X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to z tym kosiniakowym to też jej racja była? ;) Na mnie moja teściowa działa jak płachta na byka, ba szczęście widuje ją raczej tylko w święta.

    Daffi lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    A to z tym kosiniakowym to też jej racja była? ;) Na mnie moja teściowa działa jak płachta na byka, ba szczęście widuje ją raczej tylko w święta.
    Taak! Ona sie dowiadywala i mi przekazala ze to dziady zlodzieje jedne ze skorzystam z macierzynskiego tyle ile mam umowe i przepada i bede bezrobotna bez prawa do zasilku i tylko kosiniakowe mi pozostaje. A ja jej uwierzylam i jeszcze powielalam tu tą bzdurę.. :D

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, dziękuję :* Czyli muszę jakoś przetrzymać. Trudno, dam radę :)

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka z leków nic co możesz brać raczej Ci skutecznie nie pomoże. Ja bym uderzała do dobrego osteopaty albo fizjoterapeuty, oni potrafią zdziałać cuda. Jak byłam w pierwszym trymestrze z bólem kręgosłupa u osteopaty to po jednej wizycie byłam jak nowonarodzona. A zdarzały mi się przed ciąża takie bóle że brałam leki na bazie morfiny, które się podaje do premedykacji przed operacją i do tego rozluzniajace na SM i Parkinsona...

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Piękny ten jasny szary!
    Mąż też tak uważa :)
    Ale musi być stacjonarnie bo online jeszcze ni3 ogarnęłam jak to się robi...(wstyd)

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ciąża robi z głową...
    Zamowilam termofor z pestek wiśni do mikrofali... Tylko my nie mamy mikrofali bo jestem jej przeciwniczką :):) jeśli chodzi o jedzenie

    Tunia76, Wiewióreczka, Mama36, Lolka30, martusiawp, valetta94, Lili90 lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Co ciąża robi z głową...
    Zamowilam termofor z pestek wiśni do mikrofali... Tylko my nie mamy mikrofali bo jestem jej przeciwniczką :):) jeśli chodzi o jedzenie
    Hahaahha. Ty sie z mezem dobrze dobralas. On nadopiekunczy panikarz.. Ty jestes rozkojarzona :D

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Hahaahha. Ty sie z mezem dobrze dobralas. On nadopiekunczy panikarz.. Ty jestes rozkojarzona :D
    Haha :) i to on mnie uświadomił, że w sumie to on pojedzie po jakaś mikrofale. A ja ze po co? Że to już mamy omówione że parówki to się w wodzie zagotuje jak chce zjeść ... A on do mnie, no a dziecku ten termofor też będziesz grzała w wodzie :):) haha zawsze smoge podejść do sasiada o 3 w nocy tfu tfu tfu :)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra dziewczyny, nawet w łóżku czuje się jak kaleka. Ten ból spojenia jest straszny, stękam jak się przekręcam na boki.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka w piekarniku też można go podgrzać :)

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Karmelka w piekarniku też można go podgrzać :)
    Moja siostra na szybko coś suszyła ostatnio dziecku właśnie w piekarniku, a jest zakręcona, że hej..prawie jak nasza Karmrelka :P No i niezłe ognisko z tego było :D

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam na razie jeden kombinezon w Smyku, bo teraz są spore wyprzedaże -50%.
    dd9dbd5edbafe4aamed.png
    Na pewno się przyda bo termin mam na przełom marca i kwietnia a koniec marca to przecież jeszcze zima! To że zaraz się zaczyna wiosna nie znaczy że będzie ciepło. Trzeba być gotowym również na chłodniejsze dni.

    Mama36 leż jak ci lekarz zalecił. Mi też ktoś powinien taki nakaz zrobić ale chyba bym nie posłuchała :P
    Espoir mówisz że tobie się włączył tryb matki i tak biegasz, a mi chyba syndrom "wicia gniazda" i to dosłownie!
    Zasuwam z mężem i robimy remont, mało mam zostało czasu, za 1,5 tygodnia zaplanowana przeprowadzka a jeszcze sporo przed nami.
    Dziś jak wyszłam z domu o 13:00 i pojechałam do remontowanego mieszkania tak wróciliśmy z mężem do domu o 22:30. Przez ten cały czas byłam na nogach bo tam nawet nie było na czym usiąść (chyba tylko na sedesie od czasu do czasu :D ). Sama się sobie dziwię że daję radę jeszcze przy moim przeziębieniu, ale przeziębienie chyba daje za wygraną bo ja pracując o nim zapominam. Ogólnie czuję się już lepiej.
    Jutro ostatnie zajęcia w szkole rodzenia a potem wszystkie pozostałe popołudnia do kolejnego weekendu będą bardzo pracowite.
    Na sam koniec mama zaproponowała że pomoże w sprzątaniu i pakowaniu pudeł.
    Mąż padł od razu jak się wykąpał i zjadł a ja jak zwykle cierpię na ciążową bezsenność.

    Karolina weź coś przeciwbólowego, może apap? Ulżyć sobie w cierpieniu bo całą noc się będziesz męczyć :(

    martusiawp, india, Wiewióreczka lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama biedna lez jak najwiecej a porządki faktycznie zceduj na innych. Poradzą sobie i przyzwyczaja się że po porodzie też nie będziesz miała za dużo czasu na porządki :)

    B_002 Ty to jesteś jakimś hardcorem, nie wiem skąd czerpie sily :)

    Ja też mam twardnienia jak dłużej pochodzę albo postoje, dzisiaj byłam tylko jedna rzecz załatwić w urzędzie, samochodem. A jak wróciłam to jedyne o czym myślałam to żeby się położyć. Dużo mniej sił mam niestety.

    Karolinka wiem co czujesz z tym spojeniem, już raczej lepiej nie będzie. Tylko gorzej :(

    f1d9680377.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Kupiłam super kombinezon z hm. Teraz jest na promocji z tego co kojarzę :) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/51ca0eebab61.jpg


    My mamy espiro next manhattan i fotelik kiddy z isize i możliwością rozłożenia do pozycji leżącej podczas jazdy :)
    Karmelove a jaki rozmiar wzięłaś tego kombinezonu? :)

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Moja siostra na szybko coś suszyła ostatnio dziecku właśnie w piekarniku, a jest zakręcona, że hej..prawie jak nasza Karmrelka :P No i niezłe ognisko z tego było :D

    Niby na tych termoforkach jest napisane że można w piekarniku podgrzewać :D ale pamietamnjk na studiach robiliśmy zielnik- ja całe wakacje suszyła rośliny po całym pokoju w akademiku bo oddawaliśmy go we wrześniu, no ale oczywiście znalazł się kolega co na ostatnia chwile chciał zrobić- nie dość że się nalatalismy po lesie szukając dobrych roślin (bonwyglsfaly one już inaczej przecież niż w sezonie wegetacyjnym) to potem chłopak chciał je wysuszyć w piekarniku... no też nie skończyło się to dobrze xd

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 jeju, jak dobrze że my nie jesteśmy w trakcie jakiegoś remontu albo przeprowadzki... Oszalał bym musieć leżąc, (przecież to cały plan bierze w diabli). Ja szaleje bo nie będę mogła kurzy wytrzec. Mówię do malża że takich cyrkow to ja nie przechodziłam i to byłam w ciązy z dużym dzieckiem (4,5kg) i 1,5 roczny do opieki.. (no tylko to spojenie mi się rozeszlo)... A On na to... Ale byłaś 11 lat młodsza! No to też racja... Chodź i tak czuję się jak inwalidka.
    Powiem Wam że hamuje mi zapędy to, że jak teraz się obudziłam to szyjka trochę bolała. I tak sobie pomyślałam.. No moja droga, medalu to od nikogo nie dostaniesz za to że będziesz latać dalej.. A leczyć chore dziecko, wczesniaka przez lata, będzie najgorsza nauczka...i jakoś sama zaczynam siebie przekonywać.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! Termoforki... Właśnie, ja się zapisałam do darmowego programu bebiko i dostałam i termoforek a później albo wcześniej maskotke sensoryczna, fajne materiały.. Także polecam :)
    I co dla mnie wazne, nikt dodatkowy do mnie nie wydzwania, więc nie udostępniają danych.

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam taki w smyku
    8cbfc0be17a1de9dmed.png

    Nie jest jakiś bardzo ciepły zimowy- no ale pod spod będą body spodenki skarpetki, czapeczka. No i mam taki śpiworek do fotelika. Tzn jeszcze nie mam idzie z Allegro xd taki jesienno-wiosenny wiec powinno być dobrze :)

    india lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas rozważam takie kombineoznki, ale mam kurteczke i spodenki ciepłe... I mam spiwor takie jesienno-wiosenny. I tak sobie pomyślałam, bo tamten komplet mam na 62, jak nie założy go bo będzie za mały to na szybko zakupie coś na 68 jak trzeba będzie.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusicie tymi kombinezonami.. Zaraz sama zaczne przegladac.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 1131 1132 1133 1134 1135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ