X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie, maly ma u mnie identyczny problem, jak Bunio. Byliśmy na mrozie przy - 14 stopniach i na nastepny dzien wyszly mu bardzo wyrazne czerwone plamy na obu policzkach i na brodzie. Niestety Michalek nie chcial wracac z sanek i sie przedluzylo wyjscie do co najmniej godziny. U malego jednak wczesniej wychodzily plamy od jakiegos czasu, jak spal wczasie drzemki i znikaly po chwili. Dlatego na poczatku powiazalam to z alergia. Przez jakis czas nie jadl jajek bo bardzo nie chcial wiec mu nie dawalam. A ostatnio znow zaczal jesc. Na kolacje zaczelam mu dawac kasze 5 zboz i ta kasze tez zaczelam podejrzewac. Po tym, co napisala Fasolka, uznsje ze moglo byc tylko od mrozu, choc jajka i ta kasze na razie nie bede podawac, a potem bede wprowadzac od nowa by zobaczyc, czy to to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 09:10

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franio jak spi po obiedzie to tez czasami budzi sie z czerwonymi policzkami... nie wiem dlaczego 🤔

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki ige calkowite 28...norma 0-60... fo to znaczy? Jest czy nie ma alergii???

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli norma jest do 60, to na chlopski rozum nie ma, ale moze ze cos to wiecej oznacza, nie mam pojecia. Stresant, no wlasnie u mnie maly sie budzi z takimi czerwonymi policzkami. Zastanawialam sie czy to od przegrzania, ale nie spi grubo ubrany, poza tym jak byly te mrozy rzez kilka dni z powodu awarii, nie mielismy ogrzewania i cieplej wody, bez problemu przezylismy brak ogrzewania, bo raczej utrzymujemy chlod w mieszkaniu, ale policzki mial tez czerwone po spaniu. Moze to cos normalnego, ale wczesniej tak nie mial.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 12:22

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze przeczytalam o Twoich dolegliwosciach i jestem w szoku. Strasznie sie musisz meczyc, wspulczuje.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Mam wyniki ige calkowite 28...norma 0-60... fo to znaczy? Jest czy nie ma alergii???
    Wg wyniku alergii nie widac. Ale nawet prawidlowy wynik nie moze zapewnic ze tej alergii jednak nie ma.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mówił, żeby iść do poradni alergologicznej bo podejrzenie jest więc już mam skierowanie. Dziwią mnie te policzki bo w sumie od soboty nie widać jakiejś specjalnej poprawy... zaczęło się po spacerze w sobotę... w niedzielę wyszła pokrzywka... szybko zniknęła.. potem może 1,2 kropki się pojawiały w ciągu kilku dni a te poliki dalej zaczerwienione... jeśli to alergia pokarmowa i np na orzechy (bo jadł włoskiego w sobotę) to jak długo się takie rumieńce mogą utrzymywać?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj dopiero niestety smaruje te poliki linomagiem i dzis juz prawie nie widac rumiencow... oby to przemrozenie a nie alergia pokarmowa

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez w sobote bylismy na sankach, w niedziele pojawilo sie to zaczerwienienie i do tej pory jest. Najgorsze jest to nie na policzkach- to juz nie jest tak straszne jak bylo, tylko to pod brodą i na czubku brody. Przez to ze czesto spi tak ze ma ta czesc ciala „rozplaszczona” na szyi, tam mu stan sie pogarsza, bo skora jest pocierana o skore. Maly kiedys mial cos podobnego na szyi, takie niby odparzenie, dostal masc na bazie chyba cynku i mu to przeszlo. W poniedzialek zadzwonie chyba na teleporade, czy mi na to nie moga wystawic recepty, to taka masc robiona. W czd nam kiedys przepisali, a potem na łojotokowe zapalenie skory na ramieniu. Do alergologa uderzymy jak nam ta masc nie pomoze, lub nie beda wiedzieli o jaka chodzi.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam kiedys z malym u alegolog, ktora stwierdzila ze maly ma ŁZS. On ma tez nadal czesto ciemieniuche, ktora sie pojawia co jakis czas. I ta alergolog mowila, ze taka nawracajaca ciemieniucha to tez objaw alergii. Za uszami tez mu sie takie dziwne cos robilo i to tez byl objaw łzs.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uwierzycie.. ponad 1.5 roku i mam znow ataki bolowe brzucha i wymioty. Dzis pol nocy nie spalam... W dzień było ok, i teraz umieram. Kupilam lek ktory jest bez recepty bo slabszy ale musze sie dostac do lekarza znow.. jestem zalamana.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Nie uwierzycie.. ponad 1.5 roku i mam znow ataki bolowe brzucha i wymioty. Dzis pol nocy nie spalam... W dzień było ok, i teraz umieram. Kupilam lek ktory jest bez recepty bo slabszy ale musze sie dostac do lekarza znow.. jestem zalamana.
    Jezu Dafi a z czego to?

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka jak policzki?

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u Francika tez wlasnie bylo pod broda czerwone po wizycie na mrozie...ale to wina kominiarki...teraz juz ubieram komin i czapke i jest ok...a ma taka fajna kominiarke z welny merynosa az zal nie nosic, bo cieplutka i wszystko zakrywa 🙄

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka jak policzki?


    O niebo lepiej! Raczej to przez mroz ale do alergologa sie na pewno wybiorę

    stresant, Daffi lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w srode na cystoskopie ide i oczekuje ze juz w koncu postawia diagnoze...sama podejrzewam srodmiaszowe zapalenie pecherza...ale jak lekarzowi powiesz ze na internetach wyczytalas to sie z hukiem za drzwi wyrzuci...ale objawy wszystkie pasuja
    Dalej sie mecze..najgorzej jest dopoludnia straszny bol....dzis az sie poplakalam 😪 zaden lek od bolu nie pomaga....popoludniu przechodzi i do teraz nie boli.....

    Do tego znow mnie gryzie...jak mi znow grzybica wrocila to nic tylko w leb strzelic 🥵 w tym miesiacu bylam 3 razy u ginekologa ..jak znow zawitam w poniedzialek to sie chlop zdziwi 🥴 smaruje i biore laktovaginal moze jakos rozgonie

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Jezu Dafi a z czego to?
    Jesli to to samo to wrzody zoladka lub dwunastnicy.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Ja w srode na cystoskopie ide i oczekuje ze juz w koncu postawia diagnoze...sama podejrzewam srodmiaszowe zapalenie pecherza...ale jak lekarzowi powiesz ze na internetach wyczytalas to sie z hukiem za drzwi wyrzuci...ale objawy wszystkie pasuja
    Dalej sie mecze..najgorzej jest dopoludnia straszny bol....dzis az sie poplakalam 😪 zaden lek od bolu nie pomaga....popoludniu przechodzi i do teraz nie boli.....

    Do tego znow mnie gryzie...jak mi znow grzybica wrocila to nic tylko w leb strzelic 🥵 w tym miesiacu bylam 3 razy u ginekologa ..jak znow zawitam w poniedzialek to sie chlop zdziwi 🥴 smaruje i biore laktovaginal moze jakos rozgonie

    Stresant idz kobieto do psychiatry! Powaznie! Ja tez tak mialam, ze rano bolalo a popoludniu jak reka odjal... mnie pomogla terapia psychologiczna ale moze leki u Ciebie zadzialaja. Wiem co czujesz!

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafii jak Ci dzisiaj? Lepiej?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dafii jak Ci dzisiaj? Lepiej?
    Biore lek ten bez recepty na czczo codziennie i nie mam bolu. Czyli to jednak to... Ale tez jem mniej, duzo dokladniej żuje pokarmy i oczywiście jem lekkostrawne.

    A ty jak sie trzymasz? Jeszcze 2 dni i masz badanie.

    stresant lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 4268 4269 4270 4271 4272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ