X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka mam rodzine niedaleko Lowicza ;) w takiej dziurze swiata

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Jezu już sama nie wiem co lepsze... to czekanie w szpitalu czy żeby trafiło znienacka...

    Znienacka, mówię Ci 😁 nie zdążysz się posrać, a tak to ze strachu będziesz srała codziennie 😁

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka mam rodzine niedaleko Lowicza ;) w takiej dziurze swiata


    no i koło Tarnowa.. ja mam siostrę w Tarnowie i rodziców koło Nowego Sącza także mnie jest wsio rawno gdzie się spotkamy :)

    ha! a ja mam rodzinę w Czechach! W Moście mieszka siostra mojej mamy :) i kuzynka w Pradze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:10

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Znienacka, mówię Ci 😁 nie zdążysz się posrać, a tak to ze strachu będziesz srała codziennie 😁


    niby tak.. ale ja z rozsądku wole wcześniej się położyć bo K. w Wawie teraz pracuje... zanim dojedzie po mnie... i remont drogi.. i nie chcę trafić do powiatowego szpitala
    w Koziej Wólce... chyba wolę pozycję wyczekującą w szpitalu jednak.. :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    niby tak.. ale ja z rozsądku wole wcześniej się położyć bo K. w Wawie teraz pracuje... zanim dojedzie po mnie... i remont drogi.. i nie chcę trafić do powiatowego szpitala
    w Koziej Wólce... chyba wolę pozycję wyczekującą w szpitalu jednak.. :)

    A Ty nie chcesz K przy porodzie tak ? Dobrze pamiętam ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka gratulacje. Nie martw się laktacją ja też pieraszy dzien to nic, mała tylko mnie gryzła ale wytrzymałam druga noc to był dramat. Nie umiałam przustawic, mała nie chciała, nic nie leciało a już trzecia coraz więcej. Ja od samego początku piłam po 4 l wody, pieszy dzień nic nie jadłam,mleka mało ale zaczęłam więcej jeść, kupiłam ten femaltiker a dzisja 4 doba cycki twarde muszę lakatatorem odciągnąć bo cycki za twarde. Także dużo pij wody i przystawiaj małą. Lakrstorem się nie baw za dużo bo to suchy sprzęt a tutaj chodzi o hormony. Jesli komuś zalezy na karmieniu piersią to polecam książkę poprostu piersią. Ja ją dostałam od koleżanki i powiem wam że jak dzisiaj rozmawiałam z laktacyjną to niczym mnie nie zaskoczyła. Naprawdę super instrukcja.

    Fasolka77, B_002, AniaKJ, Karmelllka90 lubią tę wiadomość

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    kurde.. może mnie też coś boli tylko ja mam jakiś próg bólu level high??? jest taka opcja? i wychodzi ze mnie góralska krew i nie narzekam?
    Trudno powiedziec Ty jakis cyborg jestes....mysle ze porod tez pojdzie gladko :)

    espoir, Fasolka77 lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka jest taka możliwość. Góralki to twarde babki.
    Ale ja o sobie bym nie powiedziała że mam niski prog bólu. Tylko cholera najbardziej mnie w tej ciąży wkurza że ja nie wiem co jest jeszcze normalne (spojenie może niby boleć i to jest ok) a co już nie.

    Mama ja właśnie poproszę to samo co dostaje Karmelka :D

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Was nadrabiam, ale muszę napisać 😄😄😄 Wróciliśmy ze SR i mąż mi kazał wyjść z salonu 😅 Siedzę w jego biurze i czekam aż mnie zawoła - robi kolację 😄 I teraz słyszę, że na yt włączył muzyczkę jak z włoskiej restauracji 😍 Czasem ma takie romantyczne zapędy 😍 A jaki zadowolony z siebie 😄

    stresant, Mama36, mysla.nieskalana, Lolka30, espoir, DorotaAnna, malutka_mycha, Fasolka77, B_002, martusiawp, AniaKJ, Syska2202, Tunia76 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    no i koło Tarnowa.. ja mam siostrę w Tarnowie i rodziców koło Nowego Sącza także mnie jest wsio rawno gdzie się spotkamy :)

    ha! a ja mam rodzinę w Czechach! W Moście mieszka siostra mojej mamy :) i kuzynka w Pradze!
    Ha to na drugim koncu republiki :)

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A Ty nie chcesz K przy porodzie tak ? Dobrze pamiętam ?

    chce!!! na początku mi się wydawało,że nie.. ale od połowy chcę! :) i ma być! :)

    śnieg u nas spadł.. hmmmm

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Trudno powiedziec Ty jakis cyborg jestes....mysle ze porod tez pojdzie gladko :)


    no moja bratowa mówi na nas "genetyczne cyborgi"... cos w tym jest.. oby sie przy porodzie sprawdziło :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka ale super <3 kurcze mój to kiedyś jeszcze coś takiego wymyślal, ale teraz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:30

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Jeszcze Was nadrabiam, ale muszę napisać 😄😄😄 Wróciliśmy ze SR i mąż mi kazał wyjść z salonu 😅 Siedzę w jego biurze i czekam aż mnie zawoła - robi kolację 😄 I teraz słyszę, że na yt włączył muzyczkę jak z włoskiej restauracji 😍 Czasem ma takie romantyczne zapędy 😍 A jaki zadowolony z siebie 😄


    ulala! no to sie chłopina stara! będzie róża w zębach? co szykuje? spaghetti, pizza? bomboloni? :)

    Karollinax26, malutka_mycha, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Ha to na drugim koncu republiki :)

    i nigdy tam nie byłam! w sensie w u rodziny.. bo Pragę zaliczyłam :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Kasiulka ale super <3 kurcze mój to kiedyś jeszcze coś takiego wymyślal, ale teraz...


    u nas się promka skończyła Mycha.. u Kasiulki jeszcze trwa :)

    malutka_mycha, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Jezu już sama nie wiem co lepsze... to czekanie w szpitalu czy żeby trafiło znienacka...
    Zdecydowanie znienacka!
    Jak sobie pomyślę że mnie chcieli na początku trzymać do porodu to się ciesze że jednak zmienili zdanie bo bym tam już ponad tydzień leżała. W szpitalu straszne nudy jak dla mnie. A w domku to zawsze coś się ogarnie, a i z mężem się można poprzytulać :)
    Jutro mam kontrolę w szpitalu tydzień po wypisie i mam nadzieję że nie znajdą znów nic niepokojącego bo jeśli jeszcze nie rodzę to nie chce tam zostawać.

    stresant, Fasolka77, martusiawp, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    u nas się promka skończyła Mycha.. u Kasiulki jeszcze trwa :)
    U mnie sie jeszcze nie zaczela ;)

    Fasolka77, malutka_mycha, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Zdecydowanie znienacka!
    Jak sobie pomyślę że mnie chcieli na początku trzymać do porodu to się ciesze że jednak zmienili zdanie bo bym tam już ponad tydzień leżała. W szpitalu straszne nudy jak dla mnie. A w domku to zawsze coś się ogarnie, a i z mężem się można poprzytulać :)
    Jutro mam kontrolę w szpitalu tydzień po wypisie i mam nadzieję że nie znajdą znów nic niepokojącego bo jeśli jeszcze nie rodzę to nie chce tam zostawać.


    no Basia u Ciebie już zegar tyka.... :)
    177394e877805ed3med.jpg

    martusiawp, B_002, Kasiulka90, Tunia76 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    U mnie sie jeszcze nie zaczela ;)


    no nie gadaj! to jak Cię stary poderwał? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 2546 2547 2548 2549 2550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ