X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Okolo 2500-2600 dzis 34+3 z usg i 33+5 z om
    Zastrzyk ze sterydem na rozwoj pluc dosatnieesz? To lez jak najwiecej , odpoczywaj, niech sie Mlody nie spieszy ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello swieze Mamy jak tam sytuacja?:)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczescie nadal dwupak :)

    Lokokoko, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agadana, bardzo gratuluję. Jak się czujesz jako podwójna mama? Jak Wiktor reaguje na modszego? :*

    Sallvie, ufff to dobrze że Sewcio jeszcze w brzuszku :) oszczędzaj się.

    U nas w niedzielę już połowa ciąży!!!!
    Nie mogę uwierzyć. Dziś idę na badanie prenatalne 2 trymestru. Zobaczymy czy moja dziewczynka nadal jest dziewczynka :)
    Filipek jest cudny, czasem wychodzi u niego bunt dwulatka. W końcu to już ponad 19 miesięcy, dużo mówi, z jedzeniem się nam troszkę popsuł przez to że ostatnio brał antybiotyk.. :/
    My skończyliśmy już dom i od soboty mieszkamy. :) Również w sobotę mieliśmy stłuczkę samochodowa, ale wszystko jest ok. :)
    Buzi :*

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko Daj tam znać jak po wizycie i trzymam mocno kciuki ;-) .


    Ja wizytę miałam 1 Grudnia teraz kolejna dopiero po Świętach 29 Grudnia może wreszcie poznamy tą płeć chociaż mi to obojętne najważniejsze aby zdrowo rosło nasze szczęście . Ania ma różne dnie i noce , szczególnie noce wstaje niczym ranny ptaszek i mnie to już nie powiem że wykańcza . Maleństwo mnie kopie ❤️❤️ czuję już te takie delikatne ruchy ❤️❤️. Jak pójdę na wizytę to będzie już 20 tc :O
    ❤️ I zrobi mi to USG połówkowe ❤️ oby tak było . Ania już tak mówi trochę po swojemu czasami mnie zaskakuje , trzyma łyżeczkę oczywiście jej to nie wychodzi ale się nie poddaje jak się uprzejmie to musi próbować aż do skutku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 12:18

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście kiedyś doczynienia z babyhaler? Opinie? :*

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Dziewczyny miałyście kiedyś doczynienia z babyhaler? Opinie? :*


    Może w necie popatrz na różnych forach ;-).


    Hej hej co tam u Was ;-).


    Mi święta szybko minęły byłam mega chora na szczęście w miarę szybko przeszło , dni za dniem lecą jak szalone i zaraz będzie Nowy Rok aż nie do uwierzenia :-) .
    Byłam dziś na kolejnej wizycie tam omówienie badań , ważenie mierzenie ciśnienia no i ...... wszystko na to wskazuje że moje przeczucie się sprawdziło i uwaga doczekamy się synka ❤️❤️❤️ widziałam na USG jajeczka i sisiorka jestem bardzo szczęśliwa że się udało Grześ bardzo się cieszy że w końcu będzie miał brata dziewczynki też bardzo chciały mieć braciszka ❤️ mąż nie jest zadowolony bardziej liczył na kolejną córkę B-) . Następna wizyta 12.01 zrobi mi USG połówkowe nie mogę nadal w to uwierzyć że urodzę synka chyba uwierzę jak urodzę :-P .

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vero bedzie miala trzecie dziecko "rok po roku"? Lo maj gad, najwieksze brawa i najnizszy poklon. Szok. Gratulacje.

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Gratuluje synka;)
    Niania co za wiesci ;) heh podziwiam tym bardzije po cc bo to ryzyko ogromne i dla dziecka i dla matki.
    U nas luzik, 15 stycznia ide do nowej pracy, dzieci z niania, Piotrus co dzien nowe slowa mowi, takze jeszcze szybcije niz jego brat zaczal, sam zje a je ciagle;) Wazy aktualnie 15 kg i mierzy 95 cm i ma wszytskie zeby z piatkami wlaczanie:)w kocnu zaczynaja sie razme komuikowac i bawic i oboje przesypiaja noce;) wiec o 21 dzieci nie ma i tak do 8;) w kocnu zaczynam sie regenrowac:)
    chciaz ogolnie czuje sie jakos slabo, zima mnie odbija, ciemno zimno i spac sie chce mi ciagle.. do tego nie chce mi sie cwczicy a z 5 kg trzeba by zgubic..
    takze u nas nowy rok nowe wyzwania:)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Niania owszem. Będzie 3 maleństwo u Vero i podobno to jeszcze nie koniec :D
    Za chwilę rozpakują się synkowie Sallvie i Yammie. Czekamy na to z niecierpliwością ;)

    U nas wszystko ok. Kornelia jest cudowna. Już wie, że w brzuchu jest dzidzi. Często go całuje i przytula ;) a no i u nas syn jak widać na suwaczku ;)
    Ciąża przebiega dobrze tfu tfu :)

    Niania a co u Was ? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 18:13

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz


    Każde Wiesz dziecko jest inne nie wiem może coś przeszkadza Filipkowi że tak jest , Ania ma rok i 8 miesięcy i też ma czasami tak dziwne te noce że już po prostu do tego się przyzwyczaiłam , raz tak miała że wstawała mi nawet o północy z płaczem ani mm , ani kołysanki , bujanie odpada , w wózku nawet woziłam i nic i tak 5 dni pod rząd i nie wiem do dziś co było przyczyną byłam ledwo żywa , potem znów tak było i po drzemkach też płakała teraz odpukać ładnie mi śpi w nocy i oby już tak zostało tfu tfu .


    U mnie to strasznie ten czas leci , już jutro Sobota w tą Niedzielę jedziemy w odwiedziny do mojej siostry , mieliśmy na Święta przyjechać niestety nie spodziewany duży wydatek nam to popsuł :-( , w następną Sobotę 12 Stycznia wizyta ale teraz to chyba szybko pójdzie bo to tylko USG połówkowe , więc mam nadzieję że w miarę szybko wejdę na co nie liczę . Oczywiście dam Wam jak coś znać ;-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 13:21

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz
    Koko ja widze kilka opcji bo pewnie powod jakis jest, zastanow sie czy cos moze dotyczyc Was:
    1. Co je przed spaniem tzn na kolacje i to co od godzinu okolo 16, czy sa to jakies swieze owoce warzywa, moze cos alergizujace , moze mecza go wzdecia boli brzuch, albo za malo wrecz zjadl i brzuszek burczy...
    2. Jaka macie temp w sypialni gdzie spi maly? optymalnie to miedzy 18,5 a 20 stopni, wiem ze dla wielu to bardzo chlodno, mi tez jest na poczatku chlodno ale jak juz usne to bardzo dobrze sie spi i jest czym oddcyac, u nas chlopacy mieli 21 stopni w sypialni i mi sie budzili, zmnijszylam do 19,5 i dodalam im kocyki na spiworki i spia jak zabici od 21-8 ;)
    3. Moze budzi sie bo nie jest zmeczony? Wybiegany? W takie dni kiedy u nas malo sie dzieje Piotrus tez nie idzie spac, Krzys juz dawno nie spi w dzien, ale wieczorem usypiaja doslownie w 3 minumty..
    4. No i nieszczesne zeby.. u nas nocki byly tez gorsze jak szly zeby.. teraz obije maja juz pelny zestaw i sie nie budza..
    5. Czy nie dzieje sie za duzo przes spaniem? Niektore dzieci zle reaguja na bajki zarowno czytane jak i w tv bezpordenio przed spaniem.. albo goscie zakupy czy cos.. to powinno sie odbyc najpozniej 2 h przed spaniem by dziecko sie troskze wyciszylo..
    takie mi rzeczy przychodza do glowy, moze jakos uda sie Tobie cos zmienic i bedzie lepiej ;) buziaki i powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 22:17

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mój synek 04.01 pojawił się na świecie. O 17 zajechaliśmy na ip bo trzeci dzień męczyły mnie skurcze a o 18 był już na świecie bo dojechałam z pełnym rozwarciem :)
    Na usg duży blad pomiaru u lekarza ale nie ważne :)
    2600 i 53cm :)
    Yammie też już urodziła mały Kuba przyszedł na świat w nowy rok

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby co to pierwsza strona jest aktualizowana. Są dodane kolejne ciąże i narodziny maluchów ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sallvie gratuluję, a z tymi porodami.to chyba wygrałaś na loterii :* dużo zdrówka dla synka i dumnej siostrzyczki. Całusy <3

    Szczęśliwa Mamusiu, właśnie dzięki Bobasowi chyba mamy lepsze noce. Ufff. Nie zapeszajac, bo to dopiero dwie. Temperaturę w pokoju mamy ok. Nawilżany też. Chodziło o drzemkę w ciągu dnia. Wyeliminowałam. Pierwszy dzień było ciężko, wczoraj już lepiej. Nie marudził. Odpoczął, ale nie spał w ciągu dnia. Zobaczymy jak dziś. W ogóle wolno tak samemu bronić dziecku spać w dzień? :D
    Dzięki bobas!! Serio :**

    Szczęśliwa Mamusia, bobas2015 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko No to super że nocki się poprawiły a u nas znów jest kiepsko ze spaniem , a też nawilżamy powietrze , temperatura jest odpowiednia i nie wiem czemu Ania ma takie noce dodam że ma tak raz na jakiś czas jakby tak ciągle było to bym zwariowała chyba . Wstała mi 3 razy w nocy dwa o 2 nad ranem i o 3 oczywiście z płaczem mm nie , gorączki kataru nie ma potem znów jej dałam mm i wypiła pogadała trochę po swojemu i zasnęła oby to w końcu jej minęło . Nasze maleństwo też nie daje mi w nocy spać gdyż tak się wierci także ten piękne mam noce .
    Gratuluję wszystkim nowym mamą , witajcie maluszki na świecie ❤️❤️❤️.

    Mileczko cudna jest nasza pierwsza strona ❤️.

    A My z Dominikiem ( to już jak coś oficjalnie imię) mój mąż nadal liczy na córkę :-D , zaczynamy 22 tc ❤️ za szybko te tygodnie lecą ogólnie samopoczucie oki tylko jestem już czasami zmęczona i nie mam po prostu sił aby do przedszkola i szkoły chodzić , a w szkole też się na latam gdyż tak do szatni aby zejść to muszę Anię wyjąć i po schodach , Marysia tam się rozbiera a jest tam tyle dzieci szatnia jest tylko jedna więc sobie to wyobraźcie maluchy plus gimnazialiści , potem znów w górę po schodach i zejść też po schodach nie dziwne że potem tak się męczę , a od Września wcale nie będzie mi łatwo nie wiem jak to ogarnę tu Ania tu Dominik i dwie na raz Marysia i Gabrysia będzie ciężko ale dam sobie jakoś radę .

    Milka1991, bobas2015 lubią tę wiadomość

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Tak ostatnio sobie przypomniałam o belly i z ciekawości wchodzę na wątek a tu ciągle życie trwa. Już was doczytałam także piszę co u mnie. Także jestem w drugiej ciąży termin mam na 6 lipca. Mikołaj rośnie duży i zdrowy. Bardzo dużo mówi, wszędzie włazi i opanował już korzystanie z nocnika. Wyrasta na wesołego starszego braciszka.
    Gratuluję wszystkim z nowymi dzieciaczkami :) Tym. które już trzymają swoje w ramionach i tym, które tak jak ja jeszcze czekają.

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, Lokokoko, bobas2015, Jagah lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby hej ! Wiesz że ostatnio o Tobie myślałam? Serio :D Że sporo dziewczyn przestało się odzywać a jestem ciekawa co u nich. No i proszę ;)
    Gratulacje! Fajnie że dolaczylas do naszego grona powtornych ciężarówek. Dawaj czasem znać co u Was słychać ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Cześć dziewczyny. Mój synek 04.01 pojawił się na świecie. O 17 zajechaliśmy na ip bo trzeci dzień męczyły mnie skurcze a o 18 był już na świecie bo dojechałam z pełnym rozwarciem :)
    Na usg duży blad pomiaru u lekarza ale nie ważne :)
    2600 i 53cm :)
    Yammie też już urodziła mały Kuba przyszedł na świat w nowy rok
    Gratulacje:)))

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
‹‹ 2280 2281 2282 2283 2284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ