X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIECIEŃ 2023
Odpowiedz

KWIECIEŃ 2023

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)

    Nazywam się Emilia, mam 38 lat. Jestem w 3 ciąży.
    Moja córka ma 14 lat, a syn 13.


    Ostatnia @ - 15 lipiec.
    Jestem po 2 testach "pozytywnych" testach, beta HCG w 35dc - 4079mlU/ml

    31 sierpnia mamy 1 USG ;-)


    Ból w podbrzuszu, ból kręgosłupa, nudności, i najgorsze .... "krótki lont" :-)







    Tabeaa lubi tę wiadomość

  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam 🥰

    Jestem mamą dwójki 8 i 4 lata. Aktualnie trzecia ciąża, ostatnia 🐒 była 13.07 i planowany TP 19.04. Byłam już na USG ale było widać pęcherzyk żółtkowy, 31.08 mam kolejną wizytę i zobaczymy czy wszystko dobrze i założą mi kartę ciąży 🙂

    Emilia38 lubi tę wiadomość

  • Nati91 Przyjaciółka
    Postów: 120 79

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabeaa wrote:
    Cześć wam 🥰

    Jestem mamą dwójki 8 i 4 lata. Aktualnie trzecia ciąża, ostatnia 🐒 była 13.07 i planowany TP 19.04. Byłam już na USG ale było widać pęcherzyk żółtkowy, 31.08 mam kolejną wizytę i zobaczymy czy wszystko dobrze i założą mi kartę ciąży 🙂

    A w którym dniu byłaś na usg? Ostatnia @ miałam tak jak Ty ;) Zastanawiam się czy jutro będzie coś widać i czy warto się umawiać 🤔 Gin na NFZ raczej nie ma najnowszego sprzętu 🙈

    40+5 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja GIN powiedziała, że wcześniej niż 31.08 czy 1.09. nie ma sensu.
    Z drugiej strony przy takim wyniku Bety, u mnie spokojnie powinno być widać.

    Ja czuje się jakbym zaczynała od zera, przy takiej różnicy wieku miedzy moimi dziećmi.

    Nie ukrywam ciąża, dużym zaskoczeniem okazała się. Od ponad 20 lat endometrioza, wyczerpująca się rezerwa jajnikowa, szaleństwo hormonalne, początki meznopauzy... i jak powiedziała GIN cud ;-)

  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamie od trzech dni, piersi przestały mnie boleć i obawiam się najgorszego. Jutro zbadam betę i progesteron. Ciągle liczę na to, że wyniki będą dobre i to takie zwykłe plamienie ciążowe ale strach z tyłu głowy jest.

    Yoanne lubi tę wiadomość

    age.png
  • Solemio Ekspertka
    Postów: 221 277

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Witam się i ja :) ostatnia miesiączka 10 lipca, obecnie 6+0. Ciąża potwierdzona w piątek, ale pęcherzyk ciążowy jeszcze bez zarodka i bijącego serduszka. Kolejna wizyta początkiem września.
    To moje drugie dziecko (pierwsze ma 16 miesięcy), a ciąża była totalnym zaskoczeniem :D

    age.png
  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati91 wrote:
    A w którym dniu byłaś na usg? Ostatnia @ miałam tak jak Ty ;) Zastanawiam się czy jutro będzie coś widać i czy warto się umawiać 🤔 Gin na NFZ raczej nie ma najnowszego sprzętu 🙈
    Byłam w 5t0d i miałam przyjść po 10 dniach ale nie było miejsc i dopiero idę na 7t0d 🙂

  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Ja plamie od trzech dni, piersi przestały mnie boleć i obawiam się najgorszego. Jutro zbadam betę i progesteron. Ciągle liczę na to, że wyniki będą dobre i to takie zwykłe plamienie ciążowe ale strach z tyłu głowy jest.
    Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze!

  • Stokrotka0726 Nowa
    Postów: 2 6

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe kwietniowe mamy. Jestem Magda i mam 34 lata. Termin z kalendarza wychodzi mi na 14 kwiecień. To moja pierwsza ciąża. Pierwsza wizyta 31.08 , wcześniej ginekolog powiedział że będzie za wcześnie.

  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że 31 sierpnia dużo nas wizytuje 🥰
    Super tak jednego dnia podejrzeć nasze kropki 🥰

    Emilia38 lubi tę wiadomość

  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 6 a Beta tylko 2,5 tys. Szykuję się na poronienie bo już widzę, że jest ciąża nie prawidłowa.

    age.png
  • Yoanne Autorytet
    Postów: 387 548

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Ja plamie od trzech dni, piersi przestały mnie boleć i obawiam się najgorszego. Jutro zbadam betę i progesteron. Ciągle liczę na to, że wyniki będą dobre i to takie zwykłe plamienie ciążowe ale strach z tyłu głowy jest.

    Arga, bardzo przepraszam, kliknelam przez przypadek, bo nie mogę się przyzwyczaić do korzystania z wersji forum nie w aplikacji, tylko normalnie przez stronę. Bardzo mi przykro!

    Na razie się jeszcze ukrywam i tylko podczytuje, bo jest jeszcze bardzo wcześnie, ale mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę 🙂

    32 👫 30

    15.08 ⏸️
    09.09 - jest ❤️
    20.10 - 7 cm 💙
    09.12 - 321 g 💙
    25.03 - 2350g 💙💙💙💙
    TP - 30.04, czekamy na Szymka 👶👶👶

    fAOYp2.png
  • Tabeaa Autorytet
    Postów: 395 784

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Progesteron 6 a Beta tylko 2,5 tys. Szykuję się na poronienie bo już widzę, że jest ciąża nie prawidłowa.
    Przykro mi 😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Progesteron 6 a Beta tylko 2,5 tys. Szykuję się na poronienie bo już widzę, że jest ciąża nie prawidłowa.


    Przykro Mi Bardzo ... Nie martw się, może jeszcze wszystko się zmienić. Miej nadzieje.
    Czekamy na wieści.

  • Parole Autorytet
    Postów: 251 585

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solemio wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Witam się i ja :) ostatnia miesiączka 10 lipca, obecnie 6+0. Ciąża potwierdzona w piątek, ale pęcherzyk ciążowy jeszcze bez zarodka i bijącego serduszka. Kolejna wizyta początkiem września.
    To moje drugie dziecko (pierwsze ma 16 miesięcy), a ciąża była totalnym zaskoczeniem :D
    O u mnie też 10 lipca ostatnia była.


    U mnie wizyta już w sobotę

    Solemio lubi tę wiadomość

    VI. 2016 zaczynamy starania
    VIII. 2018 pierwsza nieudana inseminacja 😔
    IX. 2018 druga nieudana inseminacja 😔
    V. 2020 zmiana kliniki
    VII. 2020 wizyta u immunologa (min. Kiry AA😔)
    IX. 2020 decyzja o in vitro i rozpoczęcie długiego protokołu
    27.X.2020 punkcja

    Mamy 6 zapłodnionych komórek. 🥰
    2 przebadane PGS zdrowe🥰


    1.XII.2020 udany transfer 5 dniowego mrozaczka
    VIII. 2021 jest nasz Synek 😍
    VI. 2022 wracamy po rodzeństwo 🙏
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Kieeeedys byłam na forum, a teraz wracam 🙂
    Ostatnia @ 21 lipca. Dziś o godz.17 zrobiłam test i wyszły od razu dwie grube krechy. Mimo że nie z porannego moczu 🙂
    Jutro będę dzwoniła zarejestrowac się do lekarza, zobaczymy jak z terminami, obstawiam około miesiąca..
    Generalnie to moja trzecia ciąża, pierwsza poroniony, z drugiej mam cudowna prawie 5-letnią córeczkę a teraz zobaczymy co będzie 🙂

    age.png
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sega, przykro mi strasznie.. :( daj znać, jak się to wszystko potoczyło..

    Niedługo wysyp wizyt - fajnie :) czekam na wieści od Was wszystkich. Myślę, że z początkiem września możemy sobie utworzyć listę na pierwszej stronie, co myślicie? :)

    Mój lekarz kazał mi przyjeżdżać do 12tc na wizyty serduszkowe, żeby sprawdzić czy wszystko ok. Byłam dziś, fasolka urosła do 1,5cm, termin według om to 08.04, a z USG 04.04 :)

    Trzymam kciuki i powodzenia! 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Nati6, Solemio lubią tę wiadomość

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że lista to fajny pomysł, będzie wszystko poukładane😉

    Czyli generalnie chyba wychodzi na to,że póki co mam chyba najmłodszą ciążę, bo dziś 5+0, termin wstępnie sobie wyliczyłam na 27-28 kwietnia, zobaczy jak lekarz ustali.

    Cały czas boli mnie podbrzusze jak na okres.. mocno trochę kurcze

    age.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiała wrote:
    Myślę,że lista to fajny pomysł, będzie wszystko poukładane😉

    Czyli generalnie chyba wychodzi na to,że póki co mam chyba najmłodszą ciążę, bo dziś 5+0, termin wstępnie sobie wyliczyłam na 27-28 kwietnia, zobaczy jak lekarz ustali.

    Cały czas boli mnie podbrzusze jak na okres.. mocno trochę kurcze

    to chyba raczej normalne, przynajmniej u mnie to jeden z bardziej dokuczliwych aspektów I trymestru... w poprzedniej ciąży nawet leciałam do lekarza że niby mam zapalenie układu moczowego...

    2020 :)
    2023 :)
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza bólem podbrzusza mam ciągle takie uczucie jak przed okresem, jakby za chwilę miała polecieć krew.. nie wiem jak to opisać... I też czuje co jakiś czas że coś niby leci, a majtki suche...

    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ