X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Malgosia82, to daj znac jak wyniki bety.
    Ja tez mam blade krechy nawet dzis zrobilam wodac odrazu cien po 2 minutach nawet mocniek ale nie jest to tak rowna jak testowa kreska. Nie wiem czy isc na betę jakos nie zbyt mam jak z małym.

    A ile dni po owulacji robiłaś te testy? ja z ciekawości dziś zrobiłam ostatni który mi został żeby zobaczyć jaka będzie różnica no i dzisiejsza kreska jest naprawde mocna, chyba mocniejsza niż kontrolna i pojawiła się już po niecałej minucie, dziś jest ok 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Pierwszy test bardzo blady wyszedł mi 2 dni przed terminem @

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze robilam na 5 dni przed okresem o wtedy cien cienia na maksa.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e16c97b8aa3a.jpg
    Test z dziś to ten wyżej co wkleilam.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 3 dni przed okresem już bardziej widoczne. Przyrost jest ale jakos tak wydajemi sie ze slaby. No ale dopiero jutro termin okresu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb1caddd0c8d.jpg

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Na 3 dni przed okresem już bardziej widoczne. Przyrost jest ale jakos tak wydajemi sie ze slaby. No ale dopiero jutro termin okresu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb1caddd0c8d.jpg

    A robiłaś betę?

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila nie robilam, nie mam wsumie zbytnio jak chwilowo. No nic za tydzien w piatrk bede szla na usg wiec musze poczekać.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • malgosia82 Przyjaciółka
    Postów: 105 77

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam betę 8dpo i negatywna, już się nastawiłam że nie wyszło, ale miałam jeszcze testy i 11 dpo zrobiłam. Blade są te krechy, ale mam cykle 30-33 dni i jeszcze nie mam terminu okres. Wiem, że to wcześnie ale jakoś mnie to uspokoiło i co ma być to będzie.

    ckaik0s36dsxflg9.png
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można dołączyć?

    Aliskaa lubi tę wiadomość


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigula_91 wrote:
    Można dołączyć?
    Pewnie. Im nas więcej, tym lepiej.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Na 3 dni przed okresem już bardziej widoczne. Przyrost jest ale jakos tak wydajemi sie ze slaby. No ale dopiero jutro termin okresu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb1caddd0c8d.jpg
    To nic nie znaczy. Ostatnim razem miałam bardzo słabe kreski, a beta rosła prawidłowo. Niepotrzebnie się nakręcacie. Niestety ten okres trzeba w spokoju przeczekać. Widok serduszka pomaga, ale tak na prawdę cała ciąża, to stres czy wszystko jest ok. A i jak się urodzi, to wcale nie jest łatwiej... Każda mama żyje w przewlekłym stresie, to chyba nieodłączny element macierzyństwa...

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga mi nie musisz mowic o stresie już jedna ciaze stracilam w 12 tc, a dowiedzialam sie o tym na badaniu prenatalnym.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    To nic nie znaczy. Ostatnim razem miałam bardzo słabe kreski, a beta rosła prawidłowo. Niepotrzebnie się nakręcacie. Niestety ten okres trzeba w spokoju przeczekać. Widok serduszka pomaga, ale tak na prawdę cała ciąża, to stres czy wszystko jest ok. A i jak się urodzi, to wcale nie jest łatwiej... Każda mama żyje w przewlekłym stresie, to chyba nieodłączny element macierzyństwa...
    Hej. Nie stresuj się bo to szkodzi dziecku, które już w sobie nosisz. Ja w pierwszej ciąży miałam tak bardzo blada kreska, że w zasadzie jej cień, ale była i nic więcej mnie nie interesowało bo wiedziałam że będę w końcu mamą:) A Ty masz tu dosyć mocne kreski więc jest wszystko ok.
    To do Ajrin oczywiście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 17:44

    Kinga. lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak na chwilkę do Was tylko się przywitać :) podczytuję Was troszkę i tak bardzo chciałabym dołączyć :(. @ spodziewam się teoretycznie 9 sierpnia ale że według wykresu owu była wcześniej to pokazuje że @ powinna być 4 sierpnia a ja jutro idę na progesteron bo specjalnie wolne wzięłam i jak faktycznie owu była wcześniej to bez sensu pewnie sprawdzać progesteron dwa dni przed @ ale idę tak czy siak bo może wykres się myli... nie łudzę się za bardzo w tym cyklu mimo że temperatura na dobrym poziomie się trzyma ale strasznie skacze... mam same zygzaki na wykresie :( a to podobno nie dobrze. Tak czy siak trzymajcie kciuki żeby jednak los spłatał mi pozytywnego figla :D

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Ja tak na chwilkę do Was tylko się przywitać :) podczytuję Was troszkę i tak bardzo chciałabym dołączyć :(. @ spodziewam się teoretycznie 9 sierpnia ale że według wykresu owu była wcześniej to pokazuje że @ powinna być 4 sierpnia a ja jutro idę na progesteron bo specjalnie wolne wzięłam i jak faktycznie owu była wcześniej to bez sensu pewnie sprawdzać progesteron dwa dni przed @ ale idę tak czy siak bo może wykres się myli... nie łudzę się za bardzo w tym cyklu mimo że temperatura na dobrym poziomie się trzyma ale strasznie skacze... mam same zygzaki na wykresie :( a to podobno nie dobrze. Tak czy siak trzymajcie kciuki żeby jednak los spłatał mi pozytywnego figla :D
    Hej. Jeśli mogę coś Ci podpowiedzieć to kup mężowi witaminę E-pomoże na jakość nasienia. A co do wykresu to nie pomogę bo sama takowego nie prowadziłam, stosowalam testy owu i sukces :) jestem w 5tygodniu ciąży :) a staraliśmy się 11cykli, to druga ciąża, pierwsza ma już 2lata i 4miesiące a staraliśmy się o nią 2 lata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 18:09

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za radę :). Póki co mąż łyka Salfazin i selen organiczny i chciałam dokupić mu witaminę C :) no i rzucił całkowicie palenie :D. We wrześniu powtarza badanie nasienia i ma umówioną wizytę u lekarza więc zobaczymy co dalej :) no chyba że się udało :D...

    assia lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Dziękuję za radę :). Póki co mąż łyka Salfazin i selen organiczny i chciałam dokupić mu witaminę C :) no i rzucił całkowicie palenie :D. We wrześniu powtarza badanie nasienia i ma umówioną wizytę u lekarza więc zobaczymy co dalej :) no chyba że się udało :D...
    O tej witaminie powiedział mi mój gin. jak obejrzał wyniki męża i okazało się że patologia główki plemników była troszkę poniżej normy. Nic więcej nie brał.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nie spokojnie nie stresuje sie jakos mocno tylko pamietam z pierwszej ciąży mocniejsza kreche.
    Ja tylko przed usg mam stresa ba zawsze mam ochote nie iść na usg ;)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy i ja mogę dołączyć?
    Mój tp według BF to 7.04.

    Jutro robię powtórkę bety i trochę się stresuje czy rośnie ładnie.

    Wszystkim ciężaróweczkom życzę dużo dobrego samopoczucia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 18:25

    AJrin, Aliskaa lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, które są w 4 tygodniu . Czujecie coś? ja totalnie nic. Tzn brzuch mam taki rozwalony. Jutro zrobię bete bo powoli zaczynam się martwić. Jutro będę 16 dzien po owulacji i 28 dzien cyklu. Jak u Was jest? ja total zero objawów. Oby to nie wróżyło nic złego. Śluz jest ładny kremowy nie jest go dużo ale jest . Najważniejsze , ze nie ma plamień. Ale się boję :(

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny, które są w 4 tygodniu . Czujecie coś? ja totalnie nic. Tzn brzuch mam taki rozwalony. Jutro zrobię bete bo powoli zaczynam się martwić. Jutro będę 16 dzien po owulacji i 28 dzien cyklu. Jak u Was jest? ja total zero objawów. Oby to nie wróżyło nic złego. Śluz jest ładny kremowy nie jest go dużo ale jest . Najważniejsze , ze nie ma plamień. Ale się boję :(
    W 4 tyg zwykle nic nie czuć, w poprzedniej ciąży poszłam się właśnie w 4 tyg uczyć jeździć na rolkach... Za to 2-3 tyg później zaczął się horror. Tym razem bardzo wcześnie byłam wrażliwa na zapachy (jak mąż się wypsikał różnymi perfumami w sklepie, to myślałam, że go zabję... Pamiętam jak siostra żartowała czy przypadkiem nie jestem w ciąży (co przy zaburzeniach hormonalnych i kp prawie graniczyło z cudem). Podsumowują nie ma reguły, bo każda ciąża jest inna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 18:40

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mnei podkusiło aby zrobić sikanca dzisiaj. Jestem w 15 dniu po owu. Wczorajsza beta wynosiła 90 (3 dni temu beta 40). Zrobiłam sikanca o 19:00 (wrażliwość 25) a tam zamiast mocnej krechy jakieś słabe coś. Nie cień cienia cos mocniejszego ale krecha po prostu słaba. Boje się, że zaczyna spadać. Eh tyle czekałam na tą ciążę i teraz się bardzo boję, ze coś będzie się dziać.

    Musze o tym nie myśle bo niestety nie mam na to wp lywu. Birę wszystko co powinnam brać aby było dobrze. Nawet sprawdziłam komórki NK i też są dobre. No nic muszę dalej się oszczędzać razem z psychiką:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ