X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - owulka w wakacje? Witaj w klubie 😜

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 lipca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Daffi - owulka w wakacje? Witaj w klubie 😜
    Raczej będzie na koniec wakacji albo po. Ja owulke mam po 17dc. Takze dzieci z wakacji nie bedzie.. ale moze po wakacyjne 😂😂😂
    Chyba padlabym z bezsilnosci.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 11 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że Smykiem online jest taki problem,że nawet jak zamówię ode mnie z odbiorem w Gdańsku to nie mogę płacić w euro🙁
    Coś wykombinujemy ale Mały na bank na tym oryginalnym materacu z turystyka spać nie będzie...
    W pierwszym dniu będzie spał ze mną i z mężem.

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 lipca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Że Smykiem online jest taki problem,że nawet jak zamówię ode mnie z odbiorem w Gdańsku to nie mogę płacić w euro🙁
    Coś wykombinujemy ale Mały na bank na tym oryginalnym materacu z turystyka spać nie będzie...
    W pierwszym dniu będzie spał ze mną i z mężem.
    Ja kupowalam materac turystyczny taki skladany ale z tych lepszych w empiku. I go zabieramy jak gdzies jedziemy... A tak na codzien w domu ma inny materac pianka-lateks. Zobacz czy w empiku masz opcje zamowienia i płatności przy odbiorze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 lipca 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj oficjalnie uznajemy ze Fifi chodzi samodzielnie. Pierwsze kroczki zrobil z 2 mce temu ale byly chwilowe i preferowal kolanka.. od wczoraj nie czworakuje wcale. Zaraz jedziemy na dzialke i zobaczymy jak poradzi sobie w butach.

    malutka_mycha, Paula_90, espoir lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 11 lipca 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Od wczoraj oficjalnie uznajemy ze Fifi chodzi samodzielnie. Pierwsze kroczki zrobil z 2 mce temu ale byly chwilowe i preferowal kolanka.. od wczoraj nie czworakuje wcale. Zaraz jedziemy na dzialke i zobaczymy jak poradzi sobie w butach.
    Extra ❤️ gratulacje Filipku ❤️❤️

    Dziękuję Daffi za podpowiedz. Coś znajdziemy .Gdańsk to duże miasto więc pewnie nie jeden sklep dziecięcy.

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 576 392

    Wysłany: 12 lipca 2020, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Aga,w gdańsku jest sklep Mama I ja(naprzeciwko hali Oliwia) i mają bardzo dużo asortymentu na stanie a jak nie mają to jest ewentualnie drugi ich sklep w Gdynii. Dodatkowo jest Akpol na Jaskowej Dolinie(sklep ma dwa pietra) i też filie w Gdynii. Wózki możan było kupowac od razu, łożka drewniane też ...nie wiem jak z turystycznymi ale pewnie są i one. Może zadzwoń i sobie już jakiś zaklep.Pozdrawiam z Tricity

    bl9cdf9hblh1blya.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 12 lipca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2000 dzięki za podpowiedzi 😀😀😀 My będziemy Chmielna Park i mamy rzut beretem do Forum - zaraz w sieci poszukam czy tam jakiś dziecięcy jest a jak nie to poszukamy w innych co nam podałaś 😀

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 14 lipca 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u Was też tyle komarów? No idzie poszaleć! Takie piękne spokojne wieczory ostatnio ale wyjście grozi z jedzeniem przez to małe cholerstwo! Co stosujecie dla Dzieci przeciw komarom??? Kasie tak pogryzly po twarzy że aż żal patrzeć na te bable...

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi - u nas nie ma komarów, ale wybieramy się nad jezioro gdzie jest ich duzo i przejrzałam cały internet.
    Mamy Chicco ten z olejkami, ale używaliśmy w zeszłym roku i nie działał.
    Po rekonesansie 😉 wybrałam moskito guard z 20% ikarydyny, która w tym stężeniu teoretycznie jest dopuszczona od 2rz, ale korzyści z jej używania zdecydowanie przewyższają ewentualne powikłania.
    Po tym jak poczytałam o deet (najpopularniejsza substancja i najskuteczniejsza, ale ma też najwięcej skutków ubocznych aż do napadów epileptycznych i duszności włącznie) zrezygnowałam z płynu mugga, który podobno najdluzsze i namocniejsze działanie przeciw komarom, kleszczom i meszkom.
    Zalecenia są takie, żeby deet - mimo dopuszczenia od 3 roku życia - zacząć stosować minimum po 12 roku życia.

    Z tej serii moskito jest jeszcze płyn do tekstyliów który kiedy użyjemy dokładnie na całą powierzchnię (wózka, moskitiery, namiotu) chroni przez dwa tygodnie albo do dwóch pran. Ale ciężko go dostać. Jest na allegro, ale sprzedawcy mają niskie oceny.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 lipca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde też musze cos kupic.. mały ma 1 ukaszenie na nozce wiec bez tragedii ale na dworze az sie roi.. a powiedzcie mi orientujecje sie jak jest z dzialaniem tych odstraszaczy w domu do kontaktu?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 lipca 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paula!!!
    Dziś i tak musiałam być u pediatry bo ugryzienue przy oku tak opuchlo przez noc że Kasia ledwo widzi na prawe oko. To nie był komar tylko ta mała meszka która jest gorsza bo obrzęk duży i długo schodzi. Jeszcze gdyby to było inne miejsce, ale oko?! Mamy biodacyne do oka kropić i pic syrop z wapnem. Szkoda mi tej Malutkiej bo Ją to swędzi no i wygląda tak żałośnie..żeby tylko nic nie stało się w oku...
    U nas dużo tego cholersrwa lata, co zrobisz krok w trawie to wylatuje, nie mówiąc już o krzewach i drzewach..

    age.png
    age.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 lipca 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma tego na komary o ktorym pisala Paula a jutro wyjezdzamy i wysylkowo nie dojdzie.. wzielam wiec z ziajki. Mysle że te kilka dni uzycia rozejda sie po kościach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2020, 08:41

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój moskito doszedł właśnie. Ziajka podobno nie działa - tak pisały dziewczyny pod postem u pana tabletki.

    Sansi - moskito chroni też przed meszkami i kleszczami. Tylko ikarydyna 20% daje zabezpieczenie na kleszcze które jest bezpieczne dla takich maluchów.
    Bardzo ładnie pachnie, zamówiłam we wtorek i dzisiaj już przyszło.

    Wyszkoliłam się z środków komarochronnych 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi - współczuję Kasi, te jebane meszki bolą strasznie 😲

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 16 lipca 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Paula.
    No wczoraj Kasia miała bardzo ciężki dzień, mało jadła, co chwilę pocierala ten obrzęk, ciągle przytulala się do mnie i chciała na ręce. Noc tez przerywana jak dawno takich nie było...
    Ale dziś już lepiej. Zarówno obrzęk mniejszy jak i humor się poprawił 😊

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dzieki Paula.
    No wczoraj Kasia miała bardzo ciężki dzień, mało jadła, co chwilę pocierala ten obrzęk, ciągle przytulala się do mnie i chciała na ręce. Noc tez przerywana jak dawno takich nie było...
    Ale dziś już lepiej. Zarówno obrzęk mniejszy jak i humor się poprawił 😊
    Jak ma jakieś takie silne dolegliwości bólowe to możesz spróbować jej podać coś przeciwbólowo ;-)
    Ignas dzisiaj parę razy się puścił i przeszedł kilka kroków. Od 3 lipca kiedy zrobił pierwsze kroki nie było kolejnych. Więc dzisiaj przełom.
    Nie ukrywam że już bym chciała żeby zaczął. Męczy mnie to prowadzanie go. Staram się unikać ale zwykle to jedyne co go uspokaja. Dzisiaj była awantura bo mu nie dałam usiąść w kałuży. Darł się jakby go ze skóry obdzierali

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 lipca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula powiem Ci ze jak Nina zaczęła sama chodzić to odetchenelam. Teraz już na działce mogę porobić coś sama albo zwyczajnie posiedzieć. Więc rozumiem CIę doskonale, Ignas na pewno już za chwilę CIę odciąży. Długo się bujałam z prowadzeniem ale teraz zostało mi tow ymagrodzone. Więc życzę cierpliwości. A wychodzicie na dwór bez wózka? My dużo chodziłyśmy i kiedyś w końcu się puściła (jakkolwiek to brzmi :D)

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 lipca 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak duze odciazenie jest jak dziecko zacznie chodzic.. na początku jest szał i ciekawość swiata.. ale jeszcze będziemy miały dość.

    My zaraz ruszamy nad morze. Oby pogoda dopisala.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - chodzimy z wózkiem w sumie w większości. Ale na dworze go wyciągam i chodzi. Ostatnio jest awantura jak chce wsadzić z powrotem do wózka.

    Daffi - szerokiej drogi i ładnej pogody 🤗

    Daffi lubi tę wiadomość

‹‹ 4219 4220 4221 4222 4223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ