X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krakowianki w ciąży.
Odpowiedz

Krakowianki w ciąży.

Oceń ten wątek:
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamandra1 wrote:
    Witam, mam pytanko czy poród był naturalny czy cc? Też nastawiać się na poród na Kopernika bo i lekarza mam prowadzącego z tego szpitala.
    W
    Odpowiadam że sporym opóźnieniem, ale może jeszcze nie za późno:) tym razem urodziłam naturalnie, trzy lata temu miałam cesarke też na Kopernika, ale teraz się udało i naprawdę mogę polecić. Przy cc miałabym kilka obiekcji.. Jak coś to pytajcie. Postaram się szybciej odpowiedzieć.

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam Ujastek tylko z opowieści rodziny/znajomych i ja wolałam Kopernika..

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Hej dziewczyny ja z terminem ba maj. Na początku tego miesiąca zmienilam lekarza. Okazalo sie wlasnie ze tez pracuje na kopernika wiec automatycznie wolala bym tam rodzic. Wiem ze szpital ma dobry sprzęt dla dzieciaczkow jako jedyny w Krk z 3 stopniami referencyjnosci. Co prawda nie wiem jakie panuja tam warunki ostatnia ze znajomych mi osob rodzila tam 7 lat temu ale bardzo sobie chwalila
    Ja już pisałam wcześniej, ale też polecam Kopernika. Jak chcesz jakieś info to pisz.

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKrk wrote:
    witaj renjak, mam prośbę i pytanie dotyczące Twojej połoznej. Czy mogłabyś odezwać się do mnie w wiadomości prywatnej?Niestety nie potrafię się tu jeszcze odnależć bo właśnie się zalogowałam z racji na Twój wpis :)
    Też nie wiem jak mam Ciebie dodać, żebyś mogła napisać priv..

    Salamandra1 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renjak wyslalam Ci zaproszenie zeby sie dalo pisac priv bo mam pare pytan o kopernika

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ma może któraś jakieś opinie o doktor Kabzińskiej-Turek i cesarce na Kopernika?

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na Kopernika jest z dostaniem dziecka po cc? Naprawdę dopiero po 6h je przywożą?

    Salamandra1 lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cc o 5 rano a dziecko przywieźli mi dopiero ok. Poludnia. Mój lekarz twierdzi że trzeba być po prostu byc natarczywym i pytać po kilka razy. Za 1 razem o tym nie pomyślałam, za 2 już na szczęście urodziłam naturalnie, ale byłam nastawiona na walkę gdyby się skończyło cc

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • Salamandra1 Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renjak wrote:
    Ja już pisałam wcześniej, ale też polecam Kopernika. Jak chcesz jakieś info to pisz.
    Hej Renjak czy w szpitalu przy ul. Kopernika mają ciuszki dla noworodków czy należy mieć swoje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 11:45

    m3sxdqk301rvw7js.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mają ciuszki, w razie jakiegoś przecieku pampersa też dają na zmianę, więc w zasadzie to trzeba mieć tylko na wyjście

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • Salamandra1 Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renjak wrote:
    Tak mają ciuszki, w razie jakiegoś przecieku pampersa też dają na zmianę, więc w zasadzie to trzeba mieć tylko na wyjście

    Dziękuję za informację. Zastanawiam się jeszcze czy chodzić na szkołę rodzenia.
    Czy jest sens? Możesz w tej sprawie coś doradzić?

    m3sxdqk301rvw7js.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chodziłam na żadną szkołę rodzenia. Byłam tylko na warsztatach z 1 pomocy i na chustonoszeniu w Koali i obydwa fajnie prowadzone, więc zapewne szkoła rodzenia też tam jest ok. Uczestniczyłam jeszcze w takich darmowych zajęciach na Ujastku, które odbywały się cyklicznie po kilka wykładów i chodziłem sobie na te, które mnie interesowały, czyli głównie opieka i pielęgnacja noworodka , bo ja nie mialam do czynienia wcześniej z takimi małymi dziećmi. Nie wiem czy nadal tam są takie zajęcia. Resztę doczytywalam, ale mnie głównie interesowało na początku jak prawidłowo nosić itp. Ale co do tego to mogę polecić filmiki np. Zawitkowskiego na Youtube. Myślę zedobra położne środowiskowe naprawdę wystarczy i w razie czego doradca laktacyjne, z którym ewentualnie można się spotkać przed porodem tu polecam p. Kaletę z Żeromskiego. Jest podobno niesamowita :)

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://ujastek.grupaneomedic.pl/page/107-harmonogram_spotkan są te zajęcia. Pogaduchy do brzucha się nazywają. Trzeba tylko podpisać deklarację wyboru położnej z Ujastka, ale nie stanowi to problemu że chcesz rodzić gdzieś indziej, więc spokojnie położne środowiskowe może być z Ujastka. Ja tam miałam przy dwóch porodach.

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rodziła któraś ostatnio na Żeromskim? Jeszcze nie skończyli remontu :/ ciekawe czy się wyrobią do wiosnny

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy możecie mi doradzić gdzie w Krakowie zrobić pappa? Prenatalne mam już umówione i pani doktor powiedziała, że pappa muszę przynieść ze sobą na badanie. Poradziła zrobić w diagnostyce ale na ich stronie nie widzę takiego badania w ofercie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Dziewczyny chodziłyście do szkoły rodzenia? Zastanawiam się nad Koalą, ale nie jestem przekonana, czy warto się w ogóle zapisywać.
    Niektóre położne prowadzą od 21tygodnia ciąży też zajęcia takie jak szkoła rodzenia w ramach NFZ

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Dziewczyny chodziłyście do szkoły rodzenia? Zastanawiam się nad Koalą, ale nie jestem przekonana, czy warto się w ogóle zapisywać.
    Bardzo polecam !! Koala jest swietna

    Rudzik1, B_002 lubią tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 14 marca 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Bardzo polecam !! Koala jest swietna
    Też polecam Koalę :)

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Karmellko bardzo dziękuję. Mam jeszcze pytanie o położną - czy wybrałaś sobie położną z tamtej szkoły?
    Położną mam z przychodni w moim rejonie, z polecenia.

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy, któraś z was jeszcze tutaj zagląda, ale pamiętam, że chyba tymianek rodziła na Ujastku przez cięcie cesarskie. Ja wczoraj byłam na kwalifikacji ze względu na rozejście spojenia łonowego będę miała planowaną cesarkę. Zdecydowaliśmy się z mężem na wynajem apartamentu -może, któraś z was też ma doświadczenie i wie jak wygląda taka opieka na prywatnej części w Ujastku i się podzieli opinia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 04:38

‹‹ 30 31 32 33 34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ