X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 14 października 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My z Elizą dalej się docieramy ;) Brzuszek jej dokucza codziennie. Wymaga sporo uwagi i bliskości. Od kilku dni udało mi się w końcu pobawić/poczytać z Wiktorią. Wiki poza mlekiem dalej nic prawie nie je. Nie da się też nakarmić, za to próbuje jeść sama łyżeczką. Tak samo z przytulaniem przed snem, to ona przytula a jak my chcemy ją przytulić to nas odpycha. Nauczyła się siadać, doskonali siedzenie bez podporu. Utrzymuje się już z 10-15 minut, chwila przerwy i znów siedzi :) Mamy piersze zdanie/pytanie Wikusi: "idziety" co znaczy "i gdzie masz skarpety?" :D

    Szczęśliwa Mamusia, Jagah, Lokokoko, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ;-).

    Melduję ze w tą Sobotę co była ;-), byłam u mojego gina musiałam aż tyłek do góry podnieść tak się nasza kruszynka schowała ze nie mógł jej lub go znaleźć. Ciąża pojedyńcza maleństwo ma 1.93 cm i jest serduszko wszak nie słyszałam, ale widziałam jak biło bo jeszcze malutkie ❤. Kolejna wizyta uuuu dopiero w Listopadzie 10.11 o godz 9.00 muszę ginowi 30 zł oddać okazało się że wizyty podrożały i zamuast100 zł płacić będę 130 B-). Mam zrobić badania tam standard morfologia krwi , mocz , no i dwa dodatkowe WR i HBS . Ania moja ma juz rok i 6 miesięcy szybko ten czas mija aż za szybko patrzeć jak nasze kwietniowe szczęścia będą mieć 2 latka.

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 17 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Marsylia, super sobie to Wikusia wykombinowała 'D haha. Skubana :)

    Mi na ostatniej wizycie wyszły za duże normy cukru na czczo, więc idę niedługo w przyszłym tygodniu na test obciążenia glukoza. I wiem że będę ciężko ;)
    Oczywiście moje tsh też szaleje więc jest jak jest.
    Filipek bidulek mi się rozchorowal w niedzielę, ale już jest coraz to lepiej. Paskudne wirusy.
    Ja czuję się nadal mega źle. Wymiotuje, głową mi pęka i tak nonstop. :)
    Co u was dziewczyny ?

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hejka :)
    Marsylia, super sobie to Wikusia wykombinowała 'D haha. Skubana :)

    Mi na ostatniej wizycie wyszły za duże normy cukru na czczo, więc idę niedługo w przyszłym tygodniu na test obciążenia glukoza. I wiem że będę ciężko ;)
    Oczywiście moje tsh też szaleje więc jest jak jest.
    Filipek bidulek mi się rozchorowal w niedzielę, ale już jest coraz to lepiej. Paskudne wirusy.
    Ja czuję się nadal mega źle. Wymiotuje, głową mi pęka i tak nonstop. :)
    Co u was dziewczyny ?


    Niech objawy ciążowe szybko Ci minął ;-) :-*. Ja mam jedynie wrażliwe piersi.


    U mnie ostatnie noce to koszmar Ania chora zapalenie krtani, Marysia tez miała zapalenie krtani juz hej przeszło. Wczoraj myślałam że pogotowie ratunkowe będę wzywać do Ani nie mogła ni oddechu złapać :'( :-(, opanowałam sytuację i resztę nocy spała już z nami. Niech nadejdą w końcu lepsze noce i dni nie wiem sama jak funkcjonuję dosyć ze Ania chora to jeszcze o nasze kolejne szczęście ciągle się martwię. Nie nic takiego się nie dzieje po prostu się boję przy Ani podobnie miałam już chciałabym Maj i urodzić nasze kolejne szczęście a tu jeszcze tyle przed nami.

  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 19 października 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu coś ruszyło z ząbkami! :) Przebiły się kawałeczki górnych 2 i pojawiły się gulki w miejscu dolnych 4.
    I ruchowo też coraz lepiej. Jak coś chce dosięgnąć to robi coś jakby połączenie pełzania, czworaków i susa zająca :D Jak z nią ćwiczę to czasem próbuje na nóżki stanąć.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 24 października 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej,
    jak tam ciezarne? Te na poczatku ciazy i te na koncu?:)
    u nas ok.. Krzys zaraz koncyz 3 lata, piotrus 1,5 roku.. Piotrus to niezly agent, bystry, zwinny i wszedzie go pelno ;) i robi najsmiesniejsze miny swiata;)))
    mnie chyba zaczyna dopadac depresja jesienna.. tak bardzo marze zeby pojsc w koncu do pracy.. tymczasem jeszcze z pol roku siedzenia z lobuzami ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 25 października 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas już 29 tydzień się zaczął :)
    Ja dalej pracuje.
    Dalej nic nie przytylam a ciąża ogolnie super :) tylko teraz trochę ciężko zaczyna się robić przy bardzo aktywnej Neli i nie raz sił brak. Ale jak to mówią nie ja pierwsza nie ostatnia.
    Neli brakuje już tylko piątek i prawych górnych trójki i czwórki .

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 25 października 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Hej u nas już 29 tydzień się zaczął :)
    Ja dalej pracuje.
    Dalej nic nie przytylam a ciąża ogolnie super :) tylko teraz trochę ciężko zaczyna się robić przy bardzo aktywnej Neli i nie raz sił brak. Ale jak to mówią nie ja pierwsza nie ostatnia.
    Neli brakuje już tylko piątek i prawych górnych trójki i czwórki .
    Ale jak to nic nie przytylas? tzn wiem ze tak moze byc, moja kolezanka to nawet chudla do konca ciazy ale ona byla otyla a Ty do otylych nie nalezysz;)
    Bosz.. ja w 30 tyg mialam juz dosc, Mlody wazyl wtedy juz 2900 i moim marzeniem bylo w spokoju sie dokulac.. Jak Ty pracujesz to kto jest z Mloda?

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 października 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobas zaczęłam z 63,3 potem spadłam z wagi 2kg które wróciły i dalej 63,3 :)
    Do września moja mama siedziała z małą teraz sama wróciła do pracy to mała chdzi do żłobka :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015

    Co do samopoczucia to ja czekam na II trymestr bo już mam dość tego I a to czasami mdłości , czasami jest mi słabo i mam nawet zgagę okropne bóle pleców i już czuję sie zmęczona i nie mam na nic sił a to dopiero 11 tc .

    Już dziś 29 Października i o zaraz Listopad , Ania raz ma drzemki raz ich nie ma a teraz znowu noce ma dziwne i ledwo co żyję oby jej to szybko minęło.Już do wizyty nie wiele zostało aby jakoś wytrzymać do 6 Listopada a potem to zleci ;-) :-).

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dziewczyny. Czy ktoś tu mak zasiał? Taka cisza :D
    Moje drugie bobo to na 90% corenka:)
    Co u Was?
    Jak się czujecie?

    sallvie, oyeykova, Szczęśliwa Mamusia, Jagah, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko gratulacje coreczki :)
    U nas juz jutro 31 tydzien sie zacznie. Jeszcze chwila jeszcze moment i bede miala rodzine w komplecie :)
    Tymczasem niezmiennie pracuje, mam "az" 0,5 kg na plusie haha
    Nela juz sporo umie powiedziec, jest bardzo samodzielna, probuje sie ubierac, je juz zupelnie sama i bardzo sprawnie jej to idzie. Brakuje nam jednej gornej czworki I kompletu piatek, reszta zabkow na miejscu. Na stanie jakies 12-12,5kg wzrost okolo 94cm :)

    Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :) dziewczyny. Czy ktoś tu mak zasiał? Taka cisza :D
    Moje drugie bobo to na 90% corenka:)
    Co u Was?
    Jak się czujecie?


    Ojej super ❤️❤️ . Macie już imię wybrane dużo nas jest na FB i pewnie stąd ta cisza a też nie każda z nas ma czas aby np być i tu na bbf i na FB .

    Ja już jutro mam kolejną wizytę , u mnie już końcówka 13 tc :O :O :O . Wczoraj byłam na badaniach później mąż mi je wydrukuje zapomniałam dziś ich odebrać . Oczywiście dam Wam znać może płeć poznamy na co nie liczę , ale może moje przeczucia się sprawdzą przy Ani jakoś tak od początku przeczuwałam że będzie córeczka ale same wiecie jak to z tymi przeczuciami jest , teraz przeczuwam synka a czy tak będzie to się okaże . Niestety objawy ciążowe nadal mam mdłości zawroty głowy i osłabienie i mam już tego dość oby jak najszybciej to minęło rano tylko tak mam a później mogę funkcjonować a przy Ani mam co robić .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 10:18

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 11 listopada 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh u mnie już powoli, nie zapędzając ustają objawy pierwszego trymestru. Dzisiaj zaczynamy 4 miesiąc :)
    Tak mamy imie-Liwia :) zobaczymy czy się nam nie odmieni
    Faktycznie Sallvie, Ty już lada moment i będziesz miała rodzinie w komplecie :) czujesz się ok?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 listopada 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko czuje sie super !
    25ptx1x.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 12 listopada 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo! Nareszcie mogę się do Was odezwać- coś mi się z tym belly dzieje, ze czasem jak chce cos napisać to wyskakuje mi błąd i nic nie moge zrobić :( ale zaglądam codziennie tylko ostatnio mało sie udzielacie :P my juz na finishu, w terminie. Raczej wszystko gotowe, zostały drobnostki. Chociaz sił już mało to staram się jak najwięcej czasu i czułości okazywać mihemu pierworodnemu bo bardzo mi Go żal, że juz niedługo będzie miał mniej mamy :( Loko, przed Tobą tzw. miesiąc miodowy ciąży, bedzie lepiej :) Sallvie, wyglądasz pięknie, ciąża Ci służy, z resztą widzę Cię na insta- dziewczyny z Kornelki to już taka Panna, że hoho! Taka starsza siostra "z papierami" ;) Szczęśliwa- no Ty Babo jesteś chyba "nie do zdarcia"! Bobas ja w 2 ciąży czuję się chyba tak jak Ty... co prawda w 32tyg (moje ostatnie usg" Junior ważył nie całe 2kg ale ja czuje sie juz jak Słoń! Teraz wiem cocludsie mieli na myśli mówiąc że pierwsza ciąża to zupelnie co innego :)

    sallvie, Jagah, Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agadana Dziękuję za tak miłe słowa :-) .

    U mnie niestety wszak 14 tc ale objawy ciążowe nadal są i mam tego już dość , oby wreszcie to się skończyło . Byłam 10 Listopada na wizycie nasze szczęście ma już 6,5 cm i leży tak cudnie jak w kołysce ❤️ . Płci nie znam teraz będzie USG genetyczne może dowiemy się kto tam mieszka :-P .Ania rośnie jak na drożdżach jest bardzo spokojna i radosna czasami jednak na swoje dziwne dni i noce ale mimo wszystko jest dobrze .

    Loko Piękne imię wybraliście ;-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 13:57

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    U nas wszystko prawie ok. PrAwie ok bo plamie, ale z maluchem wszystko ok. U nas podobno chłopiec ;)
    Kornelka tfu tfu nie choruje, rozrabia i codziennie uczy się nowych słów, dziś np. Golas :D
    Leci ten czas jak szalony, u nas już 14tc !

    Oyeykova kochana jak zajrzysz to napisz pokrótce jak przebiegł poród i jak się macie z córeczką :) tak w ogóle to GRATKI :*

    Agadana u Ciebie finisz. Wow. Jaki plan na najbliższe dni ?

    Szczęśliwa Mamusia, agadana, niania.ogg lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agadana to trzymam kciuki, żeby ten finisz był jak najlepszy :* już niedługo i będziesz miała dwa kurczaczki.
    Co do mojego miesiąca miodowego ciąży, to zaczynam wątpić czy kiedykolwiek taki nastąpi. Nie chodzi mi to o objawy ciazowe, ktore są już minęły. Tylko znowu złamał się mi ząb i grozi mi kanałowe leczenie, póki co mam założone lekarstwo żeby zmobilizować ząb do pracy w celu uniknięcia kanału. Nigdy w życiu nie miałam kanał. Boje się tego bardziej niż porodu SN :D hahaha.
    Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć. Chociaż wątpię bo mimo lekarstwa ząb mnie cmi, a w nocy czasem i pobolewa. Jutro idę na wizytę do dentysty zobaczymy co mi powie.

    Mamusiu, objawy niedługo zapewne mina :) i też nastąpi u Ciebie miesiąc miodowy.

    Milka, a co jest przyczyną plamien?

    Sallvie super wyglądasz.

    Dziewczyny czy wasze dzieci też mają jakieś himery na 18 miesięcy?, Mój mały jest jak diabełek naprawdę.

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, agadana lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko Oby tak moja droga było ;-).

    Ania to też czasami jest jak ten diabełek tasmański , nie wiadomo czasem o co jej chodzi wczoraj to przeszła samą siebie poszła późno spać po 16.30 wstała przed 17 i płacz marudzenie i cały czas na ręce dopiero jak zjadła to się trochę rozchmurzyła też ma niestety czasami tak że w nocy mi budzi się z płaczem może to zęby lub taki jej charakter .

    Byłam 17 Listopada na USG genetycznym niestety płci nie znam , nie mógł za bardzo pomierzyć tak się kręciło nasze szczęście widziałam na USG nawet mózg , jak macha rączkami i nóżkami ❤️❤️ maleństwo ma już 7,89 poprzednio miało 6,5 cm rośnie to moje kolejne charakterne szczęście według USG termin porodu mam na 19 Maja a ostatniej @ na 21 no ciekawi mnie kiedy to nasze szczęście się urodzi kto wie może 13 Maja :-P .Teraz kolejna wizyta 1 Grudnia tam badania do zrobienia mocz , morfologia , HIV , HVC .


‹‹ 2278 2279 2280 2281 2282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ