X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krwiaczek
Odpowiedz

Krwiaczek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati01665 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srode dostałam.plamien leko brazowych jednak w czwartek miałam wizytę u ginekologa bu potwierdzić ciążę okazało się po badaniu usg ze zrobił się krwiaczek stąd to plamienie doktor powiedział ze jeśli się wchłonie to będzie ok jeśli.nie może być zagrożenie jestem w 6 tygodni ciąży i się martwię bo jeszcze nie ma akcji serca.. Lekarz przepisał luteine i kazał się oszczędzać czy któraś tak miała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2019, 14:43

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 9 marca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam krwiaka od 7tc, też brałam leki i musiałam leżeć kilka tygodni. Wszystko dobrze się skończyło, urodziłam zdrowego synka, który ma już ponad 3 miesiące. Dużo odpoczywaj i się oszczędzaj a będzie dobrze. Wszystkiego dobrego dla Was;)

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 10 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. Wchłonie sie

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 10 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm http://forum.przewodnikmp.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2019, 10:32

  • Pati01665 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam wczoraj do szpitala z bólem brzucha i krwawieniem brudna krwią z skrzepem.po usg nie było widać zbytnio pęcherzyka..dziś miałam powtórzone usg dopochwowowo i doktor widzi pecherzyk lecz rozmazany ze nie widać zarodka dokładnie..jestem zmartwienia bo nie ma dobrych rokowań u mojego ginekologa było widać dokładnie pecherzyk i zarodek 😢jestem załamana co będzie dalej

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 10 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też leżałam w szpitalu w 7tc. Trafiłam tam z silnym krwawieniem i bólem brzucha. Przy przyjęciu a bez badania usg lekarka powiedziała do mnie wprost: z tego nic nie będzie. Przez 3 dni nawet nie miałam zrobionego usg, leżałam i zastanawiałam się czy mój maluszek żyje. Bądź dobrej myśli, w szpitalach jakość sprzętu niestety pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia!!!

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5egbs5bec7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ