X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak się czujecie? Macie już jakieś objawy? U mnie na razie nie najgorzej :) Mdłości jeszcze nie mam, a tego się najbardziej boję. W dwóch pierwszych ciążach było prawie bezobjawowo, a w 3 umierałam. (mdłości 24h do 12 tc)

    Myślałyście już może kiedy powiedzieć w pracy? Czy lepiej od razu? czy może po 12tc?

    Szi, Lili90, Emma1985 lubią tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie kwietniowki 2019 teraz wy przejmujecie paleczke :)

    Kwientiowka 2018:)

    valetta94 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) u mnie dziś 4 tydz i 4 dzień... beta sprawdzana dwa razy, przyrost prawidłowy. Idę w weekend do lekarza, bo wizytę miałam już umówiona dawno ale nie spodziewałam się, ze uda się zajść w ciąże i będzie wizyta ciążowa :) pozdrawiam !

    valetta94 lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dołączam do grona kwietniowych mam 2019!
    Kilka dni temu robiłam testy, ale dzisiaj zrobiłam betę. 959,5 w 16dpo! Strasznie się cieszę. Termin teoretycznie 2 kwietnia. Liczę na podstawie spóźnionej owulacji, bo od @ minęło więcej czasu.

    Szonka, myślę że w pracy lepiej nie mówić od razu. Najlepiej chyba po 12tc.
    Ja nie mogę się doczekać kiedy poinformuję moją mamę, ale to dopiero za 2 tygodnie po pierwszej wizycie u lekarza.

    valetta94 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o już kwiecień 2019? ?! kurcze super, ale czas leci, ja z kwietnia 2018, rok temu dowiedziałam się o ciąży. życzę wszystkiego dobrego i z zdrówka dla mamusiek i fasolek :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pierwszej wizycie. Jest pęcherzyk w macicy także ulga, że nie w jajniku bo ostatnio mocno pobolewał. Lekami obstawiona konkretnie jestem także mam nadzieje, że się uda. A i dostałam kod, żeby za darmo zrobić badanie V Leiden, bo przychodnia bierze udział w jakimś projekcie i ma możliwość wykonania badania za darmo u kobiet po poronieniu. Kolejna wizyta już 03 sierpnia bo później mój lekarz wyjeżdża i chce mnie jeszcze przed swoją nieobecnością zobaczyć.
    Co do objawów to ja mam bardzo wrażliwe sutki, wczoraj dopadły mnie mega mdłości, ale dzisiaj już spokój i czasami boli mnie brzuch. Od pewnego czasu dokucza mi senność w ciągu dnia i ogólne rozkojarzenie.
    W pracy to ja będę musiała powiedzieć jak najwcześniej. Myślę, że to sprawa indywidualna zależna od tego jak się czujemy i na czym polega nasza praca i czy w razie w będzie potrzebny ktoś kto nas zastąpi.

    Szonka lubi tę wiadomość

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 jakimi lekami Cię obstawili? Ja z objawów mam biegunkę po jedzeniu, pobolewanie brzuszka i lekkie pieczenie pęcherza, piersi bolą ale leciutko. Ja mam wizytę dopiero 7 sierpnia.. Wczoraj powtarzałam betę i pierwszy przyrost miałam 480%, drugi 240% a trzeci 145%. Czy to normalne, że te % maleją wraz zaawansowaniem? Bo się trochę zestresowałam, poczytałam w necie i niby to normalne, ale wiecie jak to jest..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 08:39

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z pracą to było tak, że znalazłam wymarzoną pracę w zawodzie a dzień przed podpisaniem umowy dowiedziałam się o ciąży :) Z pracy zrezygnowałam bo nie chciałam pracodawcy oszukiwać i zaraz uciekać na zwolnienie, powiedziałam o ciąży i ku mojemu zaskoczeniu dobrze zareagował, gratulował, podziękował za uczciwość i zapraszał w przyszłości :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston, Luteia, Euthyrox, Formetic, Neurovit, Acard, Femibion Natal 1, Actifolin, Lactovaginal. Valetta co do bety to chyba nie masz co się martwić bo bodajże po 1000 może już zwolnić. Ciesz się tym, że przyrasta :)

    valetta94 lubi tę wiadomość

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie dostałaś cały arsenał leków :D Teraz możesz czuć się bezpiecznie! Ja biorę euthyrox 100, duphaston i femibion 1 :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pozwoliłam sobie utworzyć listę i te które podały już prawdopodobne daty wpisać, oczywiście na bieżąco będziemy wszystko korygować i dopisywać nowe oczekujące.

    valetta94, Jona lubią tę wiadomość

  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ponownie! utworzylam suwaczek, zeby wiedziec, ktory to dzien i tydzien...:) pozdrawiam Was, przyszle mamy

    Lili90, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 27 lipca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Duphaston, Luteia, Euthyrox, Formetic, Neurovit, Acard, Femibion Natal 1, Actifolin, Lactovaginal. Valetta co do bety to chyba nie masz co się martwić bo bodajże po 1000 może już zwolnić. Ciesz się tym, że przyrasta :)
    Widziałam Cie Lili na ovu:) zajrzałam, zeby zobaczyć czy „moj” wątek dalej żyje. To Twoja druga ciąża? Tez mam cały arsenał leków.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    Widziałam Cie Lili na ovu:) zajrzałam, zeby zobaczyć czy „moj” wątek dalej żyje. To Twoja druga ciąża? Tez mam cały arsenał leków.

    Tak to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. A ty z jakiegoś konkretnego powodu masz arsenał lekow ??

  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Tak to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. A ty z jakiegoś konkretnego powodu masz arsenał lekow ??
    2 poronienia przed Marianka, mutacja genu, ktora moze wplywac na zwiekszona krzepliwosc krwi

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 28 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też kwiecień wizytę ma 03.08 ale stres jest. W kwietniu poroniłam i teraz nie umiem się cieszyć z ciąży. Dziś na papierze zauważyłam przebarwiony śluz. I już jest obawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 09:56

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati28M wrote:
    Witam ja też kwiecień wizytę ma 03.08 ale stres jest. W kwietniu poroniłam i teraz nie umiem się cieszyć z ciąży. Dziś na papierze zauważyłam przebarwiony śluz. I już jest obawa.

    Pati28M spokojnie, musisz być dobrej myśli a najlepiej nie stresować się.
    3.08 to który to będzie tydzień/dzień?

    Ja mam pierwszą wizytę 9.08, chciałabym zobaczyć serduszko, mam nadzieję że będzie już widać

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się przywitam:)
    Termin na 03.04. Udało się zajść w ciążę przy pierwszym cyklu starań, fruwam z radości i całemu światu chciałabym oznajmić że jestem w ciąży, a tym czasem trzeba poczekać. 06.08 mam wizytę i liczę na bijące serducho. W pracy milcze i milczeć do zwolnienia ciążowego będę, umowę mam na czas określony więc nie jestem prawnie chroniona i mogą mnie zwolnić jak się pracodawca dowie o ciąży.

    RLLrp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe twarze ;)
    Pati28 nie zamartwiaj się kochana tak podbarwionym śluzem, teraz najważniejszy jest spokój. Wiem,że łatwo się mówi, bo sama niedawno przerabiałam brązowe plamienia w dniu spodziewanej @ ale sama zwiekszyłam sobie dawkę duphostanu bardzo dużo leżałam i po dwoch dniach przeszło.
    Margolia mam zupełnie tak samo jak ty, że wszystkim chciałabym powiedzieć o ciąży, ale jednak wolę poczekać chociażby do <3

  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 29 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Pati28M spokojnie, musisz być dobrej myśli a najlepiej nie stresować się.
    3.08 to który to będzie tydzień/dzień?

    Ja mam pierwszą wizytę 9.08, chciałabym zobaczyć serduszko, mam nadzieję że będzie już widać
    Ja będę miała 5+5 jak pujde na wizytę. Zaczęłam brać duphaston który zostal mi po wcześniejszej ciąży. No i ustąpiło. Ale jutro znowu pujde zrobić HCG czy dobrze przyrasta. Teraz to tylko się modlę aby było dobrze.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ