X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Bubek jaki fotelik?? Pasuje Małej??
    w pon przyjdzie

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wstalam obolala. Zle spalam i bolala mnieszyja z prawej str promieniując az do łopatek. Chodzilam wykrzywiona i nic mi sie nie chcialo. Synek zrobil mi niespodzianke wyczuł ze mama potrzebuje odpocząć i spal cala noc.. zasnal chwile po 20 i wstal o 5.30 i pospal do 8. A i mi juz dzis lepiej.. duzo lepiej :)

    malutka_mycha, Tunia76, Bubek lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dolujcie mnie tymi nocami, u nas wrocily znowu do chujowej normy... Ten człowiek nie potrzebuje snu chyba....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 22 lutego 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noce do dupy. ☹️
    Nawet jak nie wstaje jeść, to wstaje by przytulic się do gołego cycka i koniecznie mama musi siedzieć. ☹️

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez były noce słabe. Wstawal ciągle w nocy z placzem... Potrafil buszować i nie isc spac od razu. Ale wyszły nam zęby i jest super. Na codzien wstawał o 1 na karmienie i spql do 6 czasem 7 także dzisiejszą przespana noc całościowo to jednorazowa akcja ale nocki chwilowo sie unormowały. Nie wiem czy na dlugo bo byłam we wtorek do kontroli z malym i juz super bylo.. wylizał sie z przeziębienia i kataru w 6 dni. Pediatra zajrzała mu w zęby i mówiła że zbliżają sie 2ki także nasz sen pewnie dlugo nie potrwa.
    Ale w dzien mam dziecko aniola.. usmiechniete i bawi sie w zupełnie inny sposob.zabawki nie sw juz losowo dotykane.. pstrykane.. teraz bierze dokladnie oglada i bawi sie jakby wiedzial co gdzie trzeba nacisnąć.to chyba efekt skoku w ktorym jestesmy.
    Ja w 2 dni przeczytałem przy tym aniołku ponad 300 stron książki.. takze jest moc. Wczesniej czytalam na takie raty ze sie poddawałam i rzucałam książkę w kąt bo zapominałam i się gubilam. A tu lecę raz za razem bo w sumie nie moge przerwac tak mnie ciekawi co dalej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 10:12

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 lutego 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę. U nas noce w miarę ale w dzień bardzo marudzi ostatnio. Dziś prawie cały ranek na rękach, nie można jej było odłożyć nawet na chwilę. To straszne ale z ulgą przekazałam ją dziś babci, chociaż troszkę dychne.

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem dlaczego. Górne jedynki się syzynaja

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas widać jakby górne trójki szły.
    Wczoraj Ignas gryzł dywan...
    Dostał Ibuprom, wysmarowalismy dentoseptem i poprawiło się. Przespał ładnie noc. Budził się przytulić do cycka i spał dalej. Ostatnie dwie nocy budził się do cycka plus była jedną dłuższa przerwa koło 2 godziny.

    Byłam u gina, wszystko ok, pobrała cytologię i zbadała piersi.

    Pogoda u nas straszna, ten wiatr jest okropny. Po mojej stronie osiedla jest zawsze dużo silniej odczuwalny bo ode mnie jest tylko jeden blok i potem 20km pola poprzecinane tylko drogami więc wiatr ma się gdzie rozpędzić.

    Ale spacerujemy ;-)

    Młody coraz częściej wstaje, rozgląda się często jakby chciał się puścić, ale jeszcze zapobiegawczo się trzyma. Więc jeszcze jest spokój i nie ma upadków.

    Robię Ignacemu na szydełku dinozaura/smoka. Coś ostatnio mu się dinozaury chyba podobają. Miał fazę na pandy i książkę "Co wypanda a co nie wypanda" znamy oboje na pamięć. Zrobilam mu pandę i się nią bawi.
    Potem była faza na kurczaczki (z dwóch innych książek) i zrobiłam kurczaka. Wystarczylo wziąć go do ręki i zrobić pipipi! i Mlody już się śmiał.
    A teraz przez to że te zęby go bolą nie chce jeść i jedyny sposób żeby odwrócić uwagę od bólu i żeby jadł to świnka Peppa w TV. I tam George ma dinozaura i Ignacy patrzy zawsze taki zainteresowany jak się ten Dino pojawia.
    Wzór mam bardzo skomplikowany i pewnie jeszcze kilka dni mi zejdzie ale pochwalę się na FB.

    No i przez zęby Igs ciągle chce się przytulać i nosić. Biorę go na ręce i on się wtula w szyję. Kocham to! Rzucam wszystko i się tulimy przez chwilę.

    Zaraz roczek. Kiedy to zleciało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowała któraś z Was te kubki 360? Ignacy nie ogarnia tego. Od tygodnia mu proponuje. Umie pić z normalnego kubka i z bidonu a tego ustrojstwa nie ogarnia.

    Używacie może jakichś rurek typu metalowa czy szklana do na przykład smoothie i jogurtów pitnych?

    A może macie te miseczki z rurka z bboxa?

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 lutego 2020, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nie mam żadnych z tych rzeczy. My mamy bidon i kubek z bboxa ale Nina nadal nie chce pić. Czasami wypije 2/3 lyczki na cały dzień. Ale koktajle uwielbia, piła je ze zwykłego kubka.

    Wczoraj musiałam pierwszy raz Nine na rękach usypiac więc dają jej się żeby we znaki. Ona teraz śmiesznie wygląda jak się uśmiecha. Ma prawa dwójkę u góry i na razie reszta jest niewidoczna. I jak taka szczyrbata Baba Jaga z bajki wygląda :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja mam kubek 360, kubek Niekapek.
    Niestety Wiki umie pić tylko z butli ze smokiem. Pozostałych rzeczy nie ogarnia.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka slaba na maxa. Młody o 1 wstal na mleko zjadl i zasnal ale ciagle pojekiwal przez sen. parę minut po 3 wstal i plakal strasznie. Wziety na rece uspokoil sie od.razu ale nie dal sie odłożyć. I tak do 5.30 wojowal. Jestem dzis jak zombie... O 4 lecialam do auta po wózek licząc ze tak go uspie.. ale nie pomoglo.sam zasnal jak się zmęczył :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do niewyspanych....
    Refluks daje nam się we znaki zwłaszcza w nocy. Gdy Kasia wybudza się z płaczem muszę Ją pionizowac i po 15-20 min się uspokaja. Cóż jak po godzinie trzeba to powtarzać. Najlepiej żeby spala na siedząco lub na stojąco!
    Spokojnego popołudnia Wam życzę, pysznej i skutecznej kawy!

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocki znowu ujowe....po chwili zajebistosci znowu dramat..

    Sprzedaję auto.. jak ktoś z waszych znajomych lub z was szuka pewnego kombiaka to dajcie znać 😁

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 lutego 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dołączam do niewyspanych....
    Refluks daje nam się we znaki zwłaszcza w nocy. Gdy Kasia wybudza się z płaczem muszę Ją pionizowac i po 15-20 min się uspokaja. Cóż jak po godzinie trzeba to powtarzać. Najlepiej żeby spala na siedząco lub na stojąco!
    Spokojnego popołudnia Wam życzę, pysznej i skutecznej kawy!
    A ta poduszka klin może by się sprawdzila. Probowalas?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 23 lutego 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy kubek 360’ munchkin. Pamietam, ze jak to kupilam to sama najpierw sprobowalam sie napic i pomyslalam “kurcze to trzeba naprawde mocno ciagnac zeby lecialo - nie ma na szans, ze Mlody da rade”, ale o dziwo zalapal od razu. Jak go karmie to popija kubkiem, a tak w ciagu dnia pije z bboxa bo tak jest o wiele wygodniej bo nie trzeba przechylac. 2 bboxy wody nam ida w ciagu dnia, z czego ja nadal bardzo sie ciesze, ale zaczelam sie jednak zastanawiac nas jakas herbatka.

    Jak jemy sniadanie to w koncu ja popijam zawsze czyms cieplym- kawa lub herbata, a Mlody zawsze wszystko zimna woda wiec zastanawiam sie nad wprowadzeniem mu jakiegos cieplego napoju do popicia kanapki

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 23 lutego 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    A ta poduszka klin może by się sprawdzila. Probowalas?
    Poduszki nie próbowałam ale podnoszę całe łóżeczko z jednej strony na książkach i zawsze głowa jest wyżej.
    Choć przyznaję wczoraj podczas sprzątania wszystko wyciągnęłam i poprzedniej nocy Kasia spala na płasko. Dziś już podłożyłam książki od nowa i zobaczymy..

    age.png
    age.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce_byc_mama herbatka rooibos jest dobra, albo owocowe ale z samych owoców. Zazdroszczę że dzieci tak fajnie Wam piją. U nas kilka łyków na dzień to już szał. Ale dziwnym trafem jeszcze nigdy zatwardzenie nie miała więc nie sądzę żeby jej płynów brakowało.

    f1d9680377.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki mycha, wlasnie wpisywalam w Google i rzeczywiscie jest polecana rooibos

    - wyskoczylo mi tez, ze mozna podawac dzieciom czystek a ja mam akurat dwa pudelka w szafce. Co myslicie..?

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 lutego 2020, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czystku nie słyszałam.

    f1d9680377.png
‹‹ 4144 4145 4146 4147 4148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ