X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka25, widzę na suwaczku, że trzeci synek? Nad jakimi imionami się zastanawiacie? 🙂 Ty już faktycznie na końcówce, też sie czujesz taka zmęczona?
    Kala jak tam impreza?
    Totoro Lilka to świetna siostra 🙂

    Totoro lubi tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • olka25 Autorytet
    Postów: 762 780

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, trzeci syn 😊 Imiona, jakie bierzemy pod uwagę to Wojciech, Aleksy lub Aleksander, Antoni, Marcin. Tę ciążę znoszę najlepiej, ale fakt, że przy końcu już obciążenie daje się we znaki. A spać bym mogła w dzień i w nocy, ale nie da się przy starszakach ☺

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    25.01.2015 <3
    23.03.2018 <3
    18.04.2021 <3
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rownież rozważałam Wojtka, ale mąż był na nie i został Tymek i Antek. Serio z dwójka starszaków można najlepiej znosić ciaze? Podziwiam 🙂 ja bym całe dnie leżała 🙂

    olka25 lubi tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • olka25 Autorytet
    Postów: 762 780

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No da się... Miałam tyyyle energii. 😌 w 7 miesiącu tapetowałam pokój chłopaków i pokoik dla maluszka razem z mężem, przy czym to nie mąż wchodził na drabinę doklejać kolejne pasy 😅 odnowiłam łóżeczko, bo trochę było ruszone "zębem czasu" - pomalowałam je specjalną farbą i zabezpieczyłam woskiem, to było w 8 miesiącu. Na początku ciąży przerzucałam z mężem przyczepę zboża z przyczepy na strych budynku gospodarczego. Nie mamy gospodarstwa, tylko kilka kur, żeby własne zdrowe jajka mieć. Także tak... Z każdą ciążą czuję się coraz lepiej 😂 Tylko nerwowa byłam bardzo, ale trochę sytuacja w domu mnie przerosła i psychicznie ciężko było. Mamy wizję na budowę domu w tym roku, ale póki co mieszkamy z rodzicami i akurat teraz (po 7 latach problemów małżeńskich) siostra wymyśliła odejść od męża i też wprowadziła się z dziećmi tutaj. My lubimy spokój i ciszę (dzieci też), a oni sobie stworzyli taką trochę trudną rodzinę i przy tym lubią hałas, komunikują się przez krzyki itd. Do tego jak 4 dzieci z dwóch różnych rodzin w domu, to dochodzą ciągłe kłótnie o zabawki, o przestrzeń itp. Teraz już się trochę przyzwyczaiłam, choć nadal mam momenty, że zaczynam szukać gotowego domu lub mieszkania do kupienia, żeby wyprowadzić się natychmiast.

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    25.01.2015 <3
    23.03.2018 <3
    18.04.2021 <3
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka25 o matko, podziwiam🤯 Ja bym chyba zwariowała. Mieszkaliśmy kiedyś obok teściów i uciekaliśmy biegiem do jeszcze mocno surowego domu a tu tyle osób plus dzieci🙉 Trudno nie być nerwowym w takiej sytuacji. Super, że myślicie o budowie, nie ma to jak u siebie 😀 nam budowa zajęła okrągły rok - prawie równiutko po roku od rozpoczęcia wprowadziliśmy się 😀

    olka25 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Olka Ty to jakiś terminator jesteś 😲 a co do sytuacji w domu to też mi by było ciężko się odnaleźć w takiej gromadzie ...

    Czereśniowa impreza dobrze ....chociaż swoją drogą już się zmęczyłam towarzystwem 🤦‍♀️ nasiadówka typowa była dla starych, bo mała się z kuzynką bawiła, która zresztą została u nas na noc.

    Czereśniowa, Iggi31 lubią tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • olka25 Autorytet
    Postów: 762 780

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie też tak nam wyjdzie, choć ja to bym najchętniej postawiła namiot albo przyczepę na tej działce i wyniosła się już teraz 😂 Działka nasza jest też niestety po sąsiedzku, ale to zawsze na swoim by było. Tylko z papierami jeszcze walczymy. Przeglądamy też oferty domów i jeśli znajdziemy coś godnego uwagi trochę dalej, a jeszcze przed rozpoczęciem budowy, to chyba nie będziemy się wahać.

    25.01.2015 <3
    23.03.2018 <3
    18.04.2021 <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro rosnie Ci druga mądra dziewczynka :)


    Kala, tak, Henio tez wczesniej tylko oglądal inne dzieci jak jezdzily na hulajnodze. Te modele są po prostu leciutkie i idealnie wywazone, dlatego są od 2 lat, myślę ze 2 latek na luzie tez by sobie poradził.


    Olka czesc! faktycznie niezły z Ciebie terminator! podziwiam!


    Pytalyscie co Henio dostał. Dostał wczesniej hulajnoge, garaz na auta (mielismy dac na boze narodzenie ale akurat wtedy mial przerwe od autek, teraz sie idealnie wstrzelilismy), lego zestaw ze spidermanem, ironmanem i kapitanem ameryka, podrobke lego duplo z piratami, figurke kapitana ameryki i ironmana ;p i szczoteczke elektryczna. Takze tak komiksowo u nas. Interesuje sie coraz bardziej roznymi postaciami.

    Wrzucam do wieczora mojego trzylatka.

    ps. zarosniety okrutnie bo nasz fryzjer sie pochorował :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2021, 22:12

    Totoro, Kala, Iggi31, Czereśniowa lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio 😍 sama słodycz 😘

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny Henio 😍

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio przystojniak😍

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam się o dziewczynach w samych superlatywach, a tu dzis Lila pierwszy raz w życiu pacnęła Sarę w głowę 🙈 Miala popołudniowy kryzys (zawsze w okolicach 16-17) i widać było, że chce sprawdzić jak zareaguję. No a ja zareagowałam bardzo pedagogicznie - opieprzyłam ją 🤦‍♀️ Ale na nic innego się nie zdobyłam, bo mnie generalnie zatkało 😶 odbyłyśmy jeszcze rozmowę teraz przed kąpielą, więc mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk🤷‍♀️

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Rene witaj znowu :) ❤️

    Olka hej! No wymiatasz kobieto :) a co do sytuacji w domu. Świetnie Cię rozumiem. U mnie było podobnie. W tamtym roku przyjechała szwagierka z dziećmi z Anglii na Wielkanoc a została do końca lipca przez pandemię. Ja swoich dwoje dzieci. Ona swoich troje 6 lat i bliźniaki 2.5 roku. Miałam dość wrrr... Po tym długim urlopie już się nie odzywamy do siebie... Ehh kupa to D**a jak mawia moja babcia :D

    Edwarda Henio słodziak 🥰

    Sto latek dla wszystkich pełnych trzylatków :)

    U nas od kilku dni sielanka. Chłopcy grzeczni. Fakt są wybryki wiadomo. Ale Bartuś o wiele ładniej bawi się z Kacprem. Nie bije go. Nawet nie złości się jak ten mu weźmie jakąś zabawkę. Także jest dobrze. Dzięki temu ja jestem spokojniejsza. I nie mam swoich napadów jedzenia.
    Dziś sadziłam kwiatki. Poziomki. Ehh szkoda że od jutra znowu zimno i deszcz idzie :(

    edwarda20, Totoro, Kala, Czereśniowa, olka25 lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bunt pełną parą, o nieeee, oddajcie mi moje spokojne, zrównoważone dziecko 🙈🙈🙈 Jaka się humorzasta zrobiła, no to szok. I tylko nie zwracaj na nią uwagi to zaraz coś broi, to samo co jakieś hmm... Pół roku temu? Rok? 🤔

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też to samo. Bartek znowu ma swoje humory nerwy o wszystko. Dziś awantura o Balon 🤦

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,możemy sobie przybic piątkę. Tomek też jest tak humorzasty,gorzej niż kobieta z PMS😉 mam nadzieję,że to na deszcz..

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To budujące 🙈 Bo tak to bym sobie brała do głowy, ze moze brakuje jej uwagi, może cos nie tak... Ale widzę, że nie jestem jedyna 🙈

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio bez zmian, wszystko na nie, humorki, darcie papy, rzucanie rzeczami. Chociaż nie powiem, były już ciut spokojniejsze czasy, a teraz wróciło wszystko.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam to i ja przybijam piątkę. Wszystko na nie, najchętniej ciagle by oglądał bajki. Wczoraj był super dzien, spędziliśmy 3 godziny na dworze to dzisiaj masakra aż miał drzemke. Po drzemce w końcu poprawa

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moje diabły już śpią. Ja kolację. Jem.
    Po awanturze o Balon. Już był spokój. Nawet kolację zjadł. Dziś od rana awantura wisiała w powietrzu. Czekałam.tylko.na moment. Do tego u nas zimno deszcz i mało na dworze więc i to zrobiło swoje. Oby jutro było lepiej czego sobie i Wam życzę :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 2073 2074 2075 2076 2077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ