X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krwawienie - krwiak w ciąży
Odpowiedz

Krwawienie - krwiak w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 lutego 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam krwawienie, dość mocne. Skrzepy też byly. Byłam na izbie przyjęć w szpitalu. Dziecko żyje, badanie ogólne wykazało że w porządku ale jest krwiak. W domu wymiotowalam mocno i znowu było krwawienie pewnie przez te wymioty też. To 7tc.czy któras z Was też miała takie krwawienia i udało się donosic ciążę? Bardzo się martwię.

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 lutego 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na zwolnieniu już od jakiegoś czasu . Zresztą czuje się fatalnie od ponad tyg i kompletnie do pracy nie nadaje. Mam nadzieję ze będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 16:16

    16uddqk30vgif7kq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża z krwiakiem za 9 dni kończy 2 latka :D
    Będzie dobrze, to się często zdarza (ja nawet miałam 2 krwiaki wtedy). Najmniejsze to brać dupka i jak najwięcej leżeć :) Mi po 5tyg nie było widać żadnego krwiaka, a też w 7tc miałam krwawienia/plamienia.

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 18 lutego 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam krwiaka od 7 do 17tc. Dziś mój synek kończy 11 tygodni. Krwiaki to częsta przypadłość w ciąży. Będzie dobrze!!!

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedz po tym krwawieniu na usg wyszło że dziecko żyje. Miałam czarne plamienia i podobno to normalne bo krwiak się oczyszcza. Mnie jednak martwi bardzo co innego. Od wtorku zniknęły mdłości, wczoraj trochę były i źle się czułam ale dziś i we wtorek prawie nic. Boję się że ciąża obumarla :((czy objawy ciąży by ustaly w tak szybkim tempie? Nie wiem już co mam robić. Wizyta dopiero we wtorek

    16uddqk30vgif7kq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    w poniedz po tym krwawieniu na usg wyszło że dziecko żyje. Miałam czarne plamienia i podobno to normalne bo krwiak się oczyszcza. Mnie jednak martwi bardzo co innego. Od wtorku zniknęły mdłości, wczoraj trochę były i źle się czułam ale dziś i we wtorek prawie nic. Boję się że ciąża obumarla :((czy objawy ciąży by ustaly w tak szybkim tempie? Nie wiem już co mam robić. Wizyta dopiero we wtorek


    Moja wizyta też we wtorek.. I też miałam plamienie/krwawienie i to już dwa razy- ostatni raz tak się wystraszyłam że o 4 byliśmy na SOR :( A objawami się nie przejmuj bo hcg tak szybko nie spada...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ