X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    no mi maz dzis powiedzial zebym test kupila i zrobila :D Powiedzialam mu zeby sobie sam zrobil :D
    Moze to po powrocie wakacji, inny klimat, inna dieta. Pewnie masz racje...
    o ...u mnie to samo...😂😂😂😂

    Bubek, martusiawp lubią tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    To z pozytywnych rzeczy maly znow przybral i wazy 6430g. Zmierzyli go dzis na 65 cm, a w sobote w szpitalu na tym spotkaniu w ramach tego programu na 62 ;) Wg mnie ma okolo 64 cm.
    Tak oni to mierzą niedokładnie. Dziś mi Zosię zmierzyli na 61cm, w domu ją sama zmierzyłam to wydaje mi się że ma 63cm.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Podobny etap mają te nasze dzieci. A Twój też jest taka maruda ostatnio? Z Zosią nie idzie wytrzymać :P
    Drze się a zaraz potem uśmiecha i za chwilę znów drze. Wymuszacz mały :P
    To nie to u Nas przeszło ..i pewnie się niedługo zacznie .mam jakąś taka aplikacje preglife z ciąży i tam się kontynuuje dziecko i mi tam piszą że 4 dni do fazy rozwoju ..więc za 4 dni się pewnie zacznie 🙈
    Na razie jęczy jak płaczka żydowska ..ale to nie jest histeria czy płacz .

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    halo Wrocław!

    Bunio z Krystem będą w najbliższą niedzielę oglądać drzewa w PARKU KOZANOW a potem papu w BISTRO U BRACI :) godzina do ustalenia :)

    Kto chętny? :)
    Ale Wam zazdrosze :( drugi koniec Polski :/
    Udanego spacerku! Zrobcie fotki na fb :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole laseczki zmiana planu musi być ..no nie wiem czy to już skleroza w tym wieku czy mleko szumiące zamiast szarych komórek ale na nd mam plany od dawna ! Mi się pomyliło że w sobotę ...
    Także spotkanie w sobotę mam nadzieję się odbędzie i będziecie mogly kto chętny !
    Reszta zostaje bez zmian.

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia w nocy pobudka dwa razy więcej niż normalnie.moze to po szczepieniu ,
    Ale raczej nie ..wczoraj też tak było. ..

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 17 lipca 2019, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz szczęście Mamo, że sobotę też mamy wolną 😜😁 Chyba jedyną od czterech miesięcy 😂

    Mama019, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 17 lipca 2019, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    W ogole laseczki zmiana planu musi być ..no nie wiem czy to już skleroza w tym wieku czy mleko szumiące zamiast szarych komórek ale na nd mam plany od dawna ! Mi się pomyliło że w sobotę ...
    Także spotkanie w sobotę mam nadzieję się odbędzie i będziecie mogly kto chętny !
    Reszta zostaje bez zmian.


    A to zależy o której.... Kasiulka, Daffi, LOlka jak u was z sobota?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że zaraz będą kwietniowki 2020 !!..na forum
    Ale ten czas leci .
    Ja test swój zrobiłam późno ,6 sierpnia ,tydzień po miesiączce bo po dwóch cb już się bałam szybciej .
    Potem były tu dramy moje że mam beta od razy powyżej 7 tys i co to znaczy !(jak któraś pamięta ) hihi

    A jak Wasze wspomnienia z początków ciąży !!??

    Kasiulka90, Fasolka77, martusiawp, Daffi, Lolka30, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Wiecie że zaraz będą kwietniowki 2020 !!..na forum
    Ale ten czas leci .
    Ja test swój zrobiłam późno ,6 sierpnia ,tydzień po miesiączce bo po dwóch cb już się bałam szybciej .
    Potem były tu dramy moje że mam beta od razy powyżej 7 tys i co to znaczy !(jak któraś pamięta ) hihi

    A jak Wasze wspomnienia z początków ciąży !!??
    Mamuniu, rzeczywiście leci! Ja miałam hardkor w robocie, staraliśmy się 1,5 roku. 30 czerwca mieliśmy wziąć ślub, 26. 06.zrobilam test, bo czułam się dziwnie. Były 2 kreski, ale slabe. W nocy zaczęłam krwawic, zadzwoniłam na IP i kazali przyjechać. Rano mnie przyjęli, następnego dnia miałam lyzeczkowanie, po czym wyszłam na własne zadanie, no bo za 2 dni ślub... Trauma. Piękny dzień, nasz ślub, więc radość w sercu, ale serce rozdarte na pół... Już się w końcu udało i co? Dlaczego?!
    W klinice leczenia niepłodności kazali odczekać 3 miesiące i możemy próbować na nowo. Końcem lipca pojechaliśmy na weeke d poślubny, w Tatry. Nie zabezpieczalismy się, bo w końcu 1,5 roku się staraliśmy i nic...
    20 sierpnia odwielzismy syna na lotnisko, leciał do rodziny na wakacje. Na drugi dzień zorientowałam się, że spóźnia mi sie okres 2 dni. Byłam na L4 że względu na depresję (oj, było ciężko) i poprosiłam męża, żeby przed pracą kupił mi testy ciążowe. Kupił 2 i poszedł. Widziałam, że był zmartwiony, że zrobię znów test i się zawiode (wiecie, o czym mówię). Wyszedł, więc zabrałam się za testy i co? 2 grube krechy na każdym z nich. Po 1 cyklu po lyzeczkowaniu. Strach. Przerażenie. Bo przecież za wcześnie i nie ma tam jeszcze warunkow!
    Tydzień później jakoś poszliśmy na usg do kliniki leczenia niepłodności. Był Mo jajeczko! Ale strach mnie nie opuszczał, ciągle powstrzymywalam łzy... Kolejne 2 tygodnie i wizyta z usg... Jajeczko rośnie. Beta wydawała mi się zbyt niska nadal... Na kolejnym usg zobaczyliśmy serduszko bijące radośnie! Nie mogłam uwierzyc! Teraz właśnie płacze, łzy leja mi się po policzkach. To niesamowite, fantastyczne!!!!! Drzalam ja, drzal mój nowy lekarz prowadzący, może trochę przesadzal bo poobkladal mnie lekami i tak do końca roku brałam luteinie i duphaston. Z każdym kolejnym usg coraz więcej radości. Teraz ten mój mały cud waży 7 kg i właśnie przespala cała noc! Mama, dzięki za temat, czasem dobrze sobie o tym wszystkim przypomnieć ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ O Mamuniu, dawno tak nie płakałam! 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 08:12

    Kasiulka90, Tysia89, Mama019, estrella, Fasolka77, martusiawp, Daffi, Lolka30, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona, przesadzasz z tym wyciskaniem łez!!! 😁 Ja zrobiłam test w Gruzji w naszą drugą rocznicę ślubu ❤

    Cholercia, po tym weselu mam straszne guzy nad piersiami :/ Co Klemek wyssie i jest lepiej, to za pół godziny znowu wyłażą. Już trzeci dzień i zaczyna lekko boleć :/

    Kiwona lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwonka cudnie się czytało ❤️
    Tyle obaw naszych ...niepewności ..głupot naczytancyh w necie ..a teraz już są i nie dają Nam się wyspać porządnie hahaha

    Te wyczekane Nasze skarby 🙃💝

    Kiwona lubi tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Wiecie że zaraz będą kwietniowki 2020 !!..na forum
    Ale ten czas leci .
    Ja test swój zrobiłam późno ,6 sierpnia ,tydzień po miesiączce bo po dwóch cb już się bałam szybciej .
    Potem były tu dramy moje że mam beta od razy powyżej 7 tys i co to znaczy !(jak któraś pamięta ) hihi

    A jak Wasze wspomnienia z początków ciąży !!??


    ja zrobiłam test od razu po dwóch tygodniach od owu i w terminie spodziewanej miesiączki i wyszły dwie kreseczki ale jedna bardzo była blada wysłałam do koleżanki z pytaniem czy ona też to widzi i też to widziała więc poleciłam szybko na betę....to był piątek w poniedziałek powtórzyłam po tygodniu znowu powtórzyłam no i była mega radość ale jednak z dystansem Bo po dwóch poronieniach też nie wiedziałam jak się to wszystko potoczy .... a potem lekarze co dwa tygodnie USG co dwa tygodnie no i teraz się karmimy <3

    A w przyszły piątek rocznica poczęcia Bunia no i rocznica ostatniego seksu 😂😂😂😂

    Mama019, Kasiulka90, martusiawp, estrella, Daffi, Syska2202, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Mamuniu, rzeczywiście leci! Ja miałam hardkor w robocie, staraliśmy się 1,5 roku. 30 czerwca mieliśmy wziąć ślub, 26. 06.zrobilam test, bo czułam się dziwnie. Były 2 kreski, ale slabe. W nocy zaczęłam krwawic, zadzwoniłam na IP i kazali przyjechać. Rano mnie przyjęli, następnego dnia miałam lyzeczkowanie, po czym wyszłam na własne zadanie, no bo za 2 dni ślub... Trauma. Piękny dzień, nasz ślub, więc radość w sercu, ale serce rozdarte na pół... Już się w końcu udało i co? Dlaczego?!
    W klinice leczenia niepłodności kazali odczekać 3 miesiące i możemy próbować na nowo. Końcem lipca pojechaliśmy na weeke d poślubny, w Tatry. Nie zabezpieczalismy się, bo w końcu 1,5 roku się staraliśmy i nic...
    20 sierpnia odwielzismy syna na lotnisko, leciał do rodziny na wakacje. Na drugi dzień zorientowałam się, że spóźnia mi sie okres 2 dni. Byłam na L4 że względu na depresję (oj, było ciężko) i poprosiłam męża, żeby przed pracą kupił mi testy ciążowe. Kupił 2 i poszedł. Widziałam, że był zmartwiony, że zrobię znów test i się zawiode (wiecie, o czym mówię). Wyszedł, więc zabrałam się za testy i co? 2 grube krechy na każdym z nich. Po 1 cyklu po lyzeczkowaniu. Strach. Przerażenie. Bo przecież za wcześnie i nie ma tam jeszcze warunkow!
    Tydzień później jakoś poszliśmy na usg do kliniki leczenia niepłodności. Był Mo jajeczko! Ale strach mnie nie opuszczał, ciągle powstrzymywalam łzy... Kolejne 2 tygodnie i wizyta z usg... Jajeczko rośnie. Beta wydawała mi się zbyt niska nadal... Na kolejnym usg zobaczyliśmy serduszko bijące radośnie! Nie mogłam uwierzyc! Teraz właśnie płacze, łzy leja mi się po policzkach. To niesamowite, fantastyczne!!!!! Drzalam ja, drzal mój nowy lekarz prowadzący, może trochę przesadzal bo poobkladal mnie lekami i tak do końca roku brałam luteinie i duphaston. Z każdym kolejnym usg coraz więcej radości. Teraz ten mój mały cud waży 7 kg i właśnie przespala cała noc! Mama, dzięki za temat, czasem dobrze sobie o tym wszystkim przypomnieć ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ O Mamuniu, dawno tak nie płakałam! 😘


    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, czekaj, coooo? Rok temu poprzedni raz uprawiałaś sex?!

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Fasolka, czekaj, coooo? Rok temu poprzedni raz uprawiałaś sex?!
    Fasola jest miszcz.

    Fasolka77, martusiawp, Syska2202 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to efekt ciąży 40+, bo moje libido zero. Ostatni sex 7 tygodni temu.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecię oszalało. Cały czas zadziera głowę. Leży na plecach i podnosi głowę. Leżenie na płasko to wycie.
    Co ja mam robić? Ona ma dopiero 12 tygodni.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama - jak Kryst po bexsero?
    U nas lekka gorączka była, dawaliśmy pedicetamol. I maruda straszna był.

    U nas dzisiaj urodziny męża. Stary dostał czekoladki i na nockę idzie do roboty 😂

    Noc u nas masakryczna. Ignas jadł o 18, 20:30, 00:30, 04:00 i 07:30. A po 4 prawie godzinę żuł swoje dłonie i się kręcił.

    W piątek mamy 5w1 plus pneumokoki. I spokój do 22 sierpnia (rota) i potem 12 września bexsero.

    Fasola - my odpadamy na zjazd. Najprawdopodobniej moja ukochana teściowa przyjeżdża w weekend... Coś tam wspominali że może na wakacje pojadą jak się uda zalatwic szybciej noclegi. Byłabym uradowana jak Skłodowska-Curie 😂 bo wtedy już do nas by nie przyjechali.

    Oglądam sobie serial Jessica Jones (MARVEL😍😍😍). Zazwyczaj oglądam jak usypiam młodego na piłce 😂 Już wczoraj przez cały dzień obejrzałam jeden odcinek 🤣

    Miłego dnia Dziewczyny. Ja mniej zaglądam bo Ignas bardziej zabiega o kontakt ze mną. Chce się tulić, bawić, łaskotać i wkładać rączki do moich ust (zaśmiewa się przy tym).
    Na parę dni przestał gadać. A teraz od wczoraj się rozkręcił i nawija jak najęty.

    Kasiulka90, Kiwona, martusiawp, MamaAga85 lubią tę wiadomość

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a ja już zaczęłam się zastanawiać, czy z bablem ok, no bo przespala noc, ok. 5 zjadł, przed 6 już spał. Wstał o 8.30,zjadl,wyczyscilsm i zakropilam mu nos, zdążyłam przebrać i umyć i już śpi.

    Któraś wie, czemu nie ma ddtvn?

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
‹‹ 3731 3732 3733 3734 3735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ