X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 8 maja 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa,super wiadomości przynosisz..trzymam kciuki za sprawny i domowy rozpakunek😀

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa super 😘 jejku u Ciebie to już może być w każdej chwili 😲 i jak Ty to robisz, ze potrafisz zachować taki spokój? Ja po całym tygodniu sama za małą i ze zdalnym za ścianą po prostu wymiękam ... i nie zawsze panuję nad sobą,
    potem mam moralniaka itd. Wiem, ze będę tęsknić, bo już niedługo przedszkole, ale czasami jestem już mega nią zmęczona... no bo kurcze nie mam nikogo kto by mnie chociaż na 5 min zmienił ...oprócz weekendu oczywiście jak mąż jest w domu.. Chociaż dzisiaj sobotę tez dostałam w gratisie, bo musiał jechać do pracy 😤

    Totoro Agusia u mnie identycznie, to siedzenie w domu też dobijające ... teraz jest lepiej, bo mąż chwilowo pracuje w Gdańsku i jeździ tramwajem i mamy samochód, więc chociaż na zakupy w ramach rozrywki w tak piękną pogodę skoczymy 😂 właśnie ten cholerny samochód to był ostatnio mega punkt zapalny między nami, jak wam kiedyś pisałam, ze zostałam zwymyślana od księżniczek 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 20:26

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi jeszcze w temacie odchudzania ... to uwierz, ze mam z czego chudnąć 🙈

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 9 maja 2021, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa wspaniałe wieści 😍 no to teraz nie pozostaje już nic innego jak chillout i czekamy 😍 jeej, az mi się na wspominki zebrało 😊

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 maja 2021, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala pamiętam jak wrzucałas zdjęcia dredów które sobie kupiłaś. Po rozmiarze pamiętam że nie masz z czego się odchudzać 😉 ja musiałabym z dwóch par jedna zrobić żeby w nie się zmieścić 🤦
    Ja dziś jadę SAMA do miasta na szczepienie. Zatankuje samochód więc odwiedzę stacje benzynowa. Zajdel do bankomatu po pieniądze dla fachowca za schody które już kończy 🥰 i szkoda że dziś niedziela bo pewnie skoczyłabym na jakieś zakupu albo chociaż popatrzeć co jest w Pepco. Ale dobre i taka wycieczka 😆

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to miłego wypadu 😀 baw się dobrze 😘

    Kurcze nie wiem co moje koty nad ranem robiły ... ale w domu jest biało od futra - wszędzie fruwa, a do tego ... włączyły piekarnik 🤦‍♀️ szczęście, że wstałam, bo już się rozgrzał do 240 stopni !!! Śmierdzi w całym domu... fuj

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala dziękuję hehe będę korzystać śmieje się do męża że wracam na wieczór jak będą już spały po 19 😆 patrzył z przerażeniem :D
    Ojoj współczuję smrodu. Ja w piekarniku trzymam patelnię i inne jakieś gary więc bu mi się wszystko stopiło jak by mi tak włączyły dzieciaki piekarnik.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia dresy 😂 hmm... najlepszy zakup hahaha ... ciągle w nich chodzę, bo w dżinsy ledwie się mieszczę 🙈 więc albo schudnę albo garderoba do wymiany 🤷‍♀️

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja tez trzymam patelnię i nie wiem jakim cudem rączka się nie stopiła ... pokrywka na szczęście była w zmywarce

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala,widziałam Twoje fotki,Ty nie masz się z czego odchudzać🙈 no może z 55 kg na 50 kg to tak😝
    U nas koty też szaleją,cóż,wiosna idzie😝

    Agusia,daj znać,jak po szczepieniu.

  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala oj tak moze być w każdej chwili 🙂 a ja w ogóle nie mam głowy aby się tym stresować, to jest pozytyw w posiadaniu starszaka, jak w końcu pójdzie spać to jestem tak zmęczona, że tylko internet/tv i też spać. Nie mam za dużo czasu aby myślec i się stresować.
    Oczywiście, że ja też często mam dosyć czasem są dni, że kompletnie niczym się nie bawi i tylko marudzi, wtedy ratują nas bajki.. ja mam wyrzuty sumienia, że nie umiem mu znaleźć zajęcia, jestem zmęczona, rozdrażniona, a on chce bajke i zazwyczaj mu wtedy daje inaczej pewnie by nas wspólnie rozniosło. Jak mam dobre dni, dużo siły to staram się te bajki ograniczać i wtedy chłopak ma nerwa, ale spokojnie mu tłumacze, że nie chce aby tyle oglądał, że chce się z nim bawić, chociaż wpada czasem w prawdziwą furię to staram się go zrozumieć, że to w sumie mój kaprys bo akurat teraz mu nie pozwalam, nie mam potrzeby go przekrzykiwać, raczej jest mi go szkoda, ale stanowczo mowię nie i czekam aż sie uspokoi, na szczęście nie demoluje domu 😉 poza tym złote dziecko 😅 Mąż sie śmieje, że nigdy nie dam złego słowa powiedzieć na Kubę i coś w tym jest bo zawsze doszukuje się winy w nas - rodzicach, zawsze probuje go zrozumieć i znaleźć przyczynę, na szczęście mam ogromne wsparcie w mężu co do wychowywania, chociaż naprawdę często się go czepiam 🤷‍♀️

    Co do wagi to ja się nie wypowiadam 😡 całe wakacje akurat będę sie odchudzać.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi dorzuć 10 kg i można powiedzieć, że się zgadza 😂😂😂 55 kg to chyba ostatnio przed ślubem widziałam 🤔

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa super, ze masz wsparcie w mężu w kwestii wychowania ... u mnie właśnie tego brakuje 🙁 o ile jeżeli chodzi o takie zajmowanie się to naprawdę nie mogę narzekać, ale wychowawczo to się chłopak totalnie gubi. Jest zupełnie neutralny ... Najwyżej czasami usłyszę, że jak rozpieściłam Kalinkę, to tak mam 🤷‍♀️ Jak jest ok to wychwala pod niebiosa jaka to ze mnie matka roku, a jak coś nie tego, to moja wina ... a jak się go pytam co on by zrobił? To jego przecież całe dnie nie ma i on nie wie 🤷‍♀️ TY JESTEŚ MATKĄ I POWINNAŚ WIEDZIEĆ !!!
    Jak proponuję mu jakąś książkę o wychowaniu, to on nie potrzebuje, bo on INTUICYJNIE 😂😂😂 no temat rzeka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 10:12

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 maja 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala u mnie podobnie. Jak jest dobrze to ok a jak już jakaś awantura u Bartka to że ja za dużo bajek włączam że pozwalam na wszystko ale ze krzyczę ciągle itp. ehh faceci.
    Ja po szczepieniu. Póki co ok. Ręka trochę boli ale tak minimalnie.
    Czereśniowa spokojnie w lato będzie spadać po ciąży. A dużo przytyłaś?
    Ja obecnie ważę 77 kg przy 162 cm. Także tu jest duże pole do popisu ale walczę. Ciągle walczę o mniejszą wagę.
    Także Kala ja marzę o Twoim 65 kg 🤗

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 maja 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala widziałam fotę Kalinki z palcem w buzi ;p Henio też miał taką fazę ze 3 miesiace temu. Do szału mnie to doprowadzało. Chodziło mi przede wszystkim o to zeby nie dotykal brudnymi placami do buzi, w przedszkolu jest tyle zarazków ze widzialam juz najgorsze choroby. Zwracałam mu ciagle uwage i na szczescie sie oduczyl.
    Jakie masz plany jak Kalinka pojdzie do przedszkola? Wracasz do pracy?


    Totoro ja mieszkam w duzym miescie i wokol sa same mega ruchliwe ulice, Heniek rok temu tak non stop sie wyrywal i uciekał. Kilka bitych miesiecy z nim walczyłam. Teraz chodzi ładnie za ręke, chociaz ma czasami fazy że chce sie puscic. Próbuje sobie wyobrazic jak miałabym isc na spacer z takim Heniem i dzidziusiem. No w zyciu!


    Eh o odchudzaniu mi nic nie mówcie. Żarłabym tylko słodkie i chipsy i pila cole. Ograniczam to jak tylko moge ale tylko tego mi sie chce.


    Iggi gratuluje 7 kg! jestem pod wrazeniem! w jakim czasie te 7 kg?
    Same dobro slyszalam o diecie sirt ale na samych koktajlach bym chyba nie przezyla, najbardziej glodna jestem wlasnie w pracy...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia niestety praca wyjazdowa robi swoje 🙁 mój niby pracuje teraz na miejscu, ale tak jakby go nie było ... jak go nie ma to tęskni, czeka na weekend i myśli, ze to będzie tak kolorowo, a Kalinka go z błędu wyprowadza 😂 i wszelkie afery go przerastają Pewnie dochodzi też brak jakiegoś pozytywnego wzorca wyniesionego z domu. Tutaj akurat jeżeli chodzi o zajmowanie się dziećmi czy wspólne spędzanie czasu, to robi zupełnie odwrotnie niż teść i jest świetnym ojcem, ale wychowawczo totalna porażka 🤦‍♀️ ja już szczerze mówiąc mam na to wyje... i nawet nie zwracam uwagi na tego jego komentarze. Postęka, postęka i mu przechodzi ....

    Edwarda hmm... pracę to najpierw muszę znaleźć, bo u nas w firmie tez COVID zrobił swoje i połowę pracowników pozwalniali, a ze umowa już mi się dawno skończyła, to raczej słabo będzie z powrotem 🙁 ale nie mam jakiejś spiny, najpierw muszę Kalinę w przedszkolu zainstalować, potem pewnie jakieś choroby na początku będą.... więc niech ona się klimatyzuje, a ja na spokojnie będę czegoś szukać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 17:59

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 9 maja 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala,to do tych 65 kg w moim przypadku trzeba by dorzucić 10kg😝ale to była waga startowa,dziś widziałam rano 67 kg,czyli +/- 8 kg w ponad miesiąc.

    Agusia,jesteśmy podobnych gabarytów😝

    Edwarda,wytrzymalabys bez problemu.Najgorsze są pierwsze dni,potem wcale nie czujesz głodu.

    U nas na szczęście nigdy palec nie szedł do buzi😀
    Dziś mamy za sobą super dzień,byliśmy w muzeum traktorów i maszyn rolniczych
    Tomek głaskal i całował traktory,widok był przekomiczny😝

    Kala lubi tę wiadomość

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi pięknie 🤩 jeszcze raz Ci gratuluję spadku ... ja mam 167 cm i chciałabym chociaż zejść poniżej 60 kg .. już nawet 59 by mnie satysfakcjonowało 😉

    U nas też dzisiaj, pomijając trzy afery większego kalibru, to całkiem miły dzień ... pogoda w końcu się poprawiła, więc zabraliśmy Kalinkę na te jej wymarzone lody czekoladowe, potem spacerek nad jeziorko, tam trochę połaziliśmy, trochę posiedzieliśmy ... i nagle Kalinka stwierdziła, ze chce jechać pociągiem ... no to ok podeszliśmy kawałek do stacji i stwierdziliśmy, ze w takim razie pojedziemy na lotnisko, niech ma i pociąg i samoloty 😀 taka atrakcja ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 20:35

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia i jak się czujesz? A co Ci w ogóle wstrzyknęli?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala to jestem tego samego wzrostu i ważę 59,5 kg 😂 przed Wielkanocą miałam już 58,5... Co poszło nie tak...? 😅

    U nas dziś mega aktywny dzień, w większości na dworze, rano sponiewierał mnie trening dodatkowo, a i tak czuję, że żyję 😍 tego, mi było trzeba. Sara dopiero usnęła, Lila z wanny wyszła, mam nadzieję, ze tez szybko zaśnie. Jutro Sara ma szczepienie, musimy iść we 3, bo mąż zakończył urlop, ehh.. 🙂

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 2086 2087 2088 2089 2090 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ