BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Krakowianki w ciąży.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mi88
Autorytet
865

Wysłany: 22 października, 23:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
O, to tu Żeromski na minus widzę - jest zaplecze kuchenne z czajnikiem i mikrofalą zaraz obok sal, za to lodówka jest piętro wyżej, trzeba jeździć windą - a to jednak trochę kiepsko, mając dzidziusia pod opieką. Ja się tam nigdy nie wybrałam, ale też nie potrzebowałam lodówki aż tak.

Nie mają chusteczek nawilżanych. Ubranka dają - nasza mała zaraz po porodzie była ubrana właśnie w szpitalne, bo mąż w stresie nie ogarnął (mimo że wiedział, gdzie co jest) ;) Na drugi dzień założyłam jej już moje, bo te szpitalne były takie brzydkie i znoszone, jakoś wolałam, żeby była w takich, które mi się podobają (a i zdjęcia ładniejsze :) ).

mylola, z tym 40tc to u mnie była optymistyczna wersja - a stało się to, czego najbardziej się obawiałam, czyli przenoszenie o 12 dni, problem z tętnem i cesarka

qb3c2n0a4q2qbkcb.png
Dziewczynka <3 8cs - udany! II 23.11.17 (19.08 cb)
MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo

Karmelllka90
Autorytet
491

Wysłany: 24 października, 17:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny mam pytanie bo moze któraś z was miała podobna sytuacje. Mianowicie mam problem z CRP, przed ciąża miesiąc moje crp było juz wyższe ponad 10 (norma do 5), pózniej w ciazy zaczęło narastać 15,20,26 przy 26 internista dał mi antybiotyk na 10 dni dzisiaj 2 tygodnie bo antybiotyku CRP 20 :( miałam robiony wymaz z migdałków czysto, z pochwy czysto co prawda teraz robiłam ogólne badanie moczu ale chyba wyglada na Ok, pozostałe badania jakie miałam zlecone wszytsko było dobrze! Naczytałam sie w internecie historii o porodach przedwczesnych przy wysokich CRP :( Jutro sprobuje sie dostać do mojego internisty ale on juz sam nie ma pomysłu myślał ze antybiotyk da radę, w piątek mam ginekolog ale No oni przy CRP 26 juz wykluczyli wszytsko co mogli :( jestem zalamana

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 października, 17:19

w57v3e3kcaj7v8h4.png

Agnessa
Ekspertka
110

Wysłany: 24 października, 22:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byłaś u stomatologa?

8p3o43r8azk71ztn.png

Karmelllka90
Autorytet
491

Wysłany: 3 listopada, 11:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agnessa byłam. Zeby zdrowe jedynie w połowie listopada mam kamień mieć sciagany - ale to robię 2 razy w roku. Na te chwile wychodzi ze to wina migdałków bo sa do usunięcia i moje CRP na kilka lat przed ciąża zawsze było podwyzszone

w57v3e3kcaj7v8h4.png

mi88
Autorytet
865

Wysłany: 5 listopada, 09:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karmelllka, trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze.

Kochane, ma może któraś z Was numer telefonu do Ziko na Krowoderskich Zuchów? Zgubiłam ulotkę, a na stronie widzę tylko infolinię wszystkich Ziko.

qb3c2n0a4q2qbkcb.png
Dziewczynka <3 8cs - udany! II 23.11.17 (19.08 cb)
MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo

mylola
Ekspertka
128

Wysłany: 5 listopada, 16:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Powiem wam że te ostatnie tygodnie najtrudniejsze ;) najwięcej cierpliwości trzeba mieć. Jeszcze teraz się zapowiada przez parę dni ładna pogoda, akurat na wyjście ze szpitala nie trzeba by dziecka opatulać nie wiadomo jak grubo. No i nie ma pełni to może porodówki nie są tak zapchane ;)

8p3o3e3kdmy2lofu.png

Asasa
Autorytet
182

Wysłany: 5 listopada, 21:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi88 - pewnie już nie potrzebujesz, ale pisze nr do ziko 12 661 97 31

dxomio4pjv8zgo81.png

Karmelllka90
Autorytet
491

Wysłany: 6 listopada, 20:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie pojawił sie problem skracania szyjki :( niby dalej jest w normie ale złe ze zaczęła sie skracać. 19 października miała 4,5 cm 31 października 4,1 cm a 5 listopada 3,88 cm :( . Na razie leżenie i luteina zobaczymy co dalej. Ale załamałam sie tyle stresu a mówią nie stresować sie

w57v3e3kcaj7v8h4.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)