X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Fasolka, mnie te pomarszczone cycki trochę zszokowały. Niezły wifok dla takiego malucha

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 lutego 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    No właśnie, kiedyś to była norma ;-)
    To jak transfuzja krwi w takich przypadkach - płyn ustrojowy innego człowieka który ratował życie.

    Teraz wielkie zdziwienie ;-)


    Ja się nie dziwię tylko wyobraziłam sobie że moja mama karmi Bunia 🤣🤣🤣

    malutka_mycha, Misiabella lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 lutego 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Nie wiem jak Fasolka, mnie te pomarszczone cycki trochę zszokowały. Niezły wifok dla takiego malucha
    Na szczęście dziecko tego nie pamięta. Ja sama mam jakies przebłyski z tego co sie dzialo w zerówce.. jak bylam mniejsza mam tylko jeden obraz w glowie.. jak kuzynka mnie niosła na rekach po schodach po czym upuscila i rozcielam skore na kości policzkowej. Do dzis pamietam jak lezalam na schodach i plakalam i mnie mama z babcia pozbieraly zrobily opatrunek... Polozylu w lozku a ja dalej ryczalam i łzami sie zalewalam.
    Fakt jest taki że to poprostu dziwnie sie patrzy.. nir umiem wyobrazić sobie ze siedze obok i widze jak moja mama karmi Filipa 😂😂

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera, ja nie podawalam tego syropu - chcialam na swoja reke dac, ale zrezygnowalam, u mnie lekarka mowila zeby sie wstrzymac do roku czasu i jak bedzie mial refluks to wtedy zaczniemy dzialac. Ale u nas poprawa jest. W nocy refluks przestal go meczyc, pije nieduze porcje mleka, spokojnie i bez polykania powietrza. Jak je male porcje, to jest o niebo lepiej. Choc zawsze pil male w sumie, ale kiedys po kazdym byl problem prawie, wiec moze cos sie polepsza.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno sie zamyslil i grzmotnal 160 ml, to czesc ulal chlustajaco. Ale jak pije po 120 ml, to jest ok. Czasem wypija 90 odbije i jeszcze 30 dopije. Ma mala pojemnosc zalodka i miesnie zwieracza przelyku slabe pewnie. Moze jak dojrzeje mu jeszcze bardziej uklad pokarmowy to mu to minie. Michalkowi minelo.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia, więc też może skupię się na mniejszych porcjach...zwłaszcza tych popołudniowych i wieczornych. Kasia chętnie zjada dlatego szkoda mi ograniczać porcje, ale widać trzeba spróbować..

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wyobrażam karmić cudze dziecko. Ale nie wyobrażam sobie żeby mojego Ignasia ktoś karmił jeśli ja mogę.
    Co innego gdybym wywaliła kopyta, ale wtedy mi byłoby pewnie rybka 🤣

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 lutego 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis jestem wyłączona z zycia. Obudzilam się nad ranem juz z bolem głowy.. wzięłam apap wypiłam kawe i do teraz jest jeszcze gorzej. Dopadaja mnie coraz częściej migreny :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 19 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ewidentnie jest po tym 7 skoku rozwojowym. Jeszcze po żadnym wcześniejszym nie było aż takiej różnicy w zachowaniu i umiejętnościach ot tak, z dnia na dzień. Od poniedziałku mam inne dziecko! Bawi się długo sama, czesto sie śmieje i nas zaczepia, spokojnie reaguje na odwiedzajace nas osoby, ciągle coś gada jakieś śmieszne wyrazy, no i sama wstaje przy meblach. Noce też już nie należą do tych najgorszych, z przerwami ale wysypiamy się!
    No to nachwalilam, ciekawe czy jutro nie pożałuję 🤣🤣

    Tunia76, malutka_mycha, Daffi, Misiabella, Lolka30 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 lutego 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy w trakcie skoku. Ale zauwazylam również ze mam duzo weselsze dziecko. Wystarczy ze spojrzę na niego i sie usmiechne a on smieje sie w glos.. i wymysla glupoty jakies figury z ktorych sie przewraca w łóżeczku i na łóżku obserwując czy patrze a jak tak to czy sie smieje i on wtedy też chichra w glos. I zupelnie inaczej sie bawi zabawkami.. chwyta dokładnie ogląda i bawi sie zdecydowanie nimi dluzej niz te kilka sekund po to by pchnac rzucić itp.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwóch dni wstaje przed Ignacym. Wczoraj wstałam wyspana o 2:30 🙉
    A dzisiaj już od 4:30 nie śpię a ten jak kamień.
    Fenomen. Ja wyspana, wypoczęta. Młody śpi i jest cisza. Meeeega

    Sansivieria, malutka_mycha, Lolka30 lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam pojęcia ale humorek Ninie dopisuje, ładnie śpi i je więc chyba nie jesteśmy w trakcie skoku :)

    Paula ja ostatnie dwie noce budziłam się koło 4 przekonana że już po 6 i zaraz wstaje. A jak wstaje po 6 to ledwo oczy otwieram..

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas noce wrocily na stare tory... Tzn jest gorzej...nie dość że się budzi to jeszcze gasienicuje i ryje po całym łóżku.. w dzień ulubioną zabawa jest włazenie na półkę pod tv... Albo wyciąganie z szuflady noży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 11:12

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej diewczyny

    na fejsuniu wsiaklam i tutaj mniej zagladalam.

    Mia nie miala cala noc goraczki, rano 37,5. Teraz chrapie...

    wrzasku narobila o 22 i bawila sie do polnocy zabawkami, myslalam ze zemre. Buzia calutka czerwona w plamach, AZS at its finest. Przy kazdej chorobie wylazi ze zdwojona moca - tzn tak przy starszej jest wie zakladam ze i tu.


    dzis do ambasady jedziemy po paszport nowy dla malej. Dobrze ze tej goraczki nie ma bo kurka trzeba cagnac ja i oboje rodzicow.


    aaaa
    i kupilismy w koncu fotelik, bo jezdzila w takim 10letnim po starszej, teraz bedzie miala nowiuski do 4 r.z.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek jaki fotelik?? Pasuje Małej??

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które były z Maluchami na basenie, proszę o praktyczne rady do szatni: w tym czasie gdy ja się będę przebierać, suszyć co zrobić z Dzieckiem??

    age.png
    age.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze byłam z kimś ale w sumie nie potrzebowałam pomocy. U nas pokoje dla mamy z dzieckiem, najpierw ubierałam Nine a po chwili siebie. Dalam jej coś do rączki i leżała grzecznie na przewijaku przypięta pasem. Ale pewnie nie z każdym dzieckiem tak mozna

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jeszvze basen nie zaliczony ale dziś kółko doszlo dla malego.ja mam wygodnie bo jestem z Julka wiec obie w szatni bedziemy i wzajemnie sie wyreczymy.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dziewczyny które były z Maluchami na basenie, proszę o praktyczne rady do szatni: w tym czasie gdy ja się będę przebierać, suszyć co zrobić z Dzieckiem??


    Stary przejmuje 🤣

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 21 lutego 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi my też we dwójkę chodzimy na basen także się wymieniamy. Ale spokojnie można przypiąć dziecko do przewijaka i się ogarnąć.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
‹‹ 4143 4144 4145 4146 4147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ