X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby super wieści. Gratuluję :)
    Dziewczyny które są w podobnym okrose ciąży jak.ja. Jak czujecie ruchy dziecka? Milka? Szczęśliwa mamusiu?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko ja czuję ruchy już od jakiegoś miesiąca. Codziennie, praktycznie zawsze wieczorem, czasem rano czy jak stoję i coś robię. Z początku czułam smyrnięcia na linii majtek. Teraz już konkretne ruchy, wyczuwalne pod ręką w różnych miejscach ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Lullaby super wieści. Gratuluję :)
    Dziewczyny które są w podobnym okrose ciąży jak.ja. Jak czujecie ruchy dziecka? Milka? Szczęśliwa mamusiu?


    Moja droga ja to bardzo często ruchy czuję , Dominik chyba bardziej jest aktywny niż Ania szczególnie w nocy . Ja to czuję po prawym i lewym boku najbardziej cierpi mój pęcherz , gdyż zawsze smyrnie mnie tam a czasami tak mnie kopnie że na prawdę nie jest to przyjemne ale ogromnie się cieszę że jest taki aktywny ❤️ .

    Byłam moje drogie 12 Stycznia na wizycie USG połówkowe , płeć potwierdzona więc oczekujemy na Dominika , wszystko wymierzone i pomierzone waży już 487 gram o jej chyba chce siostry przegonić z wagą :-P , Marysia jak się urodziła ważyła 3700 , Gabrysia 3800 a Ania 3790 Grześ to był najdrobniejszy 3300 . Kolejna wizyta 26 Stycznia trochę mnie ciekawi dlaczego tak praktycznie co dwa tygodnie chodzę , z ciążą wszystko dobrze wiadomo coś tam czasami zaboli ale nie aż tak abym się martwiła jak się martwię itp to wiadomo o wszystkim mówię ginowi i mnie uspokaja ma on się ze mną :-P , do zrobienia mam tylko morfologię i mocz z tego wszystkiego zapomniałam go poprosić aby mi napisał jakie badania mam zrobić no nic pójdę i powiem co i jak . No i zaczęliśmy kolejny tc a to już 23 nawet nie zauważyłam że to już 6 msc robi się poważnie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 10:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam trochę :-).

    Byłam znów nie dawno na wizycie w tą Sobotę , tam ważenie , mierzenie ciśnienia , Dominik rusza się jak szalony czasami myślę że ma 8 nóg i rąk gdyż wszędzie mnie kopie i koło pępka pod żebrami nawet czuję a szczególnie mój pęcherz sobie polubił . Wyniki oki mam tylko trochę bakterii w moczu przepisał mi Urofuroginum więc stosuję od dziś :-) . Ania odpukać ładnie mi śpi w nocy i nie wiem czego to zasługa może po prostu hej to minęło i oby nie powróciło :-) . Zmieniliśmy Ani łóżeczko i przenieśliśmy ja na dół na piętrusie na górze śpi Marysia nie płakała itp itd teraz to aż wychodzić czasami stamtąd nie chce ma tam w rogu parę zabawek potem jej zabieram przed snem . Miała trochę kataru ale już jej przeszło dziewczynki mają 7 Lutego bal karnawałowy Gabrysia u siebie w przedszkolu Marysia w szkole podstawowej :-). Synek będzie miał bierzmowanie w Maju a dokładnie 15 Maja o 18.00 i to na tygodniu , a ja jestem jego świadkiem niestety nie mam kogo wziąść jakby co , jutro idę do księdza powiem mu co i jak może coś wspólnie zaradzimy :-) .

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zyjecie? :)
    Co u Was?
    Ja zagladam pierwszy raz po dluuuuugiej nieobecnosci.
    U nas juz 31tc. Filipek rosnie i czasem jak ma gorszy dzien(zlapie go bunt) to nie wyrabiam.
    Przytylam juz 10 kg... Wiec cos rzedem. Alego słonia :D hah

    Calusy

    Szczęśliwa Mamusia, oyeykova lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko no mega dawno nikt się nie odzywał ;) 10kg ? To Pikuś. Ja 13kg :D u mnie też zaraz 3 wskoczy, już się nie mogę doczekać ;)
    U nas wszystko ok. Kornelii bunt dwulatka trwał tydzień więc jest dobrze. Poza tym jest mega grzeczna i świetnie sobie sama organizuje czas :) do przedszkola pójdzie od stycznia przyszłego roku, a tak to będziemy siedzieć we troje w domu :)

    Lokokoko, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 10 marca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka 10 bylo na wizycie 27 lutego haha. :) ja wlasnie tez sie zastanwiam czy nie dac malego do przedszkola, ale to jak mala skończy rok zebh miala szczepienia :S haha.
    U nas ten bunt dwulatka to raz jest raz go nie ma :D wiec sama juz nie wiem.
    I chyba u mnie będzie kolejne cięcie, bo juz omawialam ta kwestię z doktor prowadzaca, ale jeezcze czekamy do 36 tc.

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko Ja żyję, żyję brak czasu po prostu.

    Jej ja z 31 tc strasznie szybko to mija, u mnie ja 30 tc i jedynie co mam to walizkę na kółkach i przewijak :-P .

    A u mnie jakoś leci ostatnio Ania była chora i antybiotyk nie pomógł i jezdziliśmy na zastrzyki biedna okropnie się zraziła do lekarzy :-\ , nawet uciekała od Pani doktor nie dała się osłuchać a nie ukrywał ze nie mam sił z nią się siłować . Nocki raz lepsze raz gorsze i nic w tym kierunku się nie zmienia, a już próbowałam wszystkiego na razie jest oki i niech tak zostanie . Był w tą Niedzielę na wizycie wreszcie po miesiącu zobaczyłam Dominika ❤❤, ma ładny i duży mózg jak to mój Pan gin ujął będzie mądrym chłopakiem :-P , powiedział również że duże ma przyrodzenie :-P , czyli wiadomo że będzie Dominik ❤. Mały waży już 1800 gram i nie ukrywam że już czuję tą wagę , kolejna wizyta za dwa tygodnie a będzie to 23 Marca , badania do zrobienia mam standard morfologia i mocz jeszcze na własną rękę zrobię moją grupę krwi z oznaczeniem .

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pewnie już mnie nie pamiętacie ale mam prośbę, mój syn Dawidek na którego czekałam razem z Wami choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną, może któraś z Was nie rozliczyła jeszcze PITa lub może nas wspomóc choćby złotowką albo poprostu udostępnić informacje na Facebooku. Można nas znaleźć wpisując Dawidek Joniec, a poniżej link do naszego apelu na stronie fundacji Iskierka. Pozdrawiam i zdrówka życzę https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/dawid-joniec-z-bielska-bialej/

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 13 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Kornela za 2,5 tygodniakonczy 2 latka. Mowi coraz więcej I ogólnie jest już taka rozumna :) mamy wszystkie ząbki.
    Jest cudowną starszą siostrą. Jest taka delikatna w stosunku do małego.
    A to moja księżniczka
    34rykix.jpg

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • IgaG Nowa
    Postów: 3 13

    Wysłany: 22 marca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było i zniknęłam z Fb... bez słowa wiem... tamten rok był dla mnie bardzo ciężki psychicznie... po śmierci taty, zmarł mój ukochany wujek, w ogóle rodzina się posypała strasznie... 5 pogrzebów w jeden rok... wróciłam do pracy i jakoś z tygodnia na tydzień przetrwaliśmy to... widzę u Was ogromne zmiany, pojawiło się tyle dzieciaczków! wow. pozdrawiam Was serdecznie, ucałujcie wszystkie szczęścia Wasze

    Jagah, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    3i49vcqg72ztwlht.png
    7u223e3kwzxz5yrn.png
  • IgaG Nowa
    Postów: 3 13

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Nas także wielkie zmiany, Anielka żłobkowy zuch i postrach osiedla ;p rozrywkowa dziewczynka, że hej :) wszędzie wejdzie i wszędzie się wprosi, zwłaszcza do sąsiadów na kilkugodzinne zabawy. A my czekamy na drugie maleństwo :) o które staraliśmy się 1 cykl :D nastawiona byłam na miesiące starań i myslalam, że będzie to trwało i trwało a tu bach, zaskoczyło od razu. Obecnie jestem w 20 tygodniu ciąży, za tydzień mam usg więc zobaczymy, kto siedzi w brzuszku (wstępnie lekarz mówił, że dziewczynka).

    Jagah, sallvie, oyeykova, Szczęśliwa Mamusia, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    3i49vcqg72ztwlht.png
    7u223e3kwzxz5yrn.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 23 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga siema ! Foch za opuszczenie nas bez słowa :p
    Super że udało się szybko z drugim maluchem. U mnie też był to pierwszy cykl starań.
    Tak tak, dzieciaków mnóstwo się posypało i kolejne w drodze a jeszcze następne w planach ;)

    Może chcesz wrócić na fb ? Dziewczyny by chciały byś wróciła :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 24 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało mi się odzyskać stare konto :) Milka sama nie wiem z tym fb, usunęłam konto, zresztą tak głupio odeszłam bez słowa. na belly weszłam z ciekawości i wolnego czasu bo niestety po pobycie na patologii ciąży (krwawienie) musiałam zrezygnować z pracy z szkole i poszłam na l4

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga rozumiem ale jak będziesz mieć ochotę na powrot to daj tu znać. Jeszcze tu zaglądam co jakiś czas z sentymentu ;)
    I napisz po wizycie na kogo oficjalnie czekacie ;)

    IGA.G, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    ja przyznaję ze też mi brakuje fb, nawet rozmawiałam o tym z jedną z Was ;) Ale ja nie odeszłam sama, tylko z braku dużej aktywności zostałam wydalona ;(

    układam życie z dwójką maluchów, to jest dopiero kosmos. Jak miałam jedno to nie miałam w co rąk włożyć, a teraz czasem sama się zastanawiam jakim cudem jesscze żyję :) :) :)

    poza tym moja córka to jest ostoją spokoju, nigdy nie placze, jest taka piękna, idealna, jak każde dziecko w sumie dla każdej mamy.

    A i wybieram się wlasnie na warsztaty dla rodziców dwulatków o buncie dwulatka, bo wymiękam chwilami;)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, IGA.G lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA. G Witaj witaj serdecznie moja droga i gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤❤?. Na kiedy masz termin porodu?.

    oyejkova Moja droga ja mam 4 w domu i 5 w drodze także tez mam wesoło takie małe przedszkole i najstarszy synek w wieku dojrzewania 😉.

    Hej hej moje drogie 😉😁.

    Witam się z naszym Dominikiem w 33 tc jak na 6 ciążę i 5 poród ogólnie dobrze się czuję , wiadomo jak to na końcówce odlicza się do tego 38 tc i niech się dzieje co chce w sensie porodu 😉 . Byłam w ubiegłą Sobotę 23.03 na wizycie standard mierzył mi ciśnienie , słyszałam serduszko nawet widziałam sprzet Dominika czyli jąderka 😝 , Dominik ma ułożenie podłużne a wcześniej był ułożony główką od dołu , kolejna wizyta uwaga uwaga w 2 urodziny naszej Ani ❤❤ 13 Kwietnia o 8 rano takie podwójne jakby święto , do zrobienia mam morfologię i mocz , i chyba to będą już moje ostatnie badania o ile nie zaleci jeszcze czegoś .

    oyeykova lubi tę wiadomość

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:

    oyejkova Moja droga ja mam 4 w domu i 5 w drodze także tez mam wesoło takie małe przedszkole i najstarszy synek w wieku dojrzewania 😉.

    Ja Ciebie szczerze podziwiam. Mam w domu energicznego dwulatka, przy którym 5mies córeczka to Pikuś. Musisz być mega cierpliwa, zorganizowana i w ogóle stworzona do tego <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:23

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oyeykowa nie pocieszasz :D ja właśnie boję się tego armageddonu...ale po jakimś czasie powinno być fajnie nie ? Najgorszy początek bo to kolejny przewrót dotychczasowego życia o 180st ;)

    A jak ma na imię Twoja córka i kiedy się urodziła ? Co bym lukę na pierwszej stronie wypełniła :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    Ja Ciebie szczerze podziwiam. Mam w domu energicznego dwulatka, przy którym 5mies córeczka to Pikuś. Musisz być mega cierpliwa, zorganizowana i w ogóle stworzona do tego <3

    Dziękuje bardzo za tak mile słowa ❤❤.

‹‹ 2281 2282 2283 2284 2285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ