X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Jakie bilety? Te numerki do okienek?
    Są limity na dzień?
    Okazuje się że tak😂😂

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    O ja pierdziele, w sumie wiem że wszystko się gdzies zapisuję ale nie sądziłam że na taką skalę.

    U nas nie ma takiej sali zabaw dla maluszków, bardzo żałuję. Chętnie bym gdzieś poszła żeby miała kontakt z rówieśnikami.


    Kurcze Tomaszów mazowiecki jest na pewno mniejszy niż Ruda Śląska... Powinno cos być u was.,

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Polskie urzędy to paranoja. Sprawdzam na stronie do której otwarty jest mops bo jeszcze jeden dokument musiałam dowieźć. 15:30. Wchodzę a tam kartka ze bilety sie wyczerpały więc nieczynne. Czyli kurna otwarte do 15:30 ale od 14 fajrant? Wbiłam i mówię że miałam tylko dowieźć dokument i czy bez tego biletu da się to załatwić. Na szczęście kumata babka i przyjęła. Ale krew mi się zagotowała. Ciągnę dziecko przez pół miasta a oni mi mówią że bilety się wyczerpały. Wrrr


    A idź Mycha... Polskie urzędy mentalnością tkwią jeszcze w głębokiej komunie...z pocztą polską na czele

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Kurcze Tomaszów mazowiecki jest na pewno mniejszy niż Ruda Śląska... Powinno cos być u was.,
    To też chyba nie od wielkości a przedsiebierczosci i pomysłu zależy. Jest dużo klubików ale z opcją zapisania na dłuższy czas i kilka godzin. A tak z doskoku nie znalazłam. W ościennych miastach również nie :( zaczynam się zastanawiać czy biznesu nie założyć...

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Okazuje się że tak😂😂


    A cos Ty myslala! 🤣🤣🤣 Znajoma mi mowila, że jej znajoma prawie koleżanki w urzędzie zlinczowaly jak się okazało, że zarejestrowala prawie dwa razy więcej pojazdów od innych 🤣🤣🤣 to nie może tak byc że się szybko pracuje

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja pojechalam z Filipkiem do chirurga do Gorzowa to tez trzeba pobrac numerek. Jako ze juz limit wyczerpany mialam skorzystać z opcji nagly uraz.ale bylo po 14 a opcja nagły iraz aktywuje sie od 15 i wszelka rejestracja. Weszlam bez karteczki bo uprzedziłam telefonicznie ze jedziemy. Poza nami nikogo więcej nie przyjeli. Musieli czekac do 15tej.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Okazuje się że tak😂😂
    No bez Jaj. W urzędzie w Krakowie było napisane, że numerki są wydawane do 15 minut do zamknięcia okienek.
    Coś to nie jasno napisałam.
    Np. Okienka czynne do 16.00, to maszyna wydaje numerki do 15.45.
    Myślałam, że tak jest wszędzie.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    No bez Jaj. W urzędzie w Krakowie było napisane, że numerki są wydawane do 15 minut do zamknięcia okienek.
    Coś to nie jasno napisałam.
    Np. Okienka czynne do 16.00, to maszyna wydaje numerki do 15.45.
    Myślałam, że tak jest wszędzie.
    To macie fajny urząd. Tak powinno to wyglądać. Ja rozumiem że pewnie mają też inna robotę oprócz obsługi ale to jakiś podział powinien być, część siedzi w papierach a część obsługuje. A nie w bambuko robią że czynne do 15:30.

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kupowałyście fotelik to na miejscu przymierzalyscie też dziecko? Jest opcja ze będzie coś nie tak? Nie wiem czy jest sens ciągnąć ja z sobą po sklepach.

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam po zamontowaniu fotelika pan poprosil bym wsadzila dziecko i on sam go odpowiednio dopinal sprawdzal czy odpowiedni pochył ma i czy dziecko zadowolone. Nie wyobrazalam sobie jechać bez malego.

    malutka_mycha, Paula 90 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlody dzis pierwszy raz o 2 tak cyrkowal w nocy ze po zjedzeniu zamiast spac to w ryk. Jakby ze skóry obdzierali. Wzięłam na rece i gugal i sie śmiał.. caly czas cos gadulil. Po 1.5h zasnal.. wstal po 45min i znow ryk.. zjadl zasnal ale z kombinacjami.i teraz wstal ten sam ryk. Widze ze ida 2 zęby moze to to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 07:25

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam też idzie ząbek, pierwszy :) już się zabielilo pod dziąsłem. Nawet nie wiecie jak się martwiłam, w obrębie szczęki też mogły być anomalie i np zębów by nie miała. Masakra.

    Fasolka a jak u Was? Przeoczyłam radosna nowinę czy jeszcze nic? Któreś dziecko jest jeszcze bezzebna?

    Daffi lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha trzeba jechać i przymierzyć z dzieckiem. Dobiera się fotelik i do auta i do dziecka 😉.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jedziemy :) później się pochwalimy :)

    Jednak nie. Jeszcze jest ciut za niska, 2/3 cm brakują. Kupiliśmy z maxi cosi, potrzebowaliśmy coś co w miarę łatwo się montuje bo będzie przekładany z auta do auta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 13:56

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to za deserki jogolino firmy nestle?
    Nie trzeba ich trzymać w lodówce.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Dziewczyny co to za deserki jogolino firmy nestle?
    Nie trzeba ich trzymać w lodówce.


    Przeczytałam opis producenta i cos mi tu wyraźnie śmierdzi ;-)

    https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-jogolino-deserki-mleczne-dla-niemowlat-i-malych-dzieci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas ostatnio pobudki znowu co godzinę. Zmęczona jestem.
    Ale czytam sobie często książkę "idealny rodzic nie istnieje" i podnoszę się na duchu. Mimo zmęczenia jak cholera moja psychika jeszcze nie upadła.
    Będę jednak schodzić z rudych włosów, bardzo szybko przeszły mi w rudawy brąz a tego nie chce. Teraz delikatnie rozjaśniam włosy kwasem bornym i olejuje żeby utrzymać ich dobry stan. Potem użyje rozjaśniacza - już to robiłam i raz musiałam ściąć wszystko do ucha.
    Mam nadzieję że tym razem tak nie będzie, ale jestem mądrzejsza w doświadczenie a i włosów mi nie szkoda. To nie ręką, odrosną :-)

    U nas mróz fest. Wczoraj nie byliśmy na dworze bo się zwyczajnie z czasem nie wyrobiłam. A potem już było ciemno.

    Oglądam dokument o Seszelach. Ja chcę lato!

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu nocny dramat. Obudzil sie o północy i darł sie i wyginal.nie chciał jesc itp.. nie wiem czy bolal go brzuch.. ale 2 noce z rzędu i tylko w nocy po przebudzeniu.. ?dostał przed snem paracetamol bo myslalam ze to zęby. Cala glupia jestem. Nie szło go w ogóle uspokoić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 09:16

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Nam też idzie ząbek, pierwszy :) już się zabielilo pod dziąsłem. Nawet nie wiecie jak się martwiłam, w obrębie szczęki też mogły być anomalie i np zębów by nie miała. Masakra.

    Fasolka a jak u Was? Przeoczyłam radosna nowinę czy jeszcze nic? Któreś dziecko jest jeszcze bezzebna?


    Nie przeoczyłas bo na razie u nas nie ma radości 🤣🤣🤣 ale chyba coś jest na rzeczy bo jest takie wybrzuszenie na dolnym dziasle no i apetyt słabnie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 11:46

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wracamy z weekendu w Kazimierzu! Wymasowalam się, poddalam zabiegowi na twarz, jacuzzi, spacer te sprawy 😁😁😁 Bunio spał cięgiem od 3 do 7;30!! Bajka!

    Paula a propos włosów to mnie fryzjer namawia na platynowy blond i fryz Pixie... ChybA się skusze na tą zmianę!

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 4120 4121 4122 4123 4124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ