X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko serdeczne gratulacje ! :*
    Też jestem ciekawa jak Ty to zrobiłaś więc napisz coś więcej jak będziesz mieć chwilę :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 7 maja 2019, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do szpitala mialam 60 km.
    Pierwsze skurcze poczulam po 4 w nocy.
    Co 10 min takie 30 sekudnowe.
    Wyjechalismy przed 5. Pod szpitalem mialam jus skurcze co 3 min trwające minute. Bylo za 10 szosta.
    Wchodze na IP na położnictwo ze skierowaniem na cc. Po badaniu okazalo sie ze nie zdaza mnie pociac, bo mala juz jest w kanale rodnym. I o 6:15 byla juz z nami. Bez nacinanue mam tylko lekkie pekniecie... I duzy problem z hemoroidami. Dziewczyny boli bardziej niz szwy.
    Jakies rady?

    sallvie, Szczęśliwa Mamusia, bobas2015, Lullaby, Monna lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 maja 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko no to niezły hardcore Jesteś. 2h całej akcji. Poród marzenie. Na hemoroidy maści: procto hemolan, procto glyvenol

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 07:06

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow loko gratuluje ;))

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko Jeszcze raz ogromnie gratuluję ❤.
    Wracaj szybko do pełni sił.

    Ja do szpitala mam trochę więcej 65 km i nadal nie potrafię się zdecydować który mam w końcu wybrać 🙈🙉🙊.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 7 maja 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Loko gratulacje. Trzymam kciuki, żeby z córeczką (i Tobą) wszystko było ok.
    Ja do swojego szpitala mam 32 km, a i tak się boję, że mogę nie zdążyć.
    Ostatnią wizytę miałam 2 maja (w urodziny pierwszego synka). Okazało się, że dzidzia (chłopczyk) jest sporawa i waży już 2360g (a to dopiero 30 tyg i 5 dzień). Z uwagi na ostatnie trudności porodowe i jak niedawno odkryli krzywą wewnętrzną kość miednicy tym razem mam mieć planowane CC. Następna wizyta 23 maja i wtedy mam już mieć ustalony termin CC. Jak młody będzie rósł w takim tempie to lekarz stwierdził, że raczej szybciej się pojawi na świeci niż 6 lipca.
    Dzisiaj zaczynam 8 miesiąc :)
    Bardzo zastanawia mnie jak sobie radzicie z 2 małych dzieci (nie wspomnę już o Szczęśliwej Mamusi- ogromny szacun). Jak na razie jestem przerażona jak to wszystko mam ogarnąć. Jakieś rady na sam początek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 14:48

    Milka1991, Lokokoko, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 7 maja 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Loko gratulacje. Trzymam kciuki, żeby z córeczką (i Tobą) wszystko było ok.
    Ja do swojego szpitala mam 32 km, a i tak się boję, że mogę nie zdążyć.
    Ostatnią wizytę miałam 2 maja (w urodziny pierwszego synka). Okazało się, że dzidzia (chłopczyk) jest sporawa i waży już 2360g (a to dopiero 30 tyg i 5 dzień). Z uwagi na ostatnie trudności porodowe i jak niedawno odkryli krzywą wewnętrzną kość miednicy tym razem mam mieć planowane CC. Następna wizyta 23 maja i wtedy mam już mieć ustalony termin CC. Jak młody będzie rósł w takim tempie to lekarz stwierdził, że raczej szybciej się pojawi na świeci niż 6 lipca.
    Dzisiaj zaczynam 8 miesiąc :)
    Bardzo zastanawia mnie jak sobie radzicie z 2 małych dzieci (nie wspomnę już o Szczęśliwej Mamusi- ogromny szacun). Jak na razie jestem przerażona jak to wszystko mam ogarnąć. Jakieś rady na sam początek?
    Cześć 2300 to noe tak złe ;) mój drugi miał 3000 w 30 tyg a urodził się 4380 w 38 tug ;) pierwszy poród tez był u mnie cięższy pomimo ze starszy był o kg lżejszy i miał 5 cm mniejszy obwód głowy także to różnie bywa. A zobacz mój drugi poród był szybki bez nacięcia i pęknięcia a koniecznie chcieli mnie ciąć na co ja nie wyraziłam zgody. Oczywiście nie namawiam ale warto przemyśleć ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 maja 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby ja jeszcze nie wiem. Jak się dowiem to napiszę :D

    Ja ostatnią wizytę mam za tydzień 14.05. Wolałabym nie dotrwać ale już nic nie planuję bo planowałam urodzić w majówkę i nie wyszło ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Lullaby lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 7 maja 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ogólnie spoko. Ja pracuje a dzieci mi się zrobiły mega ogarnięte . Piotruś jest niesamowity pięknie mówi, jest wesoły pozytywnie nastawiony do świata . Nosi rozmiar 98/104 wazy 15 kg wiec pozostał duży 😀 w końcu oboje przesypiają noce a ja odzywam;) fajnie się ze sobą bawią i decyzja o dzieciach rok po roku uznaje tersz za najlepsza decyzje zycia!

    Szczęśliwa Mamusia, Lullaby lubią tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 7 maja 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby u mnie jest rok i 9 miesięcy między Kornela a Sewerynem i powiem Ci że dla mnie więcej plusów niż minusów.
    Co prawda ja mam bardzo fajne okazy. Mały w ogóle nie jest placzliwy, Nela odkąd pojawił się mały bardzo dojrzała, umie się zająć dużo sobą wiec mam czas małego nakarmić np.
    Na wieczorną kąpiel też już mamy swój rytuał. Najpierw myję małego w tym czasie Nela się rozbiera i czeka na swoją kolej. Kiedy ja wycieram i ubieram małego ona się pluska. Potem ja ubieram, włączam jej na chwilę tv żeby się zajęła tak porządne sobą a ja biorę karmię i usypiam małego, jak on już śpi to biorę małą, czytam jej bajeczkę i idziemy spać :)
    Szczerze? Jestem dużo bardziej zorganizowana przy dwójce niż przy samej Nelci

    Szczęśliwa Mamusia, Lullaby lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fc42b4718861d0b3med.jpg
    Oto Piterek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 16:16

    sallvie, Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, Jagah, niania.ogg lubią tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 8 maja 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko wszystko ok?0

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Loko gratulacje. Trzymam kciuki, żeby z córeczką (i Tobą) wszystko było ok.
    Ja do swojego szpitala mam 32 km, a i tak się boję, że mogę nie zdążyć.
    Ostatnią wizytę miałam 2 maja (w urodziny pierwszego synka). Okazało się, że dzidzia (chłopczyk) jest sporawa i waży już 2360g (a to dopiero 30 tyg i 5 dzień). Z uwagi na ostatnie trudności porodowe i jak niedawno odkryli krzywą wewnętrzną kość miednicy tym razem mam mieć planowane CC. Następna wizyta 23 maja i wtedy mam już mieć ustalony termin CC. Jak młody będzie rósł w takim tempie to lekarz stwierdził, że raczej szybciej się pojawi na świeci niż 6 lipca.
    Dzisiaj zaczynam 8 miesiąc :)
    Bardzo zastanawia mnie jak sobie radzicie z 2 małych dzieci (nie wspomnę już o Szczęśliwej Mamusi- ogromny szacun). Jak na razie jestem przerażona jak to wszystko mam ogarnąć. Jakieś rady na sam początek?


    Dziękuję za miłe słowo 😘.

    Początki bywają różne nie ukrywam ze przy cireczjach rok po roku było mi ciężko się z początku odnaleźć , ale pomału po trochu jakoś poszło. Teraz w domu mam tylko Anie Gabeysia do 15 w przedszkolu Marysia także do 15 w szkole lekcje ma do 13.00 ale jeszcze takie tam zajęcia i później czeka na mnie na świetlicy synek juz jest bardzo samodzielny lekcje kończy o 15.00 sam chodzi i przychodzi nawet rowerem jeździ ma kartę rowerową najwięcej takiej jakby " pracy " mam przy Ani ona musi coś robić i wszędzie jej pełno .

    Gratuluję kolejnego szczęścia ❤😘, imię macie już wybrane?.

    Mileczko Ja teraz wizyty mam co tydzień iszakec można ogólnie to tylko USG , nie zdziwiłabym się jeśli jeszcze w dwupaku doczekam do bierzmowania synka Dominik chyba zabawia się w Anię zaparł się i siedzi chyba że coś nagle się zacznie , na co nie liczę choć nie ukrywam że chciałabym aby cokolwiek ruszyło się .

    Lullaby lubi tę wiadomość

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 12 maja 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko gratulacje :*:*

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie 😁😁.

    Byłam znów na kolejnym USG i ani widu ani słuchu porodu , a to już prawie 40 tc 🙉🙊🙈 , Dominik aż nad to aktywny i żadne " sposoby " nie działają więc ja też sobie odpuściłam i czekam ,
    ale szczerze to mam już dość czekania serduszko bije jak dzwon , tętno oki z przepływami wszystko super , dziecko jest odpowiednio dotlenione i odżywione więc pozostaje mi czekać zastanawiam się czy czasem na KTG nie jeździć tak na własną rękę , przy Ani sam mi powiedział gdzie mam jeździć itp itd teraz przy małym tak nie jest . Ogólnie to już wszystkiego mam dość zamiast dać jakiekolwiek znaki to wygina się i wypina , ja już nie wiem jak mam spać , Ania też ma różne dni i różne noce torba a raczej walizka stoi i zbiera kurz , a ja wysłuchuje się w swoje ciało i wyczekuje czy to już czy nie , kolejna wizyta 18 Maja o ile nie urodzę .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    oficjalnie czekamy na drugą córkę :) tp 16.08 :) na usg wszystko dobrze, waga 365 g :)

    Iga moje gratulacje!! To już niedługo. Jakie imię planujecie? Jak się czujesz?

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 14 maja 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna wrote:
    Iga moje gratulacje!! To już niedługo. Jakie imię planujecie? Jak się czujesz?

    dziękuje :) czuje się dobrze, choć ostatnie dni były ciężkie bo miałam pierwszy raz w życiu grype ;/


    powoli ciężko mi nadążyć za Anielką ;p

    z imieniem mamy duży problem... Anielka miała być od zawsze Anielką, a teraz wstępnie bierzemy pod uwagę imię Lidia, Łucja... ale nie jesteśmy na sto procent przekonani.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 09:28

    Szczęśliwa Mamusia, Jagah, Monna lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G Oba imiona ładne jeszcze na pewno wybierzecie odpowiednie 😉😊.

    No to witam się w 40 tc tak 40 tc 🙉🙊🙈, mozecDominik czeka do urodzin mojej Gabrysi albo na lepszą pogodę 🙉🙊🙈. Jadę dziś dla świętego spokoju na KTG bo mojego gina na to się nie doczekam nic takiego sue nie dzieje wolę mieć jak cis spokojną głowę ze z małym jest wszystko oki jakiś ta Panią położną zaniepokoi to po jedziemy na szpital , opiekę do dzieci mam jak coś zapewnioną . Ogólnie moje samopoczucie takie sobie chciałabym juz urodzić jestem gotowa ba poród a tu nic nawet czopu nie widać , czasem coś zakłuje itp itd i nic po za tym już modlę się o cokolwiek niech zacznie coś się dziać .

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 14 maja 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    IGA.G Oba imiona ładne jeszcze na pewno wybierzecie odpowiednie 😉😊.

    No to witam się w 40 tc tak 40 tc 🙉🙊🙈, mozecDominik czeka do urodzin mojej Gabrysi albo na lepszą pogodę 🙉🙊🙈. Jadę dziś dla świętego spokoju na KTG bo mojego gina na to się nie doczekam nic takiego sue nie dzieje wolę mieć jak cis spokojną głowę ze z małym jest wszystko oki jakiś ta Panią położną zaniepokoi to po jedziemy na szpital , opiekę do dzieci mam jak coś zapewnioną . Ogólnie moje samopoczucie takie sobie chciałabym juz urodzić jestem gotowa ba poród a tu nic nawet czopu nie widać , czasem coś zakłuje itp itd i nic po za tym już modlę się o cokolwiek niech zacznie coś się dziać .
    nie pocieszasz tym 40tc ;p Anielka z 41tc, miałam cichą nadzieję, że drugi poród trochę szybciej będzie

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 14 maja 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Dzięki bardzo za pocieszenie i wstępne rady. Na pewno się przydadzą :)
    Już powolutku zaczynam ogarniać temat dwójki dzieci. Piorę i prasuję ubranka i coś tak myślę, że tak jak sallvie będę musiała się po prostu mocniej zorganizować.
    Szczęśliwa mamusiu co do imienia to jeszcze nie jesteśmy do końca pewni
    (Z Mikołajem nie było problemu a tu ciągle dywagacje :)). Jak na razie wahamy się między Tymoteuszem a Kamilem ale i tak nie wiadomo czy któreś zostanie ;)
    U nas 33 tydzień także jeszcze trochę do końca. Mikołaja urodziłam w 42tc także mam nadzieję, że drugi nie każe na siebie aż tyle czekać.
    Milko i jak tam po wizycie?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
‹‹ 2283 2284 2285 2286 2287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ