X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze wpisy nadrobie w domu... teraz relacja na szybko ;)
    Potwierdzona szyjka skrócona, choc ciut dluzsza niz na wczorajszym usg 3.06 cm.
    Kontrola za 10-14 dni, jak bedzie sie skracac dalej to szpital i steryd. Nasilajace sie, dlugotrwale bole od razu konsultować tel.
    Odpoczywac, lezec i oszczedzac sie i nie stresowac ;)
    Była kolejna proba sfotografowanua malej, ale wypiela pupe i buzke ukryla jeszcze bardziej.
    Ogolnie ulozona jest jak otwarta agrafka :)w dol lekko po skosie. glowa przy mojej prawej pachwinie, nad głową przy zebrach ma nóżki, a z lewej strony w moim boku (cos mi wystaje) to jej pupcia a kręgosłupem przyklejona jest do brzucha wzdluz pepka :p

    Kiwona, Wiewióreczka, malutka_mycha, martusiawp, AniaKJ, Martita25 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Zamówiłam łóżeczko na woodies błagam was o poradę bo zgłupiałam.
    Łóżeczko wygląda tak :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c684109c84dd.png

    Jego plusy:
    - skandynawski styl, który będzie pasował do pokoiku cena poniżej 400 zł

    Znalazłam na allegro takie i mentlik w glowie nie jest to jakiś styl skandynawski może nie jest aż tak pasujące do mebli ale
    - ma szufladę
    - cena poniżej 300 zł
    - da się przerobić na tapczanik
    - można wybrać wersję kilorystyczna

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/79cae76aecab.png

    Mnie interesuja te dwie wersje kolorystyczne
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d3ded307077.png
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c95c8c5f2034.png

    Tapczanik
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ad873b5783f.png

    drugie ok tylko całe białe.. te dodatki szare mi się nie podobaja

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Karmelka, ja bym wzięła to tańsze łóżeczko. Jest bardziej funkcjonalne. A szuflada się przyda przy Twoich zakupach hahahha
    Mam do Ciebie i reszty pytanie, czy kupujecie emulsje typu oillan. Mam w koszyku emulsje do kąpieli z płynem do mycia i nie jestem przekonana, czy warto.
    Przy synu używałam emolium chyba, bo miewal problemy skórne, zwłaszcza alergiczne plamy pod kolanami i na policzkach. Ale czy warto za zaś kupować? W składzie 64% parafiny.

    ja się na razie wstrzymałam Kiwona :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o którym Oillanie piszecie? Bo ja patrze i nie widzę tam parafiny ;) w jednym Oilanie jest PEG, ale raczej nie wysokiego ryzyka :).

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    ja mam om 13.07 :) Wg Twojej daty wchodzisz w 27 tydzień. Mój dzieć o tydzień starszy (krótkie cykle i owu szybciej) i ja jutro wchodzę w 28(biorę datę z USG)


    no ja zaciążyłam 26.07 - jestem pewna :) wow...27 tydzień :)
    muszę zapytać lekarki w poniedziałek - czy teraz też po wymiarach dziecka widać jaki termin porodu? co się bierze pod uwagę?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Wasze wpisy nadrobie w domu... teraz relacja na szybko ;)
    Potwierdzona szyjka skrócona, choc ciut dluzsza niz na wczorajszym usg 3.06 cm.
    Kontrola za 10-14 dni, jak bedzie sie skracac dalej to szpital i steryd. Nasilajace sie, dlugotrwale bole od razu konsultować tel.
    Odpoczywac, lezec i oszczedzac sie i nie stresowac ;)
    Była kolejna proba sfotografowanua malej, ale wypiela pupe i buzke ukryla jeszcze bardziej.
    Ogolnie ulozona jest jak otwarta agrafka :)w dol lekko po skosie. glowa przy mojej prawej pachwinie, nad głową przy zebrach ma nóżki, a z lewej strony w moim boku (cos mi wystaje) to jej pupcia a kręgosłupem przyklejona jest do brzucha wzdluz pepka :p
    To teraz trzeba włączyć tryb oszczędzania ;-) i wszystko będzie idealnie ;-)

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Wasze wpisy nadrobie w domu... teraz relacja na szybko ;)
    Potwierdzona szyjka skrócona, choc ciut dluzsza niz na wczorajszym usg 3.06 cm.
    Kontrola za 10-14 dni, jak bedzie sie skracac dalej to szpital i steryd. Nasilajace sie, dlugotrwale bole od razu konsultować tel.
    Odpoczywac, lezec i oszczedzac sie i nie stresowac ;)
    Była kolejna proba sfotografowanua malej, ale wypiela pupe i buzke ukryla jeszcze bardziej.
    Ogolnie ulozona jest jak otwarta agrafka :)w dol lekko po skosie. glowa przy mojej prawej pachwinie, nad głową przy zebrach ma nóżki, a z lewej strony w moim boku (cos mi wystaje) to jej pupcia a kręgosłupem przyklejona jest do brzucha wzdluz pepka :p


    no ponad 3 cm to ok :) ale leż i odpoczywaj!

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka - my też patrzyliśmy za takim, które można przerobić na tapczanik, ale ostatecznie nas zniechęcono. Podobno one nie są takie do końca funkcjonalne, dziecko z tego tapczanika spada "dołem". My wzięliśmy "zwykłe" i również tańsze z wyciąganymi szczebelkami. Jak dziecko się przyzwyczai spać już samo to kupimy coś co będzie dla nas dobre w danym momencie.

    Znając Twoje skłonności zakupowe to i tak długo w nim nie pośpicie i kupisz następne ;)

    Karmelllka90, Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, wszystko jest dobrze, teraz będziesz jak królowa w domu :)

    Karmelka, czy przyszło Twoje zamówienie ze sklepu lulajka ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    A o którym Oillanie piszecie? Bo ja patrze i nie widzę tam parafiny ;) w jednym Oilanie jest PEG, ale raczej nie wysokiego ryzyka :).
    https://www.ceneo.pl/35313487 Ja o tym ;-)

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia-tosia wrote:
    https://www.ceneo.pl/35313487 Ja o tym ;-)


    No to ten lepszy zdecydowanie: https://www.ceneo.pl/24723413

    On ma PEG, ale niegroźny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 10:54

  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    No to ten lepszy zdecydowanie: https://www.ceneo.pl/24723413

    On ma PEG, ale niegroźny.
    A tak ten stosowałam u Tosi, no patrz a ja go nie mogłam nigdzie znaleźć, bo zapomniałam konkretnie nazwy. DZIĘKUJĘ!!! :*:* Zamawiam od razu żeby nie umknęło ;-)

    Paula 90, martusiawp lubią tę wiadomość

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady. Paula, już go wywaliłam z koszyka, tak że po temacie :) wzięłam dermedic żel polecany przez Ciebie :)
    India, będzie dobrze. Teraz włącz tryb oszczędny i tyle :)
    Karmelka, mnie to szare też mniej przekonuje, w bieli lepiej wygląda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 11:05

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się chciałam NIEpochwalić... Mój cukier na czczo dzisiaj 110/97 a po sniadaniu 138.
    I mam dwoch winowajców: euthyrox (diabetolog i endo ostrzegali) i wczorajszy stres z autem.

    W ogóle a propo stresu - ja już się nie nadaje na wyjścia do sklepów. Ludzie mnie tak wkurzają, że głowa mała. Ostatnio babcia mi się wrąbała w kolejkę do rejestracji u learza i normalnie często takim babciom ustepuję. A wczoraj miałam ochotę podgryźć jej gardło. To jest tak irracjonalny wkurw na takie głupie rzeczy, że jestem w szoku. I nie mogę potem się uspokoić.

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka mi jednak bardziej podoba się wodies ;). I ten model też można przerobić na tapczanik dokupując bok otwarty.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India musisz włączyć tryb księżniczki po prostu :D

    Karmelka: pierwsze łóżeczko ładne, ale ja np. Wolę jak na szczytach też są szczebelki. A drugie ładne, bardziej funkcjonalne i tańsze. Ale chyba całe białe bardziej mi się podoba. Zwłaszcza, że Ty mowisz, że fotel będzie różowy i pewnie dużo dodatków różowych to szary owszem pasuje do różu, ale chyba lepiej będzie wyglądało całe białe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 11:21

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Kiwona - polecany emolient do kąpieli to Dermedic Emolium Linum baby(żel a nie emulsja) Albo Atoperal Baby (ale tylko pianka, nie emulsja)
    Popieram dermedic sama go mam na liście



    Natalia-Tosia absolutnie nie i czuję, bo to nie ja podejmuje decyzję i się absolutnie nie wtrącam :) ja uważam, że kazdy ma prawo do decyzji ja jedynie mogę podpowiedzieć coś do składu jeśli wiem coś na ten tenat. nie mam zamkaru przekonywać do swojego zdanja kazda z nas ma prawo do swojego, a super że się podzielilas opinia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    India, wszystko jest dobrze, teraz będziesz jak królowa w domu :)

    Karmelka, czy przyszło Twoje zamówienie ze sklepu lulajka ?
    Tak przyszło ! :)

  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Popieram dermedic sama go mam na liście



    Natalia-Tosia absolutnie nie i czuję, bo to nie ja podejmuje decyzję i się absolutnie nie wtrącam :) ja uważam, że kazdy ma prawo do decyzji ja jedynie mogę podpowiedzieć coś do składu jeśli wiem coś na ten tenat. nie mam zamkaru przekonywać do swojego zdanja kazda z nas ma prawo do swojego, a super że się podzielilas opinia :)
    Wiem, wiem kochana napisałam to trochę żartobliwie, bardzo sobie cienię Twoją wiedzę i sporo z niej korzystam.
    Każda z Was dla mnie tutaj to kopalnia informacji! Bez Was kompletowanie wyprawki byłoby szalenie trudne. Pamiętam jak przy Tosi, na zakupy chemiczne poszłam do Auchan bez rozpiski, bez żadnej wiedzy co jest dobre a co nie, wszystko co kupowałam to w ciemno ;-) Teraz wiem, że nie do końca było to rozsądne, ale na szczęście krzywda się Tosi nie stała ;-)

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrezygnowałam z zamówienia woodies, wzięłam to drugie całe białe. Do tego materacyk, wahałam się nad pianka-lateks, a kokos- pianką i wzięłam kokos pianka chociaż podobno lateks lepszy. Tylnk,że pianka do 8 misieca a lateks od 8 miesiąca. A ta pianka bez pomacania mnie nie przekonuje...

    Paula to prawda na pewno zmienię bo jestem zakochana w łóżkach przy ziemi domkach :):)

    Natalia-tosia lubi tę wiadomość

‹‹ 1041 1042 1043 1044 1045 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ