X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja też mam jutro wizytę :D i właśnie siedzę z nogami w czerwonych kropkach. Kupiłam jakieś felerne maszynki - strasznie mnie kaleczą i z kilkunastu miejsc mi lekko krew poleciała :/
    Kasiulka nie wiem czy to kwestia maszynek, bo ja używam tych samych co zawsze a też pojawił się u mnie ten problem :/. Golę nogi w ostateczności bo nie dość że podrażnione są momentalnie to jeszcze pozacinane. Myślę że u mnie to kwestia ciąży i acardu.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz, możliwe! W sumie od początku ciąży zauważyłam, że mam wrażliwszą skórę. Ale po kąpieli nasmarowałam całe ciało delikatnym balsamem, więc powinno być ok :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka przepiękna ta kurka! Masz talent :)
    Ja się zawsze chciałam nauczyć szyć na maszynie, ale jakoś ciągle było coś innego do zrobienia i w końcu się nie nauczyłam.
    Muszę poprosić mamę żeby mnie poinstruowała.
    A na razie skorzystam z jej pomocy i ona uszyje nam kocyk minky :) Stwierdziłam że wolę taką wersję niż zamawianą bo znajdę sobie materiał który mi się spodoba, a poza tym trochę jednak taniej wyjdzie niż gotowy.

    Szonka lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Karolinka a jak zamawiasz na tych grupach to przesyłkę zamawiasz za pobraniem?

    Nie nie, zamawiałam raz w sumie dopiero i płaciłam z góry :) ale pewnie można się dogadać :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam jeszcze gołąbka i Marcyśka jakiegoś szału dostała, aż mi ręka podskakuje i brzuch twardy się zrobił :)

    Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    spokojnie :) za chwilę nie dasz rady się schylić i będzie Ci wszystko jedno...
    a propos.. dziewczyny czy teraz też przed porodem należy się ogolić? czy nie jest konieczne?

    rodzilam 2 razy CC, za pierwszym razem ogolili mnie w szpitalu, bo przyszlam z ulicy z bolami w 8 miesiacu ( pamietam golenie do dzis, miala maszynke chyba mojego dziadka z wkladana zyletka do srodka takich sie juz chyba teraz nie robi) jak zjechala to odrazu do skory a gaszcz byl z calej ciazy :)

    za drugim razem ogolil mnie maz w domu (a smiechu bylo, ze tez do dzis pamietam, bo omalo nie urodzilam w wannie :) )

    teraz tez bedzie golenie u nas obowiazkowe.....a przy cc szczegolnie bo tna na lini wlosow

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie sprawdzony jakis zel antybakteryjny do rąk bez splukiwania? szukam dla mlodej by sobie do kieszonki plecaka wrzucila i przed jedzeniem wycierala nim raczki... ale nie wiem na co sie zdecydowac.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Macie sprawdzony jakis zel antybakteryjny do rąk bez splukiwania? szukam dla mlodej by sobie do kieszonki plecaka wrzucila i przed jedzeniem wycierala nim raczki... ale nie wiem na co sie zdecydowac.

    Ja bardzo lubię Carex :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! Zapisałam się dziś wstępnie na połowę stycznia na sesję brzuszkową, żeby mieć pamiątkę :)
    Ma być to sesja w plenerze i będziemy czekać na śnieg. Z takiej sesji jest 50 zdjęć, 30 zdjęć naszych i 20 takich np imię ułożone z gałązek świerkowych, coś w ten deseń. Później dostajemy 10 zdjęć wydrukowanych w ładnie zapakowanym pudełku a reszta zdjęć na płycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 22:43

    Misiabella, DorotaAnna, india, Wiewióreczka, Daffi, B_002, Lolka30, Kasiulka90, martusiawp lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Aga2606 Autorytet
    Postów: 731 777

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Macie sprawdzony jakis zel antybakteryjny do rąk bez splukiwania? szukam dla mlodej by sobie do kieszonki plecaka wrzucila i przed jedzeniem wycierala nim raczki... ale nie wiem na co sie zdecydowac.

    Ja używałam tego i myśle ze uratowało mnie od kilku chorob przedszkolnych...używane trz czesto przez lekarzy. https://www.apo-discounter.pl/sterillium-roztwor-do-dezynfekcji-rak-p-3620.html

    Karolina zrobiłaś mi smaka na gołąbki a sama nigdy nie robiłam! U nas dzis łosoś brokuł kalafior marchewka na
    Parze i kaszka couscous;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 22:25

    Daffi, martusiawp lubią tę wiadomość

    relgepoklmz2enzg.png
    zem3epokdku6r9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga2606 teraz ty zrobiłaś mi ochotę!!

    Mnie dzisiaj maz golił serio ja juz nic nie widzę i tylko brzuch gniote :/ ale juz nie gole sie na „0” tylko tak ogarniamy ogródek co by równo było ;) haha

    W ciazy włosy na nogach zaczęły rosnąć mi bardzo szybko a pod pachami to juz w ogóle! Dwa razy dziennie by wypadało :/ ale nie dość ze szybko rosną to jeszcze sa twardsze i przez to mam nogi pocharatane tak jak mówicie w krwawiących kropkach :/ ale myśle ze moja gin to zrozumie. A mam tak sucha skore na nogach ze dramat stopy to wiór :/ dzisiaj sie oczytalam o choleostazie to mnie wszystko swędzi ręka swędzi, ale od góry tak przy nadgarstku. A to gdzieś brzuch po bolach głowa normalnie jutro powiem mojej, że łby mi dała skierowanie znowu na próby wątrobowe i na drogi żółciowe

    martusiawp lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odwrotnie, włosy na nogach rosną wolniej i są takie cieniutkie, ledwo widoczne. Bardzo mi się to podoba :)

    f1d9680377.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam znacznie słabsze owłosienie na nogach. U nie wiem czy to efekt wczesniejszego używania lasera czy ciazy ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile macie w pasie?
    U mnie 94 cm (przed 66) wiec poki co zganiam to na dzisiejsze zbytnie obzarstwo ;) i łudze sie, ze rano bedzie mniej :p

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Ja tez mam znacznie słabsze owłosienie na nogach. U nie wiem czy to efekt wczesniejszego używania lasera czy ciazy ;)
    U mnie ciąży, lasera nigdy nie używałam :)

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pasie mam 105,5. Przed miałam mało i brzuch tak szybko urósł bo to 3 ciąża że nieststy robią mi się rozstępy cholera pierwszy raz w życiu. No trudno.
    Mnie dopadła bezsenność. Oczy jak 5 zł. Wyspana.
    Wczorak zaczęliśmy szkole rodzenia. Dla mnie mega sprawa bo nigdy nie byłam. Zresztą po kilkunastu latach się tak wszystko pozmieniało że jestem w szoku.. No a że małża pierwsze dziecko to jemu się barzfo podobało.
    Ja też byłam golona za 1 cesarka to golarka z zyletka w szpitalu. Jak relikt wyglądała! Fajne wspomnienia.
    Młody mi wcale nie pomaga i szaleje ze mną równo ale spróbuję się przespać bo jutro latanie.. I ortodonta.. Teraz w ciąży nienawidzę tych wizyt.

    P. S. Młody kopie mnie już dużo nad pępkiem. Cieszę się bo rośnie... Niech rośnie już się pogodził am z wielkoludkiem. Wczoraj się dowiedziałam na szkole że rodze Makrosomiczne dzieci, to takie które mają powyżej 4 kg.. A moje maja sporo. Też już tak macie że nad pępkiem Wasze maluchy tancuja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 04:46

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    rodzilam 2 razy CC, za pierwszym razem ogolili mnie w szpitalu, bo przyszlam z ulicy z bolami w 8 miesiacu ( pamietam golenie do dzis, miala maszynke chyba mojego dziadka z wkladana zyletka do srodka takich sie juz chyba teraz nie robi) jak zjechala to odrazu do skory a gaszcz byl z calej ciazy :)

    za drugim razem ogolil mnie maz w domu (a smiechu bylo, ze tez do dzis pamietam, bo omalo nie urodzilam w wannie :) )

    teraz tez bedzie golenie u nas obowiazkowe.....a przy cc szczegolnie bo tna na lini wlosow

    dramat... lepiej samemu w domu ogarnąć.. jeśli się zdąży oczywiście :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 6 miesiącu! Aby w spokoju przetrwać do końca! :)

    Fasolka77, B_002, Wiewióreczka, AniaKJ, Kasiulka90, india lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A! Zapisałam się dziś wstępnie na połowę stycznia na sesję brzuszkową, żeby mieć pamiątkę :)
    Ma być to sesja w plenerze i będziemy czekać na śnieg. Z takiej sesji jest 50 zdjęć, 30 zdjęć naszych i 20 takich np imię ułożone z gałązek świerkowych, coś w ten deseń. Później dostajemy 10 zdjęć wydrukowanych w ładnie zapakowanym pudełku a reszta zdjęć na płycie.

    zrób część w środku bo nie będzie dobrze brzuszka widać jak będziesz w plenerze :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36, mnie powyżej jeszcze nie kopie ale na wysokości pępka czasem tak :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
‹‹ 738 739 740 741 742 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ