X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 4 maja 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Kubusia oczywiście! ❤️😊

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś sto lat ;) ❤️

    Co do dziadków to moja teściowa fajnie się bawi z chłopakami. Jak gdzieś jadę i wracam to wszystkie zabawki na dywanie coś poukładane jakiś sklep itp. także nie może narzekać. Moja mama też ale wiadomo nie jest na miejscu wiec tej zabawy dużo mniej ale po ostatnim wyjeździe do nich Bartek ciągle mówi że chce jechać znowu.
    A dziadkowie to tak teść nie ma cierpliwości i w sumie nie bawi się z nimi wcale. Tylko jak coś broją to krzyczy albo się wkurza. A mój tata to tak neutralnie. Ani nie bawi się ani nie złości się tak w sumie z boku. Ale mój tata taki był zawsze. Ja nie pamiętam żeby się z nami bawił. Mama tak a on nie. Taki typ.

    No ja dziś miałam wychodne do biedronki 😅 i byłam i dentystki. Zrobiła mi zęba ale czuję go cały dzień. Ale mówila że tak może byc.
    Moje chłopaki już zasypiają. Ahh jak dobrze. Z mężem tak się intensywnie godziłam w majówkę że muszę odespać te zarwane nocki 😊 😅

    Czereśniowa, Totoro, Kala lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 5 maja 2021, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia 🙂 wczoraj zaszalał i zrobił drzemkę przez co urodziny miał rowno do północy 😉
    Pochwale się jaki tort zrobiłam 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 06:25

    Agusia_pia, Kala lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 maja 2021, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa o rany szczęka mi opadła 😱😱😱 ale piękny! 😱

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 5 maja 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa super tort :) Śliczny a ten wóz strażacki też jadalny był ? :) Rewelacja!

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 5 maja 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 😊 kurczę nie chciałam nikogo wprowadzić w błąd, auta są zabawkami, ale myśle że to doskonale widać😉😀 moja robota to tort, cegła, płomienie i hydranty, no i oczywiście pomysł🙂
    W zeszłym roku robiłam z masy lisa, jeża i szopa (leśny tort), a w tym roku postawiłam na zabawki aby miał z tego jakąś faktyczną pamiątkę i zabawkę no i co tu dużo mowić nie chciało mi się i tak spędziłam nad tym tortem 3 noce. No i ten wóz strażacki okazał się najlepszym prezentem, chociaż wydawał mi się strasznie „plastikowy”.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 08:08

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 5 maja 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa,ktoś tu ma mega talent cukierniczy🤩
    Tort przepiękny,dosłownie jak z cukierni.Prezent też super.

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 5 maja 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi, bardzo dziękuje 😘 kiedyś troche się wkręciłam w robienie tortów, ale szybko mi przeszło 😉
    Oprócz tego jeszcze dostał hulajnogę, ale w końcu troche tańszą globbera, narazie jeździmy po domu, ale ma frajdę, miedzy salonem a pokojem tylko na hulajnodze🙂 koparkę brudera, naprawdę świetna jakość bardzo mi się podoba! Jednak wóz strażaka Sama bardziej go narazie oczarował. Jeszcze od babci dostał zestaw do kuchni braun (ekspres, mikser i blender) bo ostatnio sporo „gotujemy”, a prawdziwe gotowanie go chyba narazie znudziło.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa nieźle pojechałaś z tortem 🤩 wow ... jestem pod wielkim wrażeniem ❤️

    Chyba czas na najbardziej denerwujące pytanie dla kobiety w ciąży 🤣🤣🤣 (Totoro już to przerobiła z nami na forum): RODZISZ???

    A Kalina mi się przestawiała ze spaniem ... żegnaj 18 🥲 ostatnio spi tak 20 do 7-8

    Totoro, Czereśniowa lubią tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 maja 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha 😂 do mnie codziennie teściowa pisała "I jak tam?" - BEZ ZMIAN 🤬😂

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 5 maja 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kala! 😘
    nie, jeszcze nie rodzę 😢 liczę, że w ciągu tygodnia urodzę... pozniej zacznę świrować 😉 jutro mam ostatnią wizytę u ginekologa, mam nadzieje, że wszystko nadal ok. Termin z USG mam na 13 czyli pare dni wcześniej, ale trzymam się terminu z OM. Ehh jakoś w ogóle tego nie czuje, ledwo mam skurcze przepowiadające. Poza tym chyba mi się nie chce rodzic 😂

    Co do teściowej to nie wiem czy pamiętacie, ale na jesień bardzo się wkurzyła że planujemy wychowywać dzieci bez wiary i dosłownie do zeszłego miesiąca nigdy sama nie zadzwoniła. Juz nie wspomnę, że nawet nie pytała o ciąże jedynie o Kubę. Od jakiegoś czasu w końcu zaczęła pytać jak ja się czuje, a teraz sama wydzwania bo co chwile słyszy na wsi że urodziłam i stała się strasznie miła 🤷‍♀️

    Kalinka wchodzi w nowy etap 🙂 moze niedługo jej humory sie uspokoją?

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 maja 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te humorki przeszły ...😂 i niech sobie śpi ... tylko najgorsze, ze ja muszę z nią leżeć, a nie lubię tak długo. Jak tylko wstanę, to zaraz woła i każe zamknąć oczy i spać, wstawać nie chce.

    Może do teściowej dotarło, ze nie powinna ingerować w wasze decyzje i jakoś przełknęła pigułkę ... owszem, może się z nimi nie zgadzać, ale nic poza tym 🤷‍♀️

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas jakby mniej humorków i histerii (oczywiście jak to napisałam to muszę się liczyć z powrotem histerii 😅). W sumie akcje zdarzają się tylko jak jest zmęczona, śpiąca itd. Zresztą wczoraj wieczorem np. sama jak zaczęła płakać i wydziwiać to powiedziała, że po prostu jest juz śpiąca i chce spać.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepszy hit był z usypianiem 🙈 Sara wczoraj nie mogła kompletnie zasnąć, walczyłam z nią od po 19,aż wreszcie przed 20 wyszłam z powrotem do salonu 🤷‍♀️ a Lila z kolei była już tak padnięta, ze ledwo żyła, umylysmy zęby i mówię jej, żeby sobie czytała z tatą a ja postaram się szybciutko uśpić Sarę i przyjdę po nią i też ją uśpię. Ale Lila absolutnie, ona idzie już spać i koniec. No to mówię ok, ale w takim razie musisz się położyć z pluszakami i czekać aż uśpię Sarę na rękach i jak ją położę już na cyca to będę mogła Ci czytać - ok. Poszłyśmy, bujam Sarę na rękach a ta na całego pluje, ale to tak pluje, z takim pierdzeniem ustami, że łeb pęka. Ja cała w ślinie, lustro od szafy całe w ślinie, Lila w śmiech, myślę, no kurew, powodzenia matka 🙈 Ale Lila była tak śpiąca, ze mimo kilkunastominutowego plucia Sary (włącznie z pluciem juz z zamkniętymi oczami), usnęła! A spała tak twardo, że nawet jej nie ruszało jeczenie, poplakiwanie Sary w nocy itd. Szok xD nie wiem co ją tak poskładało wczoraj. Byliśmy na kinteolnym usg rano, bo się kiedyś na bole brzuszka skarżyła i dostaliśmy skierowanie na wszelki, może stresik opadł albo coś 😁 plus ta powalona pogoda 🤷‍♀️ Dospala w każdym razie do przed 7 tylko, ale spała jak susel, nawet się przesadnie nie wierciła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 08:19

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też płacze na porządku dziennym. Wczoraj płakał przez kilka minut bo mąz połozyl kubek nie w tym miejscu ;p I ogolnie histerie z roznych dziwnych powodów. Ale tak jak pisałam, u nas to jest pikus w porownaniu z tym co bylo. Teraz jest sielanka mozna powiedziec ;p


    Czeresniowa super tort!


    Iggi jak to 2 razy miałas covida? kiedy byl pierwszy raz?

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pytanie na szybko nie w temacie ale mam problem i chyba tyłku tu zapytam może któraś się orientuje. Wczoraj malowałam ściany w domu białą farbą małym pędzlem i dziś patrzę po wyschnięciu są widoczne smugi ehh 😔 czy drugie malowanie już wałkiem to pokryje orientujecie się może ? Help.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 maja 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia powinno być ok po drugiej, najwyżej jeszcze trzecią położysz. A co Cię pokusiło z tym pędzlem?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala nie wiem. bałam się walka
    I tak do połowy pokazałam te ściany. Mąż.mowi żebym już nie ruszała. Że on to jakoś porpawi jak wróci. 🙍

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 maja 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my byłyśmy dzisiaj w przedszkolu podpisać umowę 😀 Kalinka zwiedziła z dyrektorką całe przedszkole, począwszy od kuchni na toaletach kończąc... poznała wszystkie panie, a przede wszystkim Panią w której grupie będzie od września. Jednak odpuszczamy teraz, bo najmłodsza grupa aktualnie to prawie sami chłopcy 🤦‍♀️ więc słabo by było z jej siłą przebicia minus 10 ... może pod koniec sierpnia ewentualnie zaczniemy powoli adaptację.

    Podobało się, ale też chyba bardzo to przeżyła (czekała od rana aż pojedziemy), bo na powrocie już mega awanturę rozkręciła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 17:14

    Totoro, Czereśniowa lubią tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kalinka 🙂 a Panie jej przypasowaly?

    Ja po wizycie, szyjka zamknięta na 4 cm.. mały słabo przybiera, ale przepływy są ok. Jutro ide na wizytę do innego lekarza zobaczyć co ktoś inny powie.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
‹‹ 2084 2085 2086 2087 2088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ