X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamy 2022
Odpowiedz

Kwietniowe mamy 2022

Oceń ten wątek:
  • Pindyrynda Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Edka! Cieszę się, ze wszystko poszło szybko i bez problemu 🙂. Cieszcie się sobą!
    Fikus, dobrze, ze was wreszcie wypuszczają. Dużo zdrowia i przespanych nocy dla ciebie i Ignasia 🙂.

    PoprostuM lubi tę wiadomość

  • Evie Autorytet
    Postów: 2117 1530

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Bóle,które zaczęły się o 23 szybko zamieniły się w regularne skurcze. Po 1 byłam już na IP. Tam rozwarcie 6cm. O 3.04 urodziłam synka sn. Ekspres 😁 I to w samą Wielkanoc. Teraz się cycujemy.

    Ale szybko poszło ❤️Gratulacje, dużo zdrówka dla Was ❤️

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • Pindyrynda Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jak u was? Jak wasze maleństwa? Uczycie się siebie? U nas minęły ponad trzy tygodnie a ja mam wrażenie jakbym urodziła 3 miesiące temu 😉. Teoś jest super! Co prawda noce są do kitu, bo spi głównie na mnie a to oznacza, ze ja nie śpię prawie wcale, ale jest tak słodki, ze łatwo mu to wybaczyć. W czwartek idziemy na kontrole i zobaczymy jak jego waga i czy przybiera tyle co powinien na piersi. Zdecydowanie urósł i nie jest z niego już chudziutki pisklaczek, ale tez daleko mu do słodkich wałeczków i na ile znam nasza pediatre to będzie twierdziła, ze jest za chudy, bo wszystkie moje dzieci według niej są zbyt chude 😉.
    Jestem tez zaskoczona moim trzecim dzieckiem, bo spodziewałam się, ze będzie zazdrosny, ale póki co jest bardzo troskliwy i pomocny, uwielbia przytulać brata i generalnie cała trójka starszaków spisuje się na medal.
    A jak u was rodzeństwo reaguje na nowego członka rodziny?

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5338 6208

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały też cycoholik, w nocy wisi na mnie i ani nie chce rozważać możliwości zamiany cyca na smoczek 😆 Staram się go powoli uczyć rozróżniać dzień od nocy. Mamy rytuał kąpieli i usypiania. Przy córce to się sprawdziło dosyć szybko, więc może i tym razem się też uda.
    Jeżeli chodzi o rodzeństwo, to przyjęli pozytywnie nowego członka rodziny. Całują go, kołyszą, pomagają. Syn nie przejawia oznak zazdrości, córka zaś miewa słabsze chwile. Niby cieszy się z młodszego brata, ale jednak zauważyłam w jej zachowaniu zmianę. Częściej wpada w histerię, łatwo się irytuje i gorzej śpi w nocy. Jest tak odkąd poznała brata, dlatego niewątpliwie on jest tego przyczyną. Czekam aż jej przejdzie.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 2 maja 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w naszym sklepie macie do jutra promkę -20% z kodem majowka20. Gdybyście szukały metryczki dla dziecka, plakatu rodzinnego albo ślubnego - zapraszamy ❤️. Jesteśmy także na insta: sketchwithlovepl

    Sklep: Sketchwithlove .pl

‹‹ 55 56 57 58 59
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ