X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne którego dc test wiarygodny?
Odpowiedz

którego dc test wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam też cykle 28 dniowe. U mnie test pozytywny wyszedł 13 dpo z tym że ja dokładnie wiedziałam kiedy mam owulkę ( testy owu+ minitoringi u gina+ zastrzyk na pękanie pęcherzyków). Spodziewałam się że mogę byc w ciąży bo się o nią starałam choc jak co miesiąc wątpiłam w pozytyw bo nie wychodziło nam przez 3 lata...też mi tempka spadła i myślałam że znowu nic z tego a okazało się że to był spadek implantacyjny ( 10 dpo) a plamienia nie miałam za to miałam bóle jak na @ na kilka dni przed jej terminem który minął dopiero jakiś tydzień po pozytywnym teście :) Trzymam kciuki za Ciebie, nie poddawaj się, na pewno się uda !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 18:24

    relgh371ssmqv4f3.png
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za mile sliwa :) dzis przez pare godzin czulam jakby klucie macicy. Piersi mnie nie bola. Dziewczyny mowili ze wedlug mojego wykresu owulacje mialam ok 9 lutego. Wiec czy mozliwe jest zajesxie w ciaze jesli wspolzylismy 5 lutego? Gdzies wyczytalam ze stosunek miedzy 72h a 12h godzin przed owulacja dake najwieksze szanse na poczecie

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug kalendarzyka @ ma byc 19 lutego. Narazie zadnych objawow zapowiadajacych @ ani zapowiadajacych fasolke... jedynie ten dzisiejszy bol podbrzusza. WcOraj i dzis temp 36,6. Jesli znow nix nie wyjdzie zakupie testy owulacyjne :)

    :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ