X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 września 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Daffi - a myślisz że może cukrzyca ciążowa "miesza" w początkowej wielkości Twoich dzieci? Skoro Wy szczupli?

    Mnie użądliła osa i mam całą dłoń spuchniętą. Ugryzła mnie w faka a mam opuchliznę aż do nadgarstka. Chyba mam uczulenie. Boli jak diabli. Pije wapno, smaruję fenistilem. Przez noc zrobiła się wielka bania

    Czy wiecie coś na temat tego że ten "regres snu" może pójść w drugą stronę? U nas dotychczas była jedna drzemka godzinna a teraz śpi dwa razy nawet po dwie godziny i potem 12h w nocy.

    Tunia - dla chłopaka taki wzrost i waga to rewelacja. A dla dziewczyny różnie. Mam kontakt z dziewczyną bardzo wysoka i ma problemu z kupieniem spodni, które nie kończą się w połowie łydki na przykład. Ale cześć sieciowek już wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wysokich klientek. Nie bardzo może znaleźć też fajne szpilki. No i ciężko znaleźć wyższego faceta, co akurat dla niej nie jest problemem (wzrost nie ma większego znaczenia) ale faceci mają dziwne "preferencje"🤦

    Mój mąż ma 175cm wzrostu, waży koło 80 a ja 160 i teraz ważę koło 70. Jak go poznałam to ważył 63kg (ja 58 😅) i miał kaloryfer na brzuchu i te seksowne skośne mięśnie na podbrzuszu ❤️
    Ale mimo uprawiania dużej ilości sportów (rowery ❤️❤️❤️) to zgubiło nas gotowanie wykwintnych dań i delektowanie się nimi razem z alkoholem wieczorami i to w zdecydowanie za dużej ilości. A teraz zrzucić trudniej 😁
    Z Julia nie mialam cukrzycy ciazowej. Szczupla bylam kiedys.. teraz tylko marzę o tym i wspominam.. ale juz niebawem jade do Jaworzna odmienic swoje zycie diametralnie.
    U nas uwarunkowania genetyczne sa tego przyczyna.. mojego taty mama rodzila duze dzieci.. siostra taty rowniez..

    Współczuję użądlenia.. mnie uzadlilo raz jako dziecko do dzis pamietam ten bol pieczenie i szczypanie oraz babciny sposob by posmarowac octem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 07:27

    Paula_90 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w aptece, ponoć brzydko to ugryzienie wygląda. Mam się zgłosić do lekarza. Właśnie się łącze z moim lekarzem na czacie...

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 września 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Byłam w aptece, ponoć brzydko to ugryzienie wygląda. Mam się zgłosić do lekarza. Właśnie się łącze z moim lekarzem na czacie...
    I jak?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 25 września 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Byłam w aptece, ponoć brzydko to ugryzienie wygląda. Mam się zgłosić do lekarza. Właśnie się łącze z moim lekarzem na czacie...
    I co jest?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 25 września 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Daffi - a myślisz że może cukrzyca ciążowa "miesza" w początkowej wielkości Twoich dzieci? Skoro Wy szczupli?

    Mnie użądliła osa i mam całą dłoń spuchniętą. Ugryzła mnie w faka a mam opuchliznę aż do nadgarstka. Chyba mam uczulenie. Boli jak diabli. Pije wapno, smaruję fenistilem. Przez noc zrobiła się wielka bania

    Czy wiecie coś na temat tego że ten "regres snu" może pójść w drugą stronę? U nas dotychczas była jedna drzemka godzinna a teraz śpi dwa razy nawet po dwie godziny i potem 12h w nocy.

    Tunia - dla chłopaka taki wzrost i waga to rewelacja. A dla dziewczyny różnie. Mam kontakt z dziewczyną bardzo wysoka i ma problemu z kupieniem spodni, które nie kończą się w połowie łydki na przykład. Ale cześć sieciowek już wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wysokich klientek. Nie bardzo może znaleźć też fajne szpilki. No i ciężko znaleźć wyższego faceta, co akurat dla niej nie jest problemem (wzrost nie ma większego znaczenia) ale faceci mają dziwne "preferencje"🤦

    Mój mąż ma 175cm wzrostu, waży koło 80 a ja 160 i teraz ważę koło 70. Jak go poznałam to ważył 63kg (ja 58 😅) i miał kaloryfer na brzuchu i te seksowne skośne mięśnie na podbrzuszu ❤️
    Ale mimo uprawiania dużej ilości sportów (rowery ❤️❤️❤️) to zgubiło nas gotowanie wykwintnych dań i delektowanie się nimi razem z alkoholem wieczorami i to w zdecydowanie za dużej ilości. A teraz zrzucić trudniej 😁
    No właśnie duży wzrost u dziewczyny/kobiety to nic fajnego.
    Szpilki odpadają, do tego duże stopy mocno ograniczają wybór kobiecych butow.
    Faceci też raczej nie przepadają za dużymi kobietami.
    Mam nadzieję, że Wiki zwolni i już nie będzie tyle rosła.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam brać dodatkowo jeszcze leki przeciwalergiczne i jak za 3-5 dni nie zejdzie to do lekarza bo może być zakażenie.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 września 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobrazcie sobie ze siedze w pokoju przy stole a maly bawil sie na dywaniku.. cos mnie na nodze połaskotało.. strzepnelam z nogi i zobaczylam mala plamke.. tak patrzę i widze ze sie przemieszcza.. przyswiecilam telefonem i zobaczylam ze to kleszcz! Jak dobrze że tylko chodzil i to po mnie a nie po młodym 😭😭

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 25 września 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleszcze mnie okropnie brzydzą, brrrrr....miała kleszcza chyba ze 3 razy, na szczęście szybko wykryte i usunięte bez konsekwencji.
    A z kolei osa mnie uzadlila 2 razy i za każdym razem mocno puchlam. Swędzenie i pieczenie było okropne przez 3-4 dni, opuchlizna się utrzymywała przez tydzień. Ale też nic z tym nie robiłam więcej poza fenistilem i zimnymi okładami.
    Piękne macie wagi i miary Dzieci. Kasia od 3 miesiecy nie może przebić tych 11kg, a wzrostu nigdy nam nie mierzono. Zobaczymy 1 października, bo mamy wtedy druga dawke na ospe.

    age.png
    age.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 września 2020, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzieci nie były użądlone i zawsze się martwię bo boje sie o alergie na ukaszenia..
    Jula moja ma alergie na pokrzywy.. przypadkiem sie dowiedzieliśmy jak spadla z roweru prosto w pokrzywy.. normalnie ludziom bable schodzą i zapominaja.. a jej reka zrobila sie czerwona, palila jak ogien a bable zamienily sie w wielkie z osoczem
    . Potem ropialy i pozniej sie zagoily.
    Takze unikamy pokrzyw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 00:31

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi - my mierzymy się przy ścianie i ważymy na domowej wadze. Ignas lubi te pomiary 😁 Sam kredkę przynosi żeby namalować ile urósł

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 września 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie kurteczki na zime kupujecie?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 września 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Jakie kurteczki na zime kupujecie?
    Ja zamowilam kombinezon z JOHA z merino welny i czekam az dojdzie 🙂 a kurteczke zimowa widzialam fajna w Tesco i chyba tam kupie, buty chcialabym z ZEAZOO ale okropnie drogie 🤔

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 września 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobaja mi sie 2 kurteczki w Reserved ale kupowanie bez zobaczenia troszke mnie drazni.. dlatego liczę na was moze macie juz cos sprawdzonego.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - ale póki nie zmierzysz to się nie dowiesz. U nas na przykład nie sprawdza się h&m bo wszystko jest szerokie a Ignas szczupły. Mamy kombinezon z wypełnieniem primaloft kupiony w smyku i jest rewelacyjny na zimę. Ale to że u nas sprawdza się smyk nie oznacza że u Was też tak będzie bo Filip jest grubszy od Ignasia mimo podobnego wzrostu. Jeśli masz sprawdzoną firmę z ciuszkami to trzymaj się jej. Jak kupujesz online to masz 14 dni na zwrot ;-)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 września 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Daffi - ale póki nie zmierzysz to się nie dowiesz. U nas na przykład nie sprawdza się h&m bo wszystko jest szerokie a Ignas szczupły. Mamy kombinezon z wypełnieniem primaloft kupiony w smyku i jest rewelacyjny na zimę. Ale to że u nas sprawdza się smyk nie oznacza że u Was też tak będzie bo Filip jest grubszy od Ignasia mimo podobnego wzrostu. Jeśli masz sprawdzoną firmę z ciuszkami to trzymaj się jej. Jak kupujesz online to masz 14 dni na zwrot ;-)
    Nie mam sprawdzonej firmy. Kurtki mierzyłam w pepco i 92 za duza a 86 rekawy miala ok ale za ciasna byla w tulowiu. Kupowalam kurtkę juz w smyku i w 5.10.15 ale nie widzę nic ciekawego. U mnie w gre wchodzą zakupy online moje miasto nie ma sklepow fajnych.. dlatego może jest coś co wy macie i ja przetestuje online bo sklepy ktore przyszły mi do głowy nie maja wyboru.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 14:15

    Paula_90 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • espoir Autorytet
    Postów: 4341 5509

    Wysłany: 29 września 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie znam 🙈 kurtki kupuje tylko Bartkowi, bo reszta nosi po sobie, bo ciągle są jak nowe :P

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 29 września 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Jakie kurteczki na zime kupujecie?
    Ja mam zapas kurtek od rodzinki. Wprawdzie używane, ale w dobrym stanie.
    Muszę kupić buty na zimę.
    Wiki ma już stopę 15cm 😥

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 września 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir czy ja dobrze widze nowy suwaczek ? 😃

    espoir lubi tę wiadomość

  • espoir Autorytet
    Postów: 4341 5509

    Wysłany: 29 września 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Espoir czy ja dobrze widze nowy suwaczek ? 😃
    🤪

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 września 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje😂😂😂 powiedz mi 4 cesarka co mowi lekarz? Bo moj powiedzial ze ryzyko nie jest o nic wieksze niz przy 3...ale mamy sie zabrac za robie juz teraz ze wzgl. Na wiek 🙈 z robieniem ciezko bo ja od prawie 2,5 roku okresu nie mam 😀 takze narazie to tylko plany... a u Was juz rzeczywistosc 😂😂😂 super bardzo sie ciesze obys w przyazlym roku rozowa kurteczke na zime kupowala 😀

    espoir lubi tę wiadomość

‹‹ 4233 4234 4235 4236 4237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ