugiej i przed porodem miała gorsze dni.

    Co do pieluch ja nie nastawiałam się na odpieluchowaniu w nocy, tato się za to zabrał jak leżałam tyle w szpitalu :( od czerwca miała niemal codziennie sucha piekuche. A ja jej kupiłam na jesień pajace do spania, muszę teraz sprzedać i kupić pizamy.

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga u mnie fajnie się udaje usypianie. Jeśli chodzi o drzemkę to junior zawsze po południu długo śpi. Mniej więcej 13-17. O 14 biorę Kornele do Jej pokoju, układam w łóżku, zaciagam rolety i usypia. Czasem schodzi z godzinę ale to nic. Śpi zazwyczaj 2h. Na noc usypia również najpierw junior więc pierwszy się kąpie i idzie lulu koło 20.30. Potem kąpie się Kornel i idzie spać koło 22. Ja odpoczywam po południu gdy oboje śpią :)

    U nas też bez pieluchy w dzień ale na noc jeszcze zakładam bo budzi się z mokrą. Za jakiś czas zabieram pieluche i wkładam posklady pod prześcieradło ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy aktualnie 5 kolejnych mamusiek w drugiej ciąży :) są wypisane na pierwszej ;) wczoraj się okazało że jest 6 ale poczekam jeszcze chwilę z wpisem bo to zbyt świeże...

    Szczęśliwa Mamusia, Lullaby, IGA.G, oyeykova lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby Na pewno dam znać 😊.

    Matko jakie te upały są okropne a u nas wczoraj wywaliło korki na słupie tak myśleliśmy, było jakoś po 19 i dziś koło 11 przyjechali z zakładu patrzą prąd tam jest i z korkami na słupie oki i okazało się że w domu coś nam się zepsuło i trzabyło elektryka wzywać , oj poszło po kieszeni siedział dobre parę godzin mieliśmy starą instalację elektryczną, pod licznikiem prądu i tam kable się coś przepaliły no przyszedł zrobił elegancko i jesteśmy spokojni że fachowo zrobił jak coś mamy do niego dzwonić 😊.
    U nas z odpieluchowaniem jest bardzo ciężko zmieniłam taktykę i Ania chodzi ze mną do łazienki, siadam ona też siada puszczam wodę i tak trochę siedzimy a ona wstaje i siada 🙈🙊🙉, mówię Aniu robimy teraz siusiu i nic nie robi nawet nie zawoła nie pokaże cokolwiek trochę więcej jakby mówi więc może i z odpieluchowaniem pójdzie lepiej 😊.

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka a moich dzieci nadal nie ma na pierwszej stronie. Jakbyś mogła ich dodać byłoby fajnie.
    Mikołaj 2.05.17 54cm 3360g 42tc CC
    Tymoteusz 2.07.19 52 cm 3505g 39tc CC
    Dzięki :)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Iga u mnie fajnie się udaje usypianie. Jeśli chodzi o drzemkę to junior zawsze po południu długo śpi. Mniej więcej 13-17. O 14 biorę Kornele do Jej pokoju, układam w łóżku, zaciagam rolety i usypia. Czasem schodzi z godzinę ale to nic. Śpi zazwyczaj 2h. Na noc usypia również najpierw junior więc pierwszy się kąpie i idzie lulu koło 20.30. Potem kąpie się Kornel i idzie spać koło 22. Ja odpoczywam po południu gdy oboje śpią :)

    U nas też bez pieluchy w dzień ale na noc jeszcze zakładam bo budzi się z mokrą. Za jakiś czas zabieram pieluche i wkładam posklady pod prześcieradło ;)
    Ale jak usypiasz małego to Kornela co robi? Ja położyłam się u nas na łóżku i karmiłam mała a Aniela rozwiązywała zagadki czuczu... Ale na razie Lusia zasypia w każdych warunkach

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga ogląda bajki albo się bawi w swoim pokoju ;)

    Lullaby zrobione

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 21:39

    Lullaby, Szczęśliwa Mamusia, IGA.G lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie 😊


    Co tam u was?.

    A u mnie wszystko dobrze Ania jest ostatnio bardzo taka do Dominika chodzi i go całuje 😍 😍, odpieluchowanie nadal stoi w miejscu na razie poczekam nic na siłę , z resztą Ania do przedszkola to na czas mogę ją zapisać jak będzie mieć 4 latka albo dopiero 6 to już nasza decyzja 😊.Dziewczynki moje są już w 1 klasie i id razu są rzucone na głęboką wodę gdyż mają lekcje gdzie są 8 klasy podstawówki 🙈 🙊 🙉 😡, dobrze sobie radzą już mają pierwsze oceny syn poszedł do wyższej szkoły na sprzedawcę kasjera i dobrze sobie radzi trzy dni nauki i dwa praktyk zawodowych 😊.Dominik rośnie jak na drożdżach ubranka zakładam nawet na 80 86 cm waży już 8000 gram a jest tylko na mm, trzymam go na pół siedząco strasznie się kręci mój bączek i okropnie marudzi , i się dłoni kupiłam mu skiniaczek może zęby już mu idą męczy się widać bardzo 😔 .

  • meetme Przyjaciółka
    Postów: 106 169

    Wysłany: 2 października 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dawno mnie tu nie było 😊 melduje, że i u nas do córki dołączy w marcu kolejny dzidziuś 😊

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, Jagah, IGA.G lubią tę wiadomość

    laijp2.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 3 października 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meetme serdeczne gratki ! :) jak wspaniale że do naszych maluchów po niedługim czasie dochodzi rodzeństwo :D
    Spokojnej ciąży ;)

    meetme lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meetme wrote:
    Cześć, dawno mnie tu nie było 😊 melduje, że i u nas do córki dołączy w marcu kolejny dzidziuś 😊

    Moje ogromne gratulacje ❤, moja druga szwagierka też ma terminin na Marzec 😊.

    Oj dawno nic nie pisałam co u nas 🙈🙈🙈🙈 a u nas tak ogólnie to Oki Ania moja ma katar 😔 i znowu powróciły płacze w nocy a tydzień miałam spokoju bakaliami ją zadałem krew mocz na owsiki o nic, byłam iu fizjoterapeuty i też wszystko w porządku nie ma napięcia mięśniowego więc już nie wiem gdzie szukać przyczyny i lampkę ma i misia swojego ukochanego i nie wiem czemu płacze w nocy, mi taka znajoma powiedziała że może Ania mieć wzrostowe bóle kości bo jej córka tak samo płakała jej po nocach. Ania jeszcze nie siusiu w nocnik zaczęła bardziej mówić więc może nauczy się wołać bo już jak chodzę z nią do łazienki to pokazuje na sedes i mówi siusiu 💪😁, Ania liczy nawet do 6 😱❤💪 zdolna moja 😊 nadal jest taka na nie do Dominika chodzi i go budzi ciągle 🙈🙈🙈.Dominik ma już 4 msc stopki już bierze do buzi i strasznie się kręci nie mieści się już w gondoli więc chodzimy już w spacerówce 😊. Mały waży już 8900 a ubranka zakładam mu juz na 86/92

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 10:46

    meetme lubi tę wiadomość

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 6 października 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meetme gratulacje ! Wiosna to wspaniały termin :)

    U nas dobrze, Aniela wróciła do żłobka i uwielbia tam chodzić, nie chce wracać do domu :) Łucja w dzień grzeczna, je i śpi, noce przesypia pięknie, budzi się zazwyczaj raz na kp. Ostatnio budziłam ją ok 5 bo piersi już bolały i mleko płynęło :p ale przy zasypianiu wieczornym przez ostatnie dni drze się z pół godziny jakby ktoś ze skóry ja obdzierał :( nic nie skutkuje, płacze aż padnie. Jedyny czas kiedy mam z nią problem... Anielka nadal kocha siostrę, bardzo pomaga, przytula, uspokaja, wybiera ubranka ;) mówi że kocha brzuszek, nóżki, oczka, włoski ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, meetme lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Meetme gratulacje ! Wiosna to wspaniały termin :)

    U nas dobrze, Aniela wróciła do żłobka i uwielbia tam chodzić, nie chce wracać do domu :) Łucja w dzień grzeczna, je i śpi, noce przesypia pięknie, budzi się zazwyczaj raz na kp. Ostatnio budziłam ją ok 5 bo piersi już bolały i mleko płynęło :p ale przy zasypianiu wieczornym przez ostatnie dni drze się z pół godziny jakby ktoś ze skóry ja obdzierał :( nic nie skutkuje, płacze aż padnie. Jedyny czas kiedy mam z nią problem... Anielka nadal kocha siostrę, bardzo pomaga, przytula, uspokaja, wybiera ubranka ;) mówi że kocha brzuszek, nóżki, oczka, włoski ;)


    Ania też jest za Dominikiem ale nadal niestety mu dokucza i nie rozumie że to dzidzia , już wszystkiego próbowałam może sama musi do tego dojść , budzi mi go cały czas wchodzi do niego niby go pyrzytula całuje dzidzi i dzidzi , ale i tak zaraz podchodzi i chce go uderzyć 😞😞😞 może jak będzie większa to zrozumie .

    U nas dziś nawet to śnieg padał 😱 a zimno jak na Syberii , dzieci zdrowe ja też , a remont się ciągnie i ciągnie i końca nie widać mój mąż z tych co o wszystko sam zrobię ja Anię ze sobą biorę nie mam jej z kim zostawić , a trochę do przejscia mamy 1,5 km mam taką dostawkę ale chyba nie potrzebnie ja kupilam bo Ania nie chce mi na niej stac tylko chce isc , a jak sie zmeczy to chce do wozka do Dominika a teraz maly jest w spacerowce bo mi wyrosl juz z gondoli z poczatku Anie zostawialam u szwagierki , ale jej teraz nie ma w domu bo jezdzi do swojej mamy i zajmuje się siostrzencem 🙊🙊🙊🙊 , ich 5 letni synek nie chodzi do orzedszkola bo czesto im chorowal, a ona teraz w drugiej ciąży wiec stwierdzili ze nie ma sensu aby chodzil 🙊🙊🙊🙊 , ja nadal mam dylemat kiedy Anie zapisac do przedszkola Ania jeszcze nie siusia w nocnik , mowic mowi ale jeszcze slabo i po swojemu liczy do 6 myslalam aby zapisac ja dopiero jak bedzie miec te 6 lat to Dominik by mial 4 i razem by poszli tylko ze do innych grup jest wszak w danym przedszkolu grupa 3 latkow ale maja takie wymogi ze dzieci musza same sie ubierac i wolac siku , a Ania tego nie potrafi i raczej czarno to widzę ze do lutego sie tego wszystkiego nauczy albo ja zapisac jak bedzie miec te 4 latka juz sama nie wiem do zlobka mam za daleko i nie wiem gdzie to jest .

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 10 października 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczeliwa ja bym posłała Anię za rok do przedszkola, trochę szkoda czasu czekać do 6 roku życia. Za rok pewnie już będzie korzystała z nocnika.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Szczeliwa ja bym posłała Anię za rok do przedszkola, trochę szkoda czasu czekać do 6 roku życia. Za rok pewnie już będzie korzystała z nocnika.

    Też tak pomyślałam 😀 rozwinie się z mową może załapie z tym nocnikiem , sama widzę że nie jest gotowa wszak pójdzie wytrzeć nos ale nic nie powie że chce siku czy sama się nie ubierze .

    A a a moje drogie wkrótce zostanę po raz enty ciocią 😁 moja siostra oczekuje pierwszego maleństwa czekają na synka Dawidka 😍 ona jest już w 38 tc 😍 , szyjka jej się skróciła , mały już jest nisko ułożony i waży 3280 gram z niecierpliwością czekam na telefon lub smsa od niej dziś miała KTG i tak się martwię co tam i jak tam 😃 , jutro już do niej zadzwonię na spokojnie jak coś by na pewno dała znać , wczoraj odszedł całkowicie jej czop śluzowy więc już to coraz bliżej niż dalej 😊 .

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u was dziewczyny słychać?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Co u was dziewczyny słychać?


    A Co tam u Ciebie moja droga 😊?.

    A u mnie jakoś lecą te dni jakiś w Listopadzie byłam na szczepieniu z Dominikiem waży już 9200 ubranka zakładam na 92/98 i niektóre 92 są za małe już a ma prawie 7 msc 🙈 . Ostatnio dzieci chore były ale już wyzdrowiały odpieluchowanie Ani nadal ciężko idzie i postanowiłam że nie zapiszę Ani do przedszkola duże ma braki zapiszę kiedy będzie gotowa .Teraz mam przygotowania do I Komunii Świętej moich dziewczynek w tą Niedzielę było pierwsze takie spotkanie 😊 i tak przez 3 lata 🙈 chodzić i dzieci nauczać 🙈 .Przynajmniej dobre tyle z tego że nie muszą się niczego za bardzo uczyć tak ogólnie mieć wiedzę o kościele Bogu muszą być tego świadome 😊 .Szukam sali na komunię niby nic a ciężko znaleźć .Kolejne szczepienie Dominika dopiero w Maju teraz 27 Grudnia idę z nim badanie serca i z Ania też będę szła, ale to dopiero jak będzie mieć 3 latka i tak muszę odczekać 6 msc na tą wizytę 🙈🙈🙈😱 .
    Z moim mężem coraz częściej się kłócimy , i mam na prawdę go już dość wszystko mu przeszkadza 😠 .

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za niecałe 3 tygodnie roczek Seweryna, od stycznia do żłobka a ja do pracy. Maly biega od ponad miesiąca, zaczął dokładnie 13.11 mając 10msc i 9 dni, trochę później niż Kornela ale i tak zaskakująco szybko, na stanie ma 8 zębów i cały czas jest kp w co aż nie mogę uwierzyc, że się udało :)
    Kornelka najwija i najwija już zdaniami, czasem wiadomo coś nie do końca wyraźnie powie albo tak szybko powie że nie rozumiem i muszę ją prosić by powtórzyła.
    Ostatnio ma fazę na to że bardzo nie chce chodzić do żłobka, próbuje wybadac sprawę dlaczego tak jest. I wymyśliła sobie smoka, który mieszka u nas w domu/na klatce więc ani nie chce wchodzić czy schodzić sama ze schodów tak jak i nie chce wracać do domu jak jest już ciemno.

    Szczęśliwa Mamusia, IGA.G, oyeykova lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    U nas za niecałe 3 tygodnie roczek Seweryna, od stycznia do żłobka a ja do pracy. Maly biega od ponad miesiąca, zaczął dokładnie 13.11 mając 10msc i 9 dni, trochę później niż Kornela ale i tak zaskakująco szybko, na stanie ma 8 zębów i cały czas jest kp w co aż nie mogę uwierzyc, że się udało :)
    Kornelka najwija i najwija już zdaniami, czasem wiadomo coś nie do końca wyraźnie powie albo tak szybko powie że nie rozumiem i muszę ją prosić by powtórzyła.
    Ostatnio ma fazę na to że bardzo nie chce chodzić do żłobka, próbuje wybadac sprawę dlaczego tak jest. I wymyśliła sobie smoka, który mieszka u nas w domu/na klatce więc ani nie chce wchodzić czy schodzić sama ze schodów tak jak i nie chce wracać do domu jak jest już ciemno.


    A to gdzie wracasz do pracy rośnie Kornelcia i Sewerynek ❤️ , Ania to słabo mówi i zapisuje ją do logopedy tylko nie wiem jak będę tam chodzić bo Dominik mi tyle tam nie wytrzyma , zaraz zacznie płakać i się drżeć a tam jest multum schodów nie ma windy , a przez moje chore plecy nic nie mogę dźwigać i nosić jest też prywatna poradnia ale też trzeba po schodach chodzić no nie aż tylu ale jednak jest ten wysiłek .
    O mego też się martwię może nie potrzebnie bo ma prawie 7 msc i tylko prawie dwa zęby drugi wyszedł , ale nadal jest w dziąśle , cały czas się przekręca i muszę go nom stop poprawiać .

‹‹ 2287 2288 2289 2290 2291
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ