X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♥️ Kwiecień 2021 ♥️
Odpowiedz

♥️ Kwiecień 2021 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 15 lipca 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie 😉

  • Mańka Autorytet
    Postów: 504 521

    Wysłany: 21 lipca 2021, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrzyłam sobie na pierwszą stronę i aż dziwnie się poczułam, bo przecież M. też miał się urodzić w kwietniu a został majowym człowiekiem 🙃

    Z początkiem sierpnia pyknie nam 3mc i jest super. Mały przesypia całe noce. Zasypia ok 20 i budzi się gdzieś ok 7rano. Zero pobudek. W dzień też mamy swój rytm- je co 3h i pierwsza godzina po karmieniu, to aktywność, potem godzinka spania i potem znów godzinka aktywności. Chociaż, tak, jak dzisiaj przespał w dzień ponad 4h. Czekam, jak wszystko jebut 😅

    A co do okresu, to chyba nikt mnie nie przebije. Dzień przed książkowym zakończeniem połogu dostałam krwotoku. Mie wiedziałam, co się dzieje, bo przecież od dwóch tygodni już było czysto. Mąż zawiózł mnie na pogotowie, tam przyjęli bez słowa i całe szczęście,że trafiłam na znajomą lekarkę. Zbadała i stwierdziła, że to okres. Nie było innej możliwości źródła krwawienia, jak właśnie to. Równe 30dni później znów to samo. A taką nadzieje miałam, że jeszcze trochu nie zobaczę podpasek 😒

    l22n9vvji5451khk.png

    atdcwn15gxi28cxs.png

  • KiziaMizia Ekspertka
    Postów: 247 185

    Wysłany: 22 lipca 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksi, można się jeszcze dopisać do grupy na FB? Piszę priva :)

    f2w3xzkrh5fc1bcq.png
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mańka, a karmisz tylko piersią?
    To rzeczywiście szybko, u mnie 4miesiace i nic. Moja przyjaciółka dostała okresu chyba po 11 miesiącach.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 lipca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mańka. Ja też liczyłam, że uda mi się dłużej bez @. Po pierwszym porodzie dostałam po 7 miesiącach a teraz już po trzech 🙁 Zła jestem, bo 100% KP, ale co zrobić.

    KiziaMizia. Cały czas można dołączać. Mam nadzieję, że udało Ci się skontaktować z Roksi 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc dla Miłoszka
    https://www.siepomaga.pl/serce-milka#wplaty

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • beamyx Ekspertka
    Postów: 140 137

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zOsIa88 czy mogę na priv?

    atdcjw4zrf5hk46x.png

    4.11.2021 ❤️🙏🏻 Nasz wymarzony Cud ❤️
‹‹ 835 836 837 838 839
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ