X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kupie pilnie!!
Odpowiedz

Kupie pilnie!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • micki Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -luteine/duphaston
    -bromergon
    -metformax

    dziewczyny jesli cos Wam zostało po kuracji bardzo prosze o kontakt

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprobuj na forum gazeta.pl kafeteria tam dziewczyny sprzedaja i kupuja a najlepiej to wziac pare recept od zaufanego lekarza jesli jest tak potrzeba kuracji, moze wpierw dobrze by bylo zrobic badania..
    pozdrawiam

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • micki Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania mam zrobione, z stad wiem co mam przyjmować;)

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opakowanie bromergon 30 tab sprzedam, pisac na priv. mam też operaol femine 2 opakowania i 5 sztuk testów owulacyjnych:)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam duphaston, jedno pełne opakowanie i jedno prawie pełne bez jednej tabletki więc jak coś mogę odsprzedac bo na tym etapie juz mi się nie przyda

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 8 lutego 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już DOKŁADNIE taki wątek:

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/przyjme-odkupie-bromergon-duphaston-luteine,1729.html

    Martynika lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ