X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krwiak w macicy we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Krwiak w macicy we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2023, 17:05

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 5 lutego 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się bardzo, krwiak się podobno nie rzadko zdarza. Ja miałam od 4 tygodnia, 2 miesiące się wchłaniał. Był na granicy łożyska, na usg zawsze sprawdzali i z zarodkiem było w porządku. Zalecano mi odpoczynek, miałam zwolnienie. Krwawienie nasilało się przy wysiłku. Innego leczenia nie ma tylko oszczędny tryb życia aż znikną plamienia.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Benus@191 Ekspertka
    Postów: 351 87

    Wysłany: 5 lutego 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przez prawie cały pierwszy trymestr plamienia w 2015 roku, chodziłam na kontrolę, lekarz uspokajal. Byłam na zwolnieniu Dopiero w 20 t.c. powiedział, że krwiak się wchłonął, wcześniej nie informował mnie nawet o nim, żebym się nie denerwowała. Córka 6.5 roku, okaz zdrowiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ