X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Karmelllka wypierdziel ten laktator w cholere. Córunia ssie cyca, to daj se spokój z butelką.
    Nie martw się nie udusisz jej. Przecież musi tam być ktoś od laktacji, sprawdzi czy dobrze przystawiasz.
    Najwazniejsze, że malutka ssie, a Ty masz mleczko.
    Jak się maleńka przyzwyczai do butelki, to będzie ciężko przejść na cyca.

    Przytulaski dla rodzinki. ☺
    Przustawila mi ja taką zajebista położna z pod paszki.... Była doradca laktacyjny ale szczerze nie jestem z niej zadowolona. Ale nie przejmuje się tym, jeśli coś nie tak to zadzwonię do Koali i doradca mi do domu przyjdzie. Na razie ona pięknie zasysa tylko ja mam jakieś fobie 😂 ale luzik oswoje się
    A podobno dobrze zostawiam i ten nosek ma być przy cycu i mi pokazuje że dziurka jest więc że oddycha a ja jednak instynktownie odchylam tego pysia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 17:26

    stresant, Tunia76, B_002 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    no to nie wiem czy Karmela przyjedzie....
    Z racji arachnofobii w namiotach nie sypiam... 😋

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    No pewnie 😁
    Kurde, ciepło będzie to możemy biwak nad jeziorem zrobić przecież, czy Wy aż takie wygodnickie, że muszą być luksusy ? 😄
    Ja każde wakacje spałam w namiocie pod domem :D
    Jak miałam 7,moze 8 lat, strzelilam focha na rodziców i wyprowadziłam się pod wiśnie do sadu, jednak pierwsze szczekanie psiaka i lekki zachod słońca spowodowały, że zaczęłam telepac portkami i wróciłam do domu 😂


    Ja jestem babeczka ze wsi, duszę się teraz w tej zatłoczonej Antwerpii. Nie mogę się doczekać aż wrócimy i założę znowu grzadki na których nasieje zdrowiutkiej marcheweczki dla syna 😍

    Także, jestem za :D biwak pasi 😁

    Karollinax26, Fasolka77, B_002, martusiawp, Kasiulka90, Misiabella lubią tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Z racji arachnofobii w namiotach nie sypiam... 😋
    ja z racji wspolnych sanitariatow :)

  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 931

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlanie miałam KTG nawet skurcze się piszą jeden był na 65% 😜 ale rodzic jeszcze nie będę ciśnienie 130/90

    I w końcu dostałam jedzenie 😀

    DorotaAnna, stresant, mysla.nieskalana, Mama36, Fasolka77, B_002, Kiwona, martusiawp, AniaKJ, valetta94, Tunia76 lubią tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Ja każde wakacje spałam w namiocie pod domem :D
    Jak miałam 7,moze 8 lat, strzelilam focha na rodziców i wyprowadziłam się pod wiśnie do sadu, jednak pierwsze szczekanie psiaka i lekki zachod słońca spowodowały, że zaczęłam telepac portkami i wróciłam do domu 😂


    Ja jestem babeczka ze wsi, duszę się teraz w tej zatłoczonej Antwerpii. Nie mogę się doczekać aż wrócimy i założę znowu grzadki na których nasieje zdrowiutkiej marcheweczki dla syna 😍

    Także, jestem za :D biwak pasi 😁

    Mieszkasz w Antwerpii jakos mi to umknelo :) kolezanka 3 razy w roku po kamienie do Antwerpii jezdzi :) chyba tam jakies centrum jest....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze maluszki ulewają?

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe, Ty to moja babka jesteś 😁

    Karmelka, ja też ją mam ale jakoś nigdy mi się żaden nie trafił, miałam szczelny namiot 😋

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny czy wasze maluszki ulewają?
    no jak sie przejedza to uleja :) czasami jak bekna to uleja ......lepiej niech uleja niz jakby sie mialo za duzo w brzuszku kisic i mialby bolec.....

  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 931

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Antoś ulewał to raczej normalne ;) kiedyś to tak ulał ze byłam cała z mleka 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 17:49

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Przustawila mi ja taką zajebista położna z pod paszki.... Była doradca laktacyjny ale szczerze nie jestem z niej zadowolona. Ale nie przejmuje się tym, jeśli coś nie tak to zadzwonię do Koali i doradca mi do domu przyjdzie. Na razie ona pięknie zasysa tylko ja mam jakieś fobie 😂 ale luzik oswoje się
    A podobno dobrze zostawiam i ten nosek ma być przy cycu i mi pokazuje że dziurka jest więc że oddycha a ja jednak instynktownie odchylam tego pysia
    Pewnie że sobie poradzicie. Ważne ze masz pokarm a malenka ssie. 😃❤

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Z racji arachnofobii w namiotach nie sypiam... 😋
    Jezuuuu.. Ja tak samo.. Ani siedzenia na trawie.. Sorry!!!
    No u mnie też ulewaly.. Raczej normalne.przy pierwszym jak tak ulał jak Angela pisze wezwałam lekarza do domu hahaha.. Ale musiał mieć ubaw.. Ale 100 zainkasowal. Jedyne co mnie tlumaczy to to że był po tej operacji jelit i się przestraszyłam... I pierwsze dziecko, ale wszyscy ze mnie polewke mieli razem z malzem :D

    malutka_mycha, espoir lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest kurna niemożliwe. To spojenie boli z dnia na dzień coraz bardziej a nic się nie rozchodzi, jakim cudem? Dziś już pół dnia leżę bo każdy krok to mordega. Jak ma być gorzej i gorzej to ja podziękuję, będą mnie nosić :/

    Ale zjadłam sobie w ramach poprawy nastroju McFlurry :)

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Karola ja sie wybieram w sierpniu do Rucianego do OW Wodnik takze spokojnie spotkanie mozna zrobic.....

    Albo ina lokalizacja..... srodek Polski zeby kazda miala sprawiedliwie z dojazdem....

    Fasolka a Ty z Lodzi jestes?

    okolice Łodzi także ja mam wszędzie taką samą drogę :) jak się wybierasz na Mazury w sierpniu to możemy wyskoczyć na weekend, ja nie widzę problemu i zrobimy zlocik :)

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka no boli... Jeszcze trcihe wytrzymajmy.. Mnie czasem tak boli jakby podbita cała psioszka była i mam łezki w oczach ale to naprawdę końcówka. Zaraz wszystko minie i będziemy naćpane Endorfina jak Karmelka!!, ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:02

    Fasolka77, malutka_mycha, B_002, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Z racji arachnofobii w namiotach nie sypiam... 😋


    no i klopsik Karola :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angella908 wrote:
    Wlanie miałam KTG nawet skurcze się piszą jeden był na 65% 😜 ale rodzic jeszcze nie będę ciśnienie 130/90

    I w końcu dostałam jedzenie 😀


    Jezu już sama nie wiem co lepsze... to czekanie w szpitalu czy żeby trafiło znienacka...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowakowa a jak u Ciebie?

    Nowakowa92 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny czy wasze maluszki ulewają?


    mój jeszcze nie 55zyg.gif ;)

    Karollinax26, stresant, mysla.nieskalana, Mama36, KarmeLoVe, DorotaAnna, Lolka30, espoir, martusiawp, B_002, AniaKJ, Kasiulka90, ago91 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    To jest kurna niemożliwe. To spojenie boli z dnia na dzień coraz bardziej a nic się nie rozchodzi, jakim cudem? Dziś już pół dnia leżę bo każdy krok to mordega. Jak ma być gorzej i gorzej to ja podziękuję, będą mnie nosić :/

    Ale zjadłam sobie w ramach poprawy nastroju McFlurry :)


    kurde.. może mnie też coś boli tylko ja mam jakiś próg bólu level high??? jest taka opcja? i wychodzi ze mnie góralska krew i nie narzekam?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 2545 2546 2547 2548 2549 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ