X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, do szpitala gacie w sam raz 😁 ale tych stringów to nie zakładaj, bo to tak samo jakbyś była bez 😁

    B_002, Paula 90, Karmelllka90 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowakowa, to jak ? Rodzi się ten kolejny chłopiec ? 😊

    Nowakowa92, Karmelllka90 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Padam z nóg... wymylam pol domu na błysk. Mieliśmy się bzykać ale nie dam już dzisiaj rady - zaczniemy wiec jutro z rana.

    Czyli sex + masowanie sutków. Co jeszcze mogę zrobić żeby przyspieszyć poród?
    Jeśli nie urodzę w przeciągu dwóch tygodni to jestem umówiona na masaż szyjki czego wolałabym uniknąć... jadę w poniedziałek na ostatnie zakupy i trzeba rodzic ale jak to zrobić żeby zacząć??!😜
    Też bym chciała jakoś to czekanie przyspieszyć.
    Posprzątałam dzisiaj troszkę i chyba dzięki tej pięknej pogodzie miałam sporo energii przez cały dzień.
    Ciągle mam ochotę na seks, ale mąż chyba się boi tego zakazu ze szpitala :P
    Myślicie że sam seks oralny bez stosunku może coś przyspieszyć? Jakby nie patrzeć oksytocyna powinna się podnieść nawet w takim przypadku :)

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratulacje dla meza :)

    Ja wrocilam z ip...wiedzialam ze na pewno kazecie mi jechac wiec bez pytania pojechalam :)
    Maly caly dzien sue slabo ruszal a popludniu juz wogole o 19:00 miala 145/98 o 20;00 155/104( ale mierzone po kapaniu to sie chyba nie liczy) wzielam dopegyt i jechalam do szpitala. Kocham nasz szpital do pol godziny bylam gotowa.
    Na dzien dobry zaraz przypieli ktg 20 min. Puls 120-145 i jeszcze jakies zielone cyferki 8-12... Franczesko sie caly dzien nie ruszal a tam jak przywalil z kopyta to az mi bylo wstyd ze niepotrzebnie jechalam
    Potem badanie szyjki 2,5 cm i usg..... dziecko mi zmalalo...w poniedzialek mial 2800 dzis sobota namierzyli 2500....
    Powiedzieli ze wszystko ok... cisnienie po dopegycie spadlo na 136/86....wiec puscili mnie do domu.
    Teraz sie oczywiscie nie rusza.....

    B_002, Tunia76, Misiabella, Mama36, AniaKJ, Paula 90, DorotaAnna, martusiawp, mysla.nieskalana, valetta94 lubią tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha byla kobieta lekarka...pierwszy raz bylam u baby...straszne to okropne....1000razy wole faceta....czulam sie jak lezba jak mi szyjke badala...fuj....ja chyba jestem nienormalna....

    AniaKJ lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant dobrze że pojechałaś. Skonrolowali wszystko, jest w porządku i możesz być spokojna. Lepiej zawsze tak niż jakbyś miała się w domu stresować coraz bardziej i ciśnienie sobie podnosić.
    Mądra decyzja :)
    A z tymi wymiarami dziecka to właśnie tak to jest, zależy jaki lekarz mierzy, na jakim sprzęcie, zawsze jest ten błąd pomiaru. Zobaczysz ile Franek waży jak się urodzi, wcześniej to takie wszystko jest orientacyjne.

    stresant lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Nowakowa92 Przyjaciółka
    Postów: 73 82

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Nowakowa, to jak ? Rodzi się ten kolejny chłopiec ? 😊

    Ten mój chlopiec to jest niezły dowcipnis, nie zdziwie sie jak w Prima aprilis wyjdzie 😁
    Cały dzien odchodzi czop, takich ilosci śluzu to ja nigdy nie widziałam, zaczunam już zastanawiac się czy to z mózgu aż idzie 😁😁😁 na ktg zapisało sie pare skurczy po 80 ale nie czułam ich jakoś bardzo. Teraz znowu mnie męczą takie okresowe, co któryś zabili tak konkret.

    martusiawp, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    74di20mmhhjfjws7.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 marca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzis nadrabia ruchami. Od 16 nie przestal ani na chwile. Jest strasznie aktywny ale chociaż nie mam zmartwienia o niego. A wiem juz co to brak ruchow..

    Nowakowa miejmy nadzieję ze sie szybko rozkreci.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowakowa, trzymam ✊🏼 żeby się rozkręciło na dobre!

    Moja mała od południa się kręci ale wiecie co ... czuję, że ona już tam wcale nie ma miejsca ..
    Strasznie mi spuchły palce u rąk, jeszcze 2 dni temu chwaliłam się że ból palców na razie minął, znów wrócił a do tego opuchlizna.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 marca 2019, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez zgaga mnie znów trzyma...
    Mam juz gardlo przepalone nią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 02:13

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże.. Co ja narobilam mojemu chłopu hahah... Nieświadomie.
    Obudziłam się w nocy jak zwykle.. Ale czuję między nogami mokro strasznie.. Poduszka ciazowa.. I sobie na glos powiedziałam "kurde" - bo wiecie takich akcji nie lubię.. Nie wiem czy się spocilam czy wody czy co.. Ale to nie było z panika jakąś bo wiem też, nawet gdyby to zanim skurcze.... Zanim szpital.. Na luziku... Ten jak usłyszał to kurde.. Wyskoczył z łóżka (3 w nocy) zaczął mnie trzymać.. Podnosić.. Szarpać.. Matko boska hahahah... Co się dzieje!!?? Krzyczeć... Zanim go uspokoiłam to chyba już zdążyło nawet wyschnac bo było tylko trochę mokre wiec po prostu się spocilam jak zwykle ale już sobie w duchu powiedzialam nigdy więcej nic na głos Hahaha.
    Ja to Wam powiem.. Ze jak mnie po tym marszu wczoraj nie ruszylo to już wiem na 100 proc że do CC doczekam.

    Lolka30, Tunia76, Fasolka77, mysla.nieskalana, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula małż ze stringami wygral hihi. Oni są tacy nieporadni czasem a przez to tacy kochani... ❤️

    Paula 90, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wyspana 😊 ale 22:00 wczoraj padłam bez pobudki więc jest super.

    Mama36 niezła reakcja męża 😂 ja to już nawet jak się przekręcam to zaciskam zęby, żeby nie jęknąć... haha


    Basiu co do macicy ważny jest orgazm bo ona wtedy ćwiczy, ale jeśli o szyjkę chodzi no to już musi dojść do penetracji i wytrysku. I żeby nasienie posiedziało na tej szyjce. Ale tym zaleceniem na wypisie to na prawdę nie ma się co przejmować. W 24 tc to go przeżywałam nawet chyba przez 4 tyg nic nie było ale pogadałam z moją prowadzącą i nie było przeciwwskazań. Teraz też jak wychodziłam to go spytałam to powiedział że to zachowanie ostrożności , tak samo jak ten oszczędny tryb życia - zalecanie są ogólne, bo to dotyczy każdego problemu skracające szyjki przedwczesne skurcze...itd a gdzie my tam na tym etapie mamy oszczędzać szyjki czy skurcze 😁 siadaj na męża i powiedz że się sama obsłużysz 😋😋

    B_002 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stressant jak wczoraj pisałaś o tym, że małego nie czujesz, ze ma najspokojniejszy dzień - to już miałam ci zjebe napisać, i wysłać na IP, ale sobie mowie i tak swój stres przeżywasz wiesz co robisz a ja ci dokoptuje że ci ciśnienie skoczy więc odpuściłam 😁 ale jak widać sama wiedziałaś co zrobić... Czasami nasz stres powoduje że dzieci się mniej ruszają a my z tej wewnętrznej paniki ruchów nie potrafimy odroznic a pod ktg schodzi z nas to ciśnienie

    stresant lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas koleżanka miała już dwa dni masaż szyjki i oprócz krwi i chwilowych skurczy wszystko jest że tak powiem w dupie. Dzisiaj chyba balonik albo tasiemkę chcą zakładać. Jutro pewnie oxy.
    39 tc i cukrzyca.

    W ogóle na nas cztery w pokoju jest tylko jedna która nie ma cukrzycy. Poza tym jest całe skrzydło puste. Było nas ze 40 w piątek. Wszystkie już porodzone. Na całym oddziale jest może z 15 teraz. Pustki ;-) Pełnia zebrała żniwo i lecimy dalej.

    Zaraz KTG.

    Duuuupppaaaa mnie booooli od tego leżenia 😲😲😲

    Fasolka77, Misiabella lubią tę wiadomość

  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Boże.. Co ja narobilam mojemu chłopu hahah... Nieświadomie.
    Obudziłam się w nocy jak zwykle.. Ale czuję między nogami mokro strasznie.. Poduszka ciazowa.. I sobie na glos powiedziałam "kurde" - bo wiecie takich akcji nie lubię.. Nie wiem czy się spocilam czy wody czy co.. Ale to nie było z panika jakąś bo wiem też, nawet gdyby to zanim skurcze.... Zanim szpital.. Na luziku... Ten jak usłyszał to kurde.. Wyskoczył z łóżka (3 w nocy) zaczął mnie trzymać.. Podnosić.. Szarpać.. Matko boska hahahah... Co się dzieje!!?? Krzyczeć... Zanim go uspokoiłam to chyba już zdążyło nawet wyschnac bo było tylko trochę mokre wiec po prostu się spocilam jak zwykle ale już sobie w duchu powiedzialam nigdy więcej nic na głos Hahaha.
    Ja to Wam powiem.. Ze jak mnie po tym marszu wczoraj nie ruszylo to już wiem na 100 proc że do CC doczekam.

    Mój mąż reaguje „już?! Już rodzisz?! Co się dzieje?! Jedziemy?!” Za każdym razem jak sobie tak mocniej jękne XD chyba się biedny już stresuje. A ogólnie on z takich co jak się stresuje to zaraz mu się dwójkę chce i to z 15 razy, więc trochę się martwię że on z kibla nie wyjdzie jak mu powiem że już czas jechać do szpitala XD

    Mama36, malutka_mycha, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Hej Dziewczyny, dzięki za troskę. Dopiero się ogarnelam.
    U nas w porządku, mąż był, wszystkie badania na dziś zaliczone i od jutra powtórka z rozrywki. Puls mamy ładny, skurcze się piszą 40, ale to żadne skurcze tak naprawdę. Chociaż je czuję...


    Poprosiłam żeby mąż mi przywiózł ze dwie pary majtek.
    Przywiózł mi cztery:
    2 koronkowe
    2 stringi

    😆😆😆

    Paula no przyniósł takie które pewnie kojarzył, że nosisz :D czasem mi się wydaje, że mężczyźni mają jakiś inny tok rozumowania :D ale widać nie mógł się zdecydować skoro przywiózł Ci 4 pary a nie 2 :D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna pisałam o tym wczoraj chyba, że mój z tych co biegunka w stresie łapie go w chwilę. Więc u nas stoperan już będzie podawany wczesniej od poniedziałku ma wolne więc już spodziewam się,że będzie miał posiedzenia 😉 a ja mam na poniedziałek i wtorek przed porodem tyle planów do załatwienia 🙈

    DorotaAnna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    DorotaAnna pisałam o tym wczoraj chyba, że mój z tych co biegunka w stresie łapie go w chwilę. Więc u nas stoperan już będzie podawany wczesniej od poniedziałku ma wolne więc już spodziewam się,że będzie miał posiedzenia 😉 a ja mam na poniedziałek i wtorek przed porodem tyle planów do załatwienia 🙈
    Ja bym chciała żeby mnie biegunka złapała :/
    Wyszedl mi taki przyjaciel że głowa boli. W pon do apteki pedze.. Ostatnio zdarzyło mi się przyjemność po porodzie dopiero... Ale widocznie z biegiem lat się wyslużylo i już tak nie trzyma
    😉😖🙄🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 06:52

  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tajniak masz planowane przyjęcie to można mu dawać już stopera a jak tak z nienacka? :D

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
‹‹ 2476 2477 2478 2479 2480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ