BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Pati01665
Nowa
0

Wysłany: 9 marca, 14:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
W srode dostałam.plamien leko brazowych jednak w czwartek miałam wizytę u ginekologa bu potwierdzić ciążę okazało się po badaniu usg ze zrobił się krwiaczek stąd to plamienie doktor powiedział ze jeśli się wchłonie to będzie ok jeśli.nie może być zagrożenie jestem w 6 tygodni ciąży i się martwię bo jeszcze nie ma akcji serca.. Lekarz przepisał luteine i kazał się oszczędzać czy któraś tak miała

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 marca, 14:43

skórka33
Autorytet
582

Wysłany: 9 marca, 15:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja miałam krwiaka od 7tc, też brałam leki i musiałam leżeć kilka tygodni. Wszystko dobrze się skończyło, urodziłam zdrowego synka, który ma już ponad 3 miesiące. Dużo odpoczywaj i się oszczędzaj a będzie dobrze. Wszystkiego dobrego dla Was;)

dqpr3e5egbs5bec7.png

Osetta
Koleżanka
4

Wysłany: 10 marca, 10:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie martw się. Wchłonie sie

Osetta
Koleżanka
4

Wysłany: 10 marca, 10:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hmm http://forum.przewodnikmp.pl

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 marca, 10:32

Pati01665
Nowa
0

Wysłany: 10 marca, 11:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Trafiłam wczoraj do szpitala z bólem brzucha i krwawieniem brudna krwią z skrzepem.po usg nie było widać zbytnio pęcherzyka..dziś miałam powtórzone usg dopochwowowo i doktor widzi pecherzyk lecz rozmazany ze nie widać zarodka dokładnie..jestem zmartwienia bo nie ma dobrych rokowań u mojego ginekologa było widać dokładnie pecherzyk i zarodek 😢jestem załamana co będzie dalej

skórka33
Autorytet
582

Wysłany: 10 marca, 11:49
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja też leżałam w szpitalu w 7tc. Trafiłam tam z silnym krwawieniem i bólem brzucha. Przy przyjęciu a bez badania usg lekarka powiedziała do mnie wprost: z tego nic nie będzie. Przez 3 dni nawet nie miałam zrobionego usg, leżałam i zastanawiałam się czy mój maluszek żyje. Bądź dobrej myśli, w szpitalach jakość sprzętu niestety pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia!!!

Rudzik1 lubi tę wiadomość

dqpr3e5egbs5bec7.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)