X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Karmelka - pisałaś o tych doudou samiboo. Wiesz gdzie są jeszcze dostępne? Na stronie samiboo wszystkie chwilowo niedostępne
    Ancymon sklep mają na stanie

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Ja już próbowałam delicol, biogaje, Vivomix, zmiany mleka, masaże, ćwiczenia nóżkami, termofor, kangurowanie, ciasne spowijanie, rurki windi, ciepła kąpiel, kolysanie, kolysanki. Na chwilę działa cyc i kąpiel. Dziś wprowadzam debridat i zmieniam Wit D na devikap. Póki co kończą mi się pomysły. A noi jedyna pozycja w której śpi dłużej to na brzuchu, ale nie daje się na niego odłożyć jak nie śpi gleboko więc mam zonka.


    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.

    Fasolka77, DorotaAnna, B_002 lubią tę wiadomość

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?
    Można, delicol ma pomóc trawic laktoze, a espumisan jest na wzdęcia. Rurkę oczywiście wkładal mąż, ale u nas wogole nie było efektu. Delicol zuzylismy 1 opakowanie i nie widziałam różnicy więc nie kupuje. Stosowalam tak jak Karmelka po 10 kropli do butelki.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.

    To na noc zaaplikuje :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Chce być mama ja Cię wczoraj znalazłam na ig i napisałam do Ciebie 😉

    Nie wyswietlila mi sie wiadomosc - dopiero jak weszlam to widze nie przeczytana😉 juz Cie mam!😘

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjaralam sobie cycki na słońcu.
    Będzie posmak przypalonego mleka 😳

    Fasolka77, DorotaAnna, Karmelllka90, Wiewióreczka, Mama36, MamaAga85, B_002, Bubek lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.


    Zawsze daje najpierw smoczka....:(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Nawet jeśli karmisz na żądanie a mała.nie przybiera prawidłowo nie powinnaś mieć przerw dłuższych niż 3 godziny.
    Ta przerwa 4 godzinna zdążyła się dwa razy, nie planowałam jej. Po prostu Nina się w nocy nie wybudziła a ja nie nastawilam budzika bo się tego nie spodziewałam.

    f1d9680377.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?

    U mnie na dramat pomaga tylko cyc, zauważyłam że moja takie cyrki robi kiedy jest śpiąca i nie może zasnąć.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może to głupota ale u mnie jak się mała ma problem z zaśnięciem na prawdę pomaga pielucha na głowę a jak już jest bardzo rozdrażniona włączam suszarkę lub odkurzacz. Spróbujcie.

    B_002 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ta przerwa 4 godzinna zdążyła się dwa razy, nie planowałam jej. Po prostu Nina się w nocy nie wybudziła a ja nie nastawilam budzika bo się tego nie spodziewałam.
    Aha myślałam że ogólnie tylko na żądanie. Ja bym ogólnie zwiększyła częstotliwość a zmniejszyła porcję. I na tym etapie staralabym się żeby minimum zapotrzebowania zjadła a wtedy na pewno zacznie przybierac te 26-31 g na dobę. Oblicz sobie zapotrzebowanie jakie Ninka ma a zobacz tak normalnie ile zjada czy mieści się w zapotrzebowaniu a jak nie to ile brakuje.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?
    u mnie kardiolog hormony zabronil brac ze wzgl. na cisnienie :( narazie szklanka wody zamiast ;)

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też suszarka działa i wycisza Małą. Pieluchy na głowę jeszcze nie próbowałam😉

    Kurczę, muszę jakoś nauczyć Ja spać na brzuszku w dzień. Ale jak to zrobić skoro nawet gdy na 2-3minuty Ją tak położę to się pręży...trzeba najpierw uśpić i dopiero odłożyć na brzuszek??

    age.png
    age.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera dokładnie chociaż mój już dwa razy zasnął sam na brzuchu :)

    U nas już koniec kolki poszły pierdy i spokój... Wiewiórka jak u Was?

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu po dwóch dniach kiszenia ogora mąż wrócił z pracy i byliśmy na spacerze... Młoda wykąpana jeszcze nie spi... Bo rodzice mieli plany. Sralucha wszytsko wyczuwa

  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, jeden pediatra kazał mi dawać Debridat 3x2,5ml i tak dawalam przez 1,5 m-ca a teraz drugi powiedział, że to za dużo i mam dawać 2x2,5ml. A Wy jak?

    U nas Delicol nie sprawdził się w ogóle. Katetery rektalne też nie, tylko rozwścieczyłam nimi obolałe dziecko.

    Sansi, możesz wprowadzić dietę eliminacyjną na nabiał, bo on najczęściej uczula. Nie jedz przez min.2 tygodnie i po tym czasie wprowadź przetworzony nabiał - ser, masło i obserwuj. Jeśli nie pojawi się wysypka i nie zmieni się częstotliwość i nasilenie kolki, to nie ma alergii. Tak mi kazał pediatra zrobić.

    Anete, pediatra mówił, że śluz w kupie sam w sobie przy kp nie jest powodem do niepokoju, może normalnie występować. Trzeba jedynie obserwować czy nie ma krwi w kupie, wysypek, bólu brzuszka.

    U mnie był ryk, a teraz od 1,5 h śpi mi na brzuchu...aż się boję jak się obudzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 22:51

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?
    Ja brałam przy starszym. Wspominam spoko.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mam atak.
    Wybudzil mnie ze snu. Koszmar.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 3291 3292 3293 3294 3295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ