X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem cały dzień sama z Małym i z psem. Mąż wychodzi do pracy o 4:30 - 5:30 i wraca różnie... tak pomiędzy 17 a 19, wiec czasami bywa i tak, ze nawet na kąpanie Młodego się nie załapie i jak wraca to on już wykapany śpi.
    W nocy tez wstaje tylko ja no bo mąż i tak musi wstawać wcześnie rano a kładziemy się ok 23 wiec tego snu i tak mu mało zostaje.... najgorzej jak mi pies co chwile meczy bule, żeby go wyprowadzić😆 W lecie spoko - zawijam Młodego w chuste tak jak leży i idziemy, a teraz to trzeba go ubierac w te bluzy, kurtki itd...

    Mam nadzieje, ze nasze noce sie nie zmienia bo teraz mamy 3 pobudki na jedzenie, ale w miare sprawnie to idzie a jak wroce do pracy to wlasnir w nocy tez bede wstawac tylko ja, bo maz pojdzie na nocki....

    No latwo nie bedzie

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Oddają do żłobków, niań, babć.
    Ja, podobnie jak Ty, jestem całymi dniami sama i nikt oprócz mnie nie zajmuje się Ignacym. Mąż jak ma wolne to czasem przejmie, ale też usypianie i karmienie na moich rękach. W nocy tylko ja ogarniam.
    Teraz nie wyobrażam sobie po bezsennych nocach pracy.
    Ale kilka lat temu szłam do pracy mimo imprezowania do 4 rano. Czasem jeszcze pod wpływem pewnie.
    Starzeje się


    no ja tak samo! głowa bolała ale co było zrobić :)
    Igs śpi z Wami w łóżku? Mi czasem K. podaje Bunia z łóżeczka ale już od ok 4 Go nie odkładamy...

    Ja się zastanawiam czy ta kiepska noc nie była wynikiem tego, że został sam z dziadkami na godzinę.. Mama cisnęła w niedzielę na kościółek i poszliśmy na 16 z K. Młody usnął przed 16 przy cycu i położyłam go w łóżeczku. Powiedziałam, że jak coś to ma dzwonić. Wróciliśmy po 17 a Bunio tak się darł, że nie dali rady go uspokoić.... dopiero na moich rękach przestał....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    no ja tak samo! głowa bolała ale co było zrobić :)
    Igs śpi z Wami w łóżku? Mi czasem K. podaje Bunia z łóżeczka ale już od ok 4 Go nie odkładamy...

    Ja się zastanawiam czy ta kiepska noc nie była wynikiem tego, że został sam z dziadkami na godzinę.. Mama cisnęła w niedzielę na kościółek i poszliśmy na 16 z K. Młody usnął przed 16 przy cycu i położyłam go w łóżeczku. Powiedziałam, że jak coś to ma dzwonić. Wróciliśmy po 17 a Bunio tak się darł, że nie dali rady go uspokoić.... dopiero na moich rękach przestał....
    Biedne dziecie ...mam nadzieje ze odpusci chociaz na jakis czas :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 12 listopada 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Basia samo mleko holle po otwarciu należy zużyć w ciągu 2 tygodni a kaszki w ciągu trzech. Tak stoi na opakowaniu. Ja sobie wydłużam o tydzień te terminy
    Ok, jeśli tak jest napisane to co innego. Ja się spotkałam z mm które trzeba zużyć do 3 tygodni po otwarciu.
    W takim razie najlepiej szukać info na opakowaniu danej firmy.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igs śpi ze mną...
    Mąż nadal nie wraca do sypialni bo doszedł do wniosku że woli się wyspać. No i nas nie budzić kiedy zbiera się do pracy (rano o 4) i ogarnia po pracy (koło 21). Chociaż na mój gust to pierwszy argument jest tym koronnym.

    Kupiłam dywan. Bo u nas wszędzie panele i kafelki i mi dziecko rozkracza się na każdym "kroku".
    Byłam w leroyu, nic nie mieli. To na lekkim wkurwie zamówiłam na allegro.
    Żeby nic się już nie dało stacjonarnie kupić. A jak jest to szajs za miliony monet

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola - Ignacy nie są się wziąć już nikomu poza mną i mężem. I też czasem jeszcze męża nie chce tylko mnie. U babci był ostatnio chwilę to minuta i podkówka

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nowosc. Po zjedzeniu stałego posilku Filip juz nie je mleka. I dzis udalo mi sie kaszke mu przemycic. Wzielam słoik z gruszkami i zmieszalam z dużą iloscia owoców. W pierwszej chwili grymasil i finalnie zjadl cala miseczkę.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że lidlomix będzie tańszy w okolicach świąt? Czy w ogóle bywają promocje na niego? Teraz jest 1599 i zastanawiam się czy poczekać?

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja nie zauważyłam żeby na te sprzęty były promocje ani w Biedrze ani w lidlu. A jeśli już to na jakiejś świątecznej wyprzedaży mi radziła babeczka z Lidla polować na sprzęt.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(
    Mydełko beckerman

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia z owoców najbardziej smakują gruszki, albo gruszki z jabłkami.
    U nas też jakaś nowość dziś, bo w dzień karmiłam piersia tylko 4 razy (plus 2 razy w nocy). Do tego 3 posiłki inne, w tym kaszka.

    age.png
    age.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mydełko beckerman
    Ja też.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mydełko beckerman


    Paula Beckermann czy Beckmann ? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4342 5510

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czym odplamiacie plamy na ciuszkach? Zaczęło się rozszerzanie diety a nie zawsze dam radę zdjąć od razu i zaprać :(
    dr Reiner ;)

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr reiner ja tez uzywam :)

    espoir lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Igs śpi ze mną...
    Mąż nadal nie wraca do sypialni bo doszedł do wniosku że woli się wyspać. No i nas nie budzić kiedy zbiera się do pracy (rano o 4) i ogarnia po pracy (koło 21). Chociaż na mój gust to pierwszy argument jest tym koronnym.
    Ja to bez męża w łóżku nie mogę zasnąć. Wyganiam go wyłącznie wtedy kiedy jest chory bo łatwo się wtedy zarazić.
    Ale w nocy pomaga przy Zosi bo ona ostatnio jak się obudzi to nie zawsze łatwo idzie od razu spać. Ja po takiej nocy jestem zombie i nie mam siły na dzienne zabawy, więc on ogarnia w nocy a ja mogę się wyspać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 23:47

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Paula Beckermann czy Beckmann ? :)
    Może i beckmam 😂. W rossku jest.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Ja to bez męża w łóżku nie mogę zasnąć. Wyganiam go wyłącznie wtedy kiedy jest chory bo łatwo się wtedy zarazić.
    Ale w nocy pomaga przy Zosi bo ona ostatnio jak się obudzi to nie zawsze łatwo idzie od razu spać. Ja po takiej nocy jestem zombie i nie mam siły na dzienne zabawy, więc on ogarnia w nocy a ja mogę się wyspać.

    Zazdraszczam pomocy przy nockach.

    Dziś mieliśmy super noc 😍 dopiero się budzimy powoli. A usnął o 17, potem 20 minut pobudki na pieluszkę i kąpiel i dalej spać. W nocy trzy pobudki. Leży wtulony i muziam go. Młody uwielbia takie poranne mizianki 😍 i ja też ♥️

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Zazdraszczam pomocy przy nockach.

    Dziś mieliśmy super noc 😍 dopiero się budzimy powoli. A usnął o 17, potem 20 minut pobudki na pieluszkę i kąpiel i dalej spać. W nocy trzy pobudki. Leży wtulony i muziam go. Młody uwielbia takie poranne mizianki 😍 i ja też ♥️
    Ale wam fajnie :) my dzis znow w niezmiennym cyklu co godzine od 20 jechalismy ...w takim tempie to cyce po kolana bede miec wydojone ;)

‹‹ 4043 4044 4045 4046 4047 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ