X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 września 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha 😀 Sara bardzo szybko zaczela się rozglądać, książeczki kontrastowe i Lilki pandy potrafią ją zająć parę min 😁 no i właśnie Lila ją bardzo interesuje 😀
    Co do grzywki to ja nie jestem zadowolona 🙄 za krótką jej zrobiła i w ogóle jakoś tak slabo wydzieliła, dalej jej lecą włosy do oczu, jakby za wąska była i za wcześnie zaczynały sie dłuższe kosmyki 😐

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 25 września 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro śliczne dziewczynki,już widać siostrzana więź💛🧡❤

    Totoro lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro nie odniosłam sie: tak Henio już wlasciwie wszystko mowi, niektore wyrazy jeszcze niewyraznie, ale wszystko, czasami mnie zaskakuje ze zna takie slowo.

    A ze smiechostek to dostał niedawno 30-letnie figurki męża ;p i między innymi jest tam Wielki Ptak. Wczoraj go ogląda, mowię ze to Wielki Ptak, a on na to: on jest chory. Pytam a co mu jest? "pupka go szczypie" ;p
    Ma tez Freda Flinstona. I dzis mi go pokazuje i mowi: "to jest pan doktor. Przebral się za truskawkę" :D

    Totoro, Kala lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 września 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie teksty takich małych dzieci to jest coś świetnego 😁 my ciągle z Lilki lejemy, co ona potrafi palnąć.. 😁 Kiedyś zapisywałam takie perełki, teraz to by mi chyba doby brakło 😁

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 26 września 2020, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda widzę, ze mąż ładną kolekcje zostawił .... wcześniej pisałaś o lego, teraz figurki 🙂 takie zabawki z duszą. U nas za wiele się nie zachowało, jeden mój misiek i męża robot i samochód. Zawsze coś 😉

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala ale super 😍 zdjecie na okładkę jakiegoś czasopisma sportowego😍

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala ładny chłopiec :p zdjęcie super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 09:03

    Kala lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 26 września 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda najpiękniejszy w całej wsi 🤣🤣🤣
    Dawaj Henia aktualnego na chwilę 🙂 ostatnio to chyba był dawno dawno temu jak mu włoski obcinaliście

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie Kalinka ma cudne te włoski 😍 i kocham jej stylówy ❤️😀

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 26 września 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro niestety nie załapałam się na zdjęcie, ale ich relacja jest super :D

    Kalinka za to jest przecudna :) Ślicznie wygląda!!

    Totoro, Kala lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was? Jak weekend? U nas masakra .... prawdopodobnie czeka nas kwarantanna 😟 w klasie Franka jest zakażenie ... na razie wiemy nieoficjalnie, ale już psychicznie się oswajam z tą myślą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 19:12

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 27 września 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala współczuje.. Słyszę, że coraz więcej szkół przechodzi na nauczanie zdalne. W takim wypadku na kwarantanne idzie tylko jedna klasa?

    Ja jestem padnięta po całym weekendzie, Kubuś nie miał drzemek (coraz częściej mu się zdarza), mąż kończył mieszkanie, więc go nie było, a ja miałam mdłości... Już zapomniałam jakie to było okropne.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa, to zależy od szkoły ... u nas akurat jest tak zorganizowane, ze uczniowie się nie mieszają tzn. nie mają możliwości (w szkole oficjalnie oczywiście 😉) kontaktu z uczniami z innej klasy, więc kwarantanna obejmuje tylko pojedyncze klasy

    Współczuje mdłości... przerabiałam w drugiej ciąży masakra. W pierwszej dla odmiany tylko rzygałam, ale bez mdłości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 20:29

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala o kurde, nieźle :/ Moze jeszcze okaże się, że to fałszywy alarm :/

    U nas weekend minął fajnie, tylko za szybko 😜 W sobotę siedzieliśmy w domu, na obiad zamówiliśmy pizzę, potwm poszliśmy na spacer na lody, więc ogólnie chill. Dzis z kolei byli u nas moi rodzice i rodzenstwo, więc Lila sie wybawila, ja pogadałam, no z tym, ze Sarę znowu brzuszek męczył i całą wizytę była jak nie na rękach to przy cycku. Na szczęście potem walnela kupę stulecia, więc po cichu liczę na spokojną noc. No i może nie bede musiala być na nogach od 4 jak dziś 😅
    Swoją drogą po tym weekendzie planuję wreszcie zacząć zdrowo i grzecznie jesc. Ostatnio ciągle ktos do nas zaglądał, w sobotę sami sobie dzień rozpusty zrobiliśmy, makabra. Trzeba się wziąć za siebie w końcu.

    Czereśniowa współczuję mdlosci:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 22:42

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 września 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala widzialam Kalinkę ale nie mialam czasu nic napisac. Slodziak z niej, widać ze grzeczna :)
    Kwarantanny wspólczuję, ale jak trzeba to trzeba, nic sie nie poradzi niestety.

    Henia ucieka od zdjęc, jak tylko nakierowuje na niego telefon, to spierdziela ile sil w nogach. Jak kiedys mi sie uda to Wam pokaze :)


    Czeresniowa ja mialam calodzienne mdlosci od 6tyg do prawie 16tego. Ale to takie mdlosci, ze tylko lezenie mi pomagalo. Praktycznie nic nie mogłam przelknac. A nie przepraszam, jedyna rzecz po ktorej nie wymiotowalam to byly krakersy. Także wiem cos o tym, przykro mi, ale musimy to zdzierzyc dla bobo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ze szkoły dzwonili, ze jutro nie idą 😕 ... co do kwarantanny, to jedno szczęście, ze ten uczeń już od środy nie chodził, ostatni raz Franek miał z nim kontakt we wtorek i co za tym idzie już 5 dni minęło, więc zostaje jeszcze tylko 5. Także nie ma tragedii ... I teraz w zależności od tego, kiedy sanepid z nami się skontaktuje, będziemy wiedzieć kiedy startujemy ... no a czytając opinie o gdańskim sanepidzie mogą zadzwonić jak już będzie po ptakach 🤷‍♀️ ale na wszelki wypadek zakupy jutro zrobię

    A jeszcze żeby weselej było to musiałam w piątek wykupić antydepresanty .... dla kota 😂😂😂 takie jak dla ludzi ... dlatego teraz z mężem się śmiejemy, ze jak wyładujemy na kwarantannie, to sobie pożyczymy od kota, żeby rozwodem się nie skończyło

    Edwarda to poluj na Henia z aparatem i pokazuj 🙂 ja nie mogę zapomnieć tych z roczku z loczkami ... słodki taki był 😘

    Totoro jedz jedz kochana, tak się w tej ciąży odchudziłaś i wydietowałaś za wszystkie czasy, to możesz poszaleć bez wyrzutów 😉


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 22:43

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala, o to nie ma źle :D Nawet jakbyście faktycznie mieli kwarantannę, to zleci raz dwa :D
    Co do jedzenia to właśnie tak sobie pozwalam i pozwalam i trzeba wreszcie przystopować 🙄 mam 1kg do wagi sprzed ciąży, a gdyby nie ta rozpusta to juz pewnie byłabym na minusie.. No i brzuch trzeba zgubić, a takie jedzenie plus moje wzdęcia (bo przecież ja nie mogę sie tak obzerac bezkarnie, jelita mi o tym cały czas przypominają.. 🙄) raczej nie sprzyjają.. 😅

    Ja jeśli chodzi o mdłości to gorsze miałam teraz właśnie w tej ciąży, ale tak czy siak nie mogę narzekać bo były calkiem znośne w obu przypadkach. Na pewno nie utrudniały mi normalnego funkcjonowania. "

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zima idzie ... płaszczem brzuch zakryjesz 🤣

    Totoro lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to jakaś myśl 😂

    Kala a macie jakieś info jak ten uczeń przechodzi tego korona?

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarem .... info bezpośrednio od rodziców

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 23:27

    ug37df9hq3eabxrz.png
‹‹ 1890 1891 1892 1893 1894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ