X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 31 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 dziękuję za pocieszenie, dam znać po wizycie..

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 31 lipca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta94 trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku! Krwawienia w ciąży się zdarzają, wiadomo że każde jest dużym stresem dla nas, ale może to akurat nic takiego :) Trzymaj się!

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za Was wszystkie. Ja chciałam Wam napisać, ze dziś mało nie zemdlałam w sklepie. Zemdliło mnie, mroczki przed oczami , a byłam z córeczka 3 letnia... uważajcie na siebie ! Czasem zapominam ze jestem w ciąży , czuje się dobrze poza bólami piersi głównie w nocy i sporadycznymi mdlosciamj, ale od teraz będę bardziej uważać na siebie. Może to upały, a może fasolka daje się we znaki powoli.... powodzenia dziewczyny !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 11:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta trzymaj się kochana, nie powiem Ci nie stresuj się bo to nie zawsze oznacza najgorsze,bo wiem, że w takiej sytuacji nie da się nie stresować, ale postaraj się odciagać od siebie czarne myśli i jak najwiecej odpoczywaj narazie. Wizyta już niedługo, trzymam kciuki,żeby wszystko było w porzadku.

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta pogoda nie sprzyja nikomu, a co dopiero ciężarnym. Ja wczoraj przeleżałam całe popołudnie, bo sił brakło.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    A ja dzisiaj na bieliznie zobaczyłam krew.. idę na 14stą do mojego ginekologa.. mam już czarne myśli i becze od rana :(

    Ja zaczęłam plamić na brunatny kolor, jest tego nie dużo tyle co na papierze. I szukam na cito lekarza i ciężko coś znaleźć, a mój dopiero w piątek

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Szonka na pewno dałabyś radę i z 5 :) W jakich odstępstwach wiekowych masz dzieci??
    Jak bym musiała to bym dała, ale wolę nie musieć :P

    A dzieci są w dużych odstępach. 14l, 12l i 4l :) Więc w dwójce najstarszej mam już ogromną pomoc.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    A ja dzisiaj na bieliznie zobaczyłam krew.. idę na 14stą do mojego ginekologa.. mam już czarne myśli i becze od rana :(

    Trzymaj się na pewno wszystko jest dobrze. Ja w 3 ciąży miałam krwawienia regularnie od 21tc do 30tc i nikt nie wiedział dlaczego. Teraz mam zdrowego syna:) Będzie dobrze!!

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati28M wrote:
    Ja zaczęłam plamić na brunatny kolor, jest tego nie dużo tyle co na papierze. I szukam na cito lekarza i ciężko coś znaleźć, a mój dopiero w piątek
    Najważniejsze, że nie ma żywej krwi :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka to wsparcie już masz w domu.
    Podziwiam kobiety, które maja 3 czy wiecej dzieci i tak wszystko ogarniają. Dom, dzieci, praca i jeszcze znajdą czas dla sibie jak dla mnie na tą chwilę to istny wyczyn. Sama boje się tego jak to ogarne jak pojawi się maluszek.

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 31 lipca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko jest Ok. Widziałam piękny pęcherzyk, który jest na swoim miejscu. Nie było łatwo go znalezć bo mam tyłozgięcie macicy. Krwawienie najprawdopodobniej z nadżerki albo po prostu mam tak ukrwione naczynia, przy implantacji też krwawiłam.. W dodatku upały nie sprzyjają ciąży. Mam brać więcej duphastonu i odpoczywać, pić wodę z cytryną na ukrwienie. Kolejna wizyta za tydzień. A krwawienie już ustępuje, tzn. jest to teraz śluz lekko zabarwiony. Summis95 a Ty z jakiego powodu krwawiłaś w 1 ciąży? Dziękuję za wsparcie dziewczyny! :) U mnie z bliskich nikt nie wie o ciąży tylko mąż, więc nawet nie mam komu się wygadać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 15:12

    Szonka, B_002, Rub45 lubią tę wiadomość

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 31 lipca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta dobre wieści odpoczywaj.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 31 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Szonka to wsparcie już masz w domu.
    Podziwiam kobiety, które maja 3 czy wiecej dzieci i tak wszystko ogarniają. Dom, dzieci, praca i jeszcze znajdą czas dla sibie jak dla mnie na tą chwilę to istny wyczyn. Sama boje się tego jak to ogarne jak pojawi się maluszek.
    Prawda jest taka, że im wiecej masz na glowie tym lepiej czas organizujesz :) i na wszystko go starcza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 15:53

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 31 lipca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko jest Ok. Widziałam piękny pęcherzyk, który jest na swoim miejscu. Nie było łatwo go znalezć bo mam tyłozgięcie macicy. Krwawienie najprawdopodobniej z nadżerki albo po prostu mam tak ukrwione naczynia, przy implantacji też krwawiłam.. W dodatku upały nie sprzyjają ciąży. Mam brać więcej duphastonu i odpoczywać, pić wodę z cytryną na ukrwienie. Kolejna wizyta za tydzień. A krwawienie już ustępuje, tzn. jest to teraz śluz lekko zabarwiony. Summis95 a Ty z jakiego powodu krwawiłaś w 1 ciąży? Dziękuję za wsparcie dziewczyny! :) U mnie z bliskich nikt nie wie o ciąży tylko mąż, więc nawet nie mam komu się wygadać.
    Bardzo dobre wieści ;) teraz leż, dbaj o siebie i odpoczywaj :)
    Chyba nikt tego nie wie dlaczego krwawiłam. Leżałam tydzień w szpitalu na podtrzymaniu. Także dostałam duphaston. Jak już myslalam, że przeszło to poszłam na dłuższy spacer i znowu krwawienie. Ale po 12tc się skończyło. Lecz moja mama tak miała i moja babcia tez. Teraz się modlę żeby w tej ciąży było inaczej. Bo tutaj mi nie pomogą..

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mnie poprostu śluz zalewa a do tej pory miałam sucho, ból podbrzusza i dziwne kłucia. Ma któraś tak?

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis 95 może u Ciebie to genetyczne uwarunkowanie z krwawieniami.. Na pewno będzie dobrze w tej ciąży! Mi dodatkowo lekarz zasugerował, że mogę mieć przegrodę macicy.. I już w ruch internet i milion teorii na ten temat, ahhh szkoda gadać.. Ja też mam dużo śluzu od samego początku, podbrzusze też pobolewa, trochę jak na okres i kłucia też sie zdarzają, więc myślę że to normalne :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz już Valtta dużo odpoczywaj, super że wszystko w porządku. Ja dzisiaj też prowadzę kanapowy tryb bo jakoś brzuch mnie bardziej pobolewa niż zawsze i ogólnie czuje się taka osłabiona.

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo dziewczyny.
    Bóle podbrzusza codziennie lekkie, ale czasem coś mocniej zakłuje. Śluz jest od początku, nie taki jak płodny tylko bardziej kremowy.
    Często mam też ostatnio tak jakby zatkany nos, podobno to też objaw.
    Właśnie wróciłam z pracy i muszę się położyć, strasznie dziś senna jestem.
    Dodatkowo chyba pierwszy raz dzisiaj poczułam mdłości, ale nie rano tylko koło południa w pracy, szybko pobiegłam po jakiegoś batonika zbożowego do sklepu żeby coś przegryźć no i przeszło.
    Każda inaczej przechodzi ciążę.
    Ja miałam długie cykle i miałam teraz brać duphaston jakby się przedłużył do 45 dnia bez @. Ten cykl zakończył się szczęśliwie, ale nie wiem czy ten duphaston powinnam przerwać czy nie, dziś dziewiąty dzień brania, czyli jutro ostatni.
    Wizyta u lekarza za 9 dni, nie mam jak się wcześniej skontaktować. Mam jeszcze dodatkowe opakowanie więc mogłabym brać do wizyty w razie czego. Co sądzicie?

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj ja idę do gina bo plamienie się nasila. Kurde aż płakać się chce nie ma z kim pogadać bo nik nic nie wie. Zwariuje do 19.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta, napewno to nic złego. Oszczędzaj się, wtedy nie powinno się to powtórzyć.
    Ale np mnie jak ktoś mówi oszczędzaj się to ja do tej osoby - ale ja się dowiedziałam pare dni temu dopiero o ciąży, gdzie tam jeszcze do końca. Wiec już mam się zacząć oszczędzać? Do mnie to jeszcze trochę nie dociera. Pewnie jak zobaczę fasolkę na scanie to wtedy dotrze :) ale na to jeszcze muszę pare dni zaczekać ;)
    To pewnie te objawy to norma. Niby to druga ciąża i myslalam, że nie będę wariować ale jednak - chyba nie ma to znaczenia czy pierwsza czy trzecia

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ