X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Reniata Znajoma
    Postów: 16 41

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    No właśnie ja miałam tłuste krechy już w 22 dc, stawiam że miałam wcześniej owulację, bo to mało prawdopodobne, a jednak...
    Dobra, bo niepotrzebnie mieszamy DoCelu w głowie. A tak apropo, to ja się do Twojego starego nicku przyzwyczaiłam i tak piszę, mam nadzieję, że nie wkurza Cię to ;)
    W ogóle :D w końcu dalej do tego celu dążę :D

    Mama trzech ❤️♥️❤️
    Mama aniołka 2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam owulacje z 19 na 20 lipca czyli jakoś 19 dc co sie idealnie pokryło z pierwszymi usg. A wszystko wskazywało jakbym miała nie mieć owulacji. 21 polecieliśmy na wakacje i juz na wakacjach zaczęłam wyczuwać ze cos jest na rzeczy moje ciało wysyłało mi sygnały.

    Kasiulka90, martusiawp lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    U mnie zaczęła z grubej rury :D niedługo poczujesz już przez skórę :) bliżej niż dalej! U mnie skacze i faluje brzuch, już powoli blisko pępka :)
    Moja macica jest juz za pępkiem ale ruchy czuje cześciej na lini majtek

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Moja macica jest juz za pępkiem ale ruchy czuje cześciej na lini majtek

    Ja jeszcze też :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • czekoladowa201 Ekspertka
    Postów: 178 140

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:) ja czuje albo na linii majtek albo po obu stronach pepka no i na srodku brzucha.
    Dziewczyny przyszlam sie Was tu doradzic.. bo naprawde nie wiem co mam zrobic. Sprawa dotyczy suplementow. Na poczatku bralam femibion pozniej za strona pantabletka przeszlam na omegamed a po wizycie lekarka zalecila pregne+pregne dha. Dwa suplementy na raz? Cos jest nie hallo.. poza tym dodatkowo zwykly folik. Oparla sie tym ze ze swojego doswiadczenia wie ze ta pregna na 100% pokryje zapotrzebowanie. Tylko ja jakos tej pregnie nie ufam no i dwa suplementy na raz to nie za duzo? Nie wiem .. co wy bierzecie, co lekarz wam doradza?

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ruchy czuję bardzo nisko przy spojeniu łonowym, trafił mi się tym razem spokojny maluch bo rusza się rzadko i bardzo delikatnie. Chyba większość czasu śpi.

    B_002 lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co takiego działo się na makówkach? Bo kilka z was pisało ale ja tam nie zagladam.

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha wrote:
    A co takiego działo się na makówkach? Bo kilka z was pisało ale ja tam nie zagladam.
    Nie rozmawiajmy już na ten temat :-*

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście dziewczyny, nie zaglądałam kilka godzin i miałam kilka stron do nadrobienia.

    Espoir wszystkiego najlepszego! Zdrówka dla ciebie i maluszka! :)

    Karmelka dzięki za info o tych SH :)

    Co do owulacji to ja miałam spóźnioną. Była dopiero w 34dc i to jak zaczęłam brać leki na obniżenie prolaktyny. Od razu się pojawiła i wiedziałam dokładnie że wtedy była. Niektóre pomiary na USG zgadzają mi się teraz z terminem owulacji. Wg owu termin mam na 2.04, więc dość zbliżony do USG. Jak testowałam wcześniej w normalnym czasie spodziewanej miesiączki to nie było szans na dwie kreski, a potem w tym samym cyklu jednak okazało się że coś z tego wyszło, tylko później :)

    Kasiulka90, espoir lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mnie bolą biodra :/ mam leżeć jak najwiecej na boku a boli mnie tak, że łzy w oczach.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    dzisiaj weszłam w swój ostatni rok z dwójką z przodu. ale mi to życie ucieka...
    Wszystkiego Najlepszego :) spełnienia marzeń :)

    espoir lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka rożek cudo:)

    DoCelu3 kochana ja mialam szara kreske w czerwcu, lipcu i nie bylo ciazy a robiąc w sierpniu test byl szary cien i w niego nie uwierzylam również a sie okazal ciążą :) takze nigdy nie wiadomo:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 15:52

    Szonka lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniata wrote:
    No hej :D
    Jedna sromotna kreska ;) druga bardzo blada jest ale po dwóch godzinach więc wiesz... Do kosza z nią.
    Może na święta się uda :)

    Udanych połóowkowych Wam życzę. Ja walczę dalej :)
    To czekamy na kolejne wieści! ;-)
    Swoją drogą ja robiłam ww 31dc i miałam cień cienia, nie mogłam uwierzyć, że to może być cciąża. Na drugi dzień to samo cień cienia, więc poszłam na betę i wtedy dopiero prawie uwierzyłam:D na usg jak gin potwierdził ciążę to dopiero do mnie dotarło, że cud się stał. Ogólnie lekarze nie dawali mi szans na kolejne dziecko! :D 5 lat starań 5 lat testów! :D dlatego dla mnie to prawdziwy cud!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 16:19

    AniaKJ, Daffi, Kasiulka90, espoir, Kiwona, B_002 lubią tę wiadomość

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Reniata Znajoma
    Postów: 16 41

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Szonka rożek cudo:)

    DoCelu3 kochana ja mialam szara kreske w czerwcu, lipcu i nie bylo ciazy a robiąc w sierpniu test byl szary cien i w niego nie uwierzylam również a sie okazal ciążą :) takze nigdy nie wiadomo:)
    Heh Daffi :D Dobrze pamiętam twój test ;) robiłaś go bardzo wcześnie ale i ja ta kreseczke dojrzałam.
    Moja kreska nie jest szara. Jest różowa, ale bardzo mało widoczna i co najważniejsze grubo po czasie. Test jest po prostu nie ważny. Ale kiedyś Wam tu wstawię zdjęcie dwóch kresek :D

    Kasiulka90, Natalia-tosia, Kiwona lubią tę wiadomość

    Mama trzech ❤️♥️❤️
    Mama aniołka 2018
  • AniaKJ Ekspertka
    Postów: 185 160

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka a leżysz z poduchą dla ciężarnych? Ja swoja wczoraj wyprałam i noc miałam nieprzespana przez biodra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 16:42

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jakoś zaczęło kłuć po lewej stronie, trochę nad piersią :(

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Karmelka a leżysz z poduchą dla ciężarnych? Ja swoja wczoraj wyprałam i noc miałam nieprzespana przez biodra.
    Właśnie leżę w salonie a nie wzięłam poduszki z sypialni.

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś tez się gorzej czuje, wczoraj konkretniej sprzątałam mieszkanie a dziś biodra właśnie i plecy mi bardzo dokuczają. Musiałam zrobić pranie i obiad zmontować jakiś i poza tym nic. Dziś odpuszczam bo czuje się zmęczona ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A mnie jakoś zaczęło kłuć po lewej stronie, trochę nad piersią :(
    Jakis nerwoból pewnie

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! B_002 Ty narzekalas też na plecy, po ducha robi robotę! Jeśli nie masz to naprawdę polecam. Nie jest tak, że nie bolą mnie wcale plecy, ale znacznie mniej i wysypiam się lepiej, biodra tak nie dokuczaja :) Same zalety :)
    Ja siedzę z kotka w poczekalni u weta. Ledwo wyszłam z synem z poradni, to tu przyjechałam. Ludzi masa, na szczęście jakiś pan mi ustąpił miejsca bo się z tym transporterem zasapalam :) Nie pasuje mi ten zapach tutaj, nie znoszę go, a w ciąży to już w ogóle. Ale na zewnątrz za zimno żeby stać :/ Jak się uda to przyjade tu 2 raz dzisiaj z 2 kotem, a jak nie to rano, musiałabym do pracy później pojechac. Brakuje mi czasu.

    B_002 lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ