X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krwiak 7tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwiaka w drugiej ciąży około 16tc. Umnie pękł, krwawiłam, plamiłam póki się nie oczyścił. Nic mnie nie bolało. Zalecone miałam standardowe branie duphaston i nospa. Współżycie było niewskazane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ