X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, faktycznie Feniks z wątku Wielodzietna Rodzinka to Blue...ale żeście wytropiły, nie mogę z Was...spryciule :D
    Feniks usunęła już konto ;)
    Jeśli nas czytasz, to życzymy Ci wszystkiego dobrego :)

    Fasolka77, KarmeLoVe, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem o co chodzi ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A ja nie wiem o co chodzi ?
    Pojawiła się przedwczoraj nowa osoba o nicku Feniks na wątku Rodzinka Wielodzietna. I znów te sam fakty - 6 letnia córka, 2 letni syn i synek w brzuchu z datą porodu na 12 maja :)
    Ja bym na jej miejscu w dupie miała to forum, a ona ciągle kasuje i zakłada nowe konta.

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Pojawiła się przedwczoraj nowa osoba o nicku Feniks na wątku Rodzinka Wielodzietna. I znów te sam fakty - 6 letnia córka, 2 letni syn i synek w brzuchu z datą porodu na 12 maja :)
    Ja bym na jej miejscu w dupie miała to forum, a ona ciągle kasuje i zakłada nowe konta.

    No faktycznie, weszłam i zobaczyłam. Nawet napisała, że o forum dowiedziała się niedawno, koleżanka podesłała jej linka niby :D

    Że dorosłym ludziom chce się w takie rzeczy bawić ? No dziwne.

    Wiewiórka, jak Twój Szymek ? Ten Cię tak boleśnie kopie ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie on mnie nigdy boleśnie nie kopie i zawsze się dziwie jak piszesz, że dostajesz po żebrach, bo nie wiem jak to jest :) Może po prostu jest nisko i dlatego też nie mam zgagi. Czasem trochę zaboli jak mocno wypina tyłek i nim kręci, ale to w okolicy pępka.
    Za to bardzo często mam odgłos pstrykania z macicy ;) Strasznie to dziwne.

    Dziś zdałam sobie sprawę jaka kaleka się ze mnie zrobiła przez to leżenie. Zapomniałam się i przykucnęłam w kuchni na kolano i już z niego nie wstałam. Zaczęło drżeć i zablokowało się. Wstawałam po meblach cały ciężar ciała podnosząc na rękach. Nie dość, że mięśni już nie mam, to jeszcze więzadła dostały.

    A słodki Marcepanek musi sporo siły mieć, że Cię tak leje :P

    Karollinax26, Lili90 lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się w ogóle źle czuje fizycznie i psychicznie już. Dziś czuję się tragicznie, nie jestem w stanie już chodzić po mieście, ja to po prostu czuję taki ból jakby mi ktoś kości łamał, do tego nawet mi coś tam strzyka jak się przewracam w łóżku. A takie pstrykanie w macicy miałam kilka razy ale jakoś tak mi bardzo w kość nie dało.

    Ja Ci kochana współczuje tego leżenia, mega dzielna jesteś! Podziwiam! Już niedługo to się skończy :)

    A Marcelina tak boleśnie mnie tłucze, że momentami to mi się wyć chce, jednak wolę te kopanie po żebrach niż tam nisko, przy szyjce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 02:55

    Wiewióreczka, Aga2606 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że Matka obolała to jeszcze Dziecko boleśnie naparza...no też nie masz łatwo. A Marcelina jest ułożona główką w dół?

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    To prawda, ale tylko czasami i najczęściej na przełomie grudnia/stycznia. Też chcieliśmy zakombinować i zwiększyć składkę w pzu w grudniu, ale nie dało się - karencja na ciążę 9 m-cy :)
    Moj M w firmie mial przeniesienie z ergo hestii do Pzu i wszystko bez karencji. Zyskaliśmy na tym bo w ergo urodzenie dziecka wynosiło niespepna 1000zl a tu mamy 1500zl od polisy a ze mamy 2 bo ja przylaczylam sie do jeho ubezpieczenia to wyszlo idealnie.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Wszystkie śpią??
    A gdzie tam. Moja godz zeero wybiła i sie ładnie melduje.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co.. Ten moj dziec rosnie w oczach! Jak on mnie naparza! To co dzieje sie z moim brzuchem szok...tego nawet Jula nie tworzyla.. Jestem ciekawa jaka waga sie ukaze dzis doktorkowi.
    Trzymajcie kciuki by sie gagatek pokazal moze bedzie pamiatkowe foto.

    Kiwona, B_002, mysla.nieskalana, martusiawp, malutka_mycha, Kasiulka90, Wiewióreczka, Misiabella lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do ubezpieczenia. W ogóle muszę zapytać w firmie jak jesteśmy ubezpieczeni bo ja nie wiem. A dodatkowego nie wykupiłam 3 rok. Powód? Praca ... Nie było mi po drodze ja yebe.


    Oczywiście i mnie zgaga dopadła spać się nie da.
    Ja też z na szczęście nie mam obitych żeber. A moja niunia cały czas nóżkami przebiera pod mostkiem. No ale za to czesto dostaje w łono i szyjkę i pęcherz. Ale ja nie mogę narzekać. Czasem mnie strzeli w więzadło co mocniej zaboli a tak to ona delikatna i subtelna jest.
    Obudzilam się, deszcz pada i nie wiem jak tu zasnąć. A ból spojenia się odezwał chyba za dużo z mamą spaceruje :/

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 3 noc nie mam zgagi ale wyeliminowalam na kolacje juz chyba wszystko co moze ją powodowac i dziala.
    I mnie spojenie jakos lekko dalo zyc i duzo więcej moge chodzic.. Ba! Przekrecam sie w nocy na lozku przez sen nie wybudzajac wiec to sukces.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 04:18

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zasnąć. Fifi wreszcie spi a ja gram w gierki na tel xD

    martusiawp lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to nawet ja o tym feniksie się teraz dowiaduje :-D i patrzcie na innych forach jakoś córki się nie wstydziła :-D

    KarmeLoVe, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    już wstałam i pałaszuję śniadanko...pasta jajeczna z rzodkiewką, sałata i awokado :)

    cukier 91....

    Franka ja nie rozjaśniam ale co 3 tyg farbuję na czarno u fryzjera bezpiecznymi farbami

    AniaKJ, Franka2104, Misiabella lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    W poniedziałek lekarka kazała mi pić minimum 2,5l samej wody oprócz innych płynów.


    1,5 l to za mało... ja wypijam min 3 l wody plus jakies herbaty i 1 kawa...

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Mogą mieć amoniak, byleby go nie wfychac i nie nakładać na skórę


    nie straszcie mnie bo ja trzy razy na początku farbowałam sama w domu zanim mnie oświeciło....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Nie nawidze insuliny nie nawidze igieł nie cierpię się osamokaleczać nie ma męża i mnie nie przytuli :( a ta frańca boli przy wbijaniu!


    no to Ty Karmellka!! taka mała igła boli? mnie nie boli ... dobrze,że z heparyny nie musiałaś mieć zastrzyków!

    Tunia walnij Karmellce tekst motywacyjny co do igieł :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Lekazalam w grudniu :( a po porodzie coś mi się należy? A moge dokupić teraz jakieś ubezpieczenie ?


    kupić możesz ale zawsze jest jakiś okres karencji.. chyba, że wynegocjujesz, że od razu jest aktywne :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Lekarz to Krekora, ale nazwy szpitala nie pamiętam, tam gdzie on pracuje:) POdobno u Was w Łodzi to jakieś zagłębie specjalistów i trudnych przypadków:)

    Jeśli Krekora to pewnie matka polka. Lekarz faktycznie bardzo dobry. O szpitalu nie mam najlepszego zdania. Ale to jedyny szpital w Łodzi "od spraw beznadziejnych" i wszelkich wcześniaków. Też jestem z Łodzi

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
‹‹ 1883 1884 1885 1886 1887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ