X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kraków - ubrania ciążowe
Odpowiedz

Kraków - ubrania ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 9 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś ze "starszych" koleżanek może mi polecić sklep z odzieżą ciążową (oprócz specjalnych działów w sieciówkach w galeriach handlowych)?

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 9 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam oczywiście w necie, ale wszystkie polecane na forach sklepy poznikały! Dziś byłam na Długiej - nic, i na Stradomiu, gdzie był podobno dobry sklep - też już go nie ma.

    Potrzebuję eleganckiej sukienki na wesele.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 23:15

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 9 października 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Byłam już w tym sklepie, w Bonarce. To poza tymi w galeriach handlowych nie ma już żadnych "normalnych" sklepów? Pewnie czynsze wykosiły najemców z centrum miasta, smutne to. Niedługo będą same banki i makdonaldy.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza, na Kalwaryjskiej, idąc od Rossmanna w stronę Matecznego, w którejś z tych małych przecznic jest sklep z odzieżą dla kobiet ciężarnych, przechodząc przez jezdnię na pewno go zobaczysz, bo rzuca się w oczy :). Tak się nazywa, sklep dla kobiet ciężarnych :) chyba druga czy trzecia przecznica po tej stronie gdzie Rossmann.

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 10 października 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, super, dzięki. Pojadę tam dzisiaj.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza a nie lepiej kupić jakąś elegancką sukienkę krojoną w "A" w regularnym sklepie?jesteśmy prawie na tym samym etapie więc bez problemów kupisz coś z "nie ciężarowkowych"ubrań.

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 11 października 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak właśnie zrobię. Chciałam kupić już sukienkę na zapas, żeby mieć jedną elegancką ciążową - na wigilię, sylwestra czy inną okazję. Ale niestety nie znalazłam nic, w czym bym ładnie wyglądała. Najgorsze jest to, że (głównie przez biust) nagle pasuje na mnie tylko rozmiar 42! Przerażające.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam swietna projektantke,ktora zrbi cos specjalnie dla mnie na te okazje-chc cos co bedzie chociaz troche roslo ze mna-ale wybieram sie do niej dopiero w grudniu bo na dobra sprawe nie wiem jak duza bede;) ewentualnie sprawdz na asos.com tam jest duzy wybor,ale ciezko kupowac na wyrost;)

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 11 października 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zdecydowanie ciężko kupupować, nie mierząc. A ja mam tzw. "trudną figurę", b. kobiecą - potrzebuję rzeczy dobrze skrojonych, z zaszewkami itd.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza ja przed ciążą miałam w talii 57 cm, a w biodrach 90 więc dokładnie znam ten problem dlatego tym bardziej nie idę do sklepów dla cieżarnych tylko wolę wydać te 300-400 zł u młodych porjektantów za coś co będzie komfortowe...ewentualnie idę do normalnych sklepów i tak wybieram sukienki z dzianiny, które bez problemu urosną...

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 15 października 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i skończyło się na dzianinie, przypomniałam sobie o moim ulubionym kiedyś sklepie Grey Woolf na Długiej, kupiłam 2 sukienki za w sumie 250zł, a gdybym mogła jeszcze poszastać, to kupiłabym trzecią, takie ładne, że nie mogłam się zdecydować. Dzięki za odpowiedzi.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 17 października 2013, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ciążiwy sklep widzialam w bonarce

    są tez na tandecie w tym centrum handlowym ACH sklpey z odzieżą ciążowa. Ale ja osobiscie tego typu zakupy robilam w Tarnowie na ciuchach :D

    a jesli chodzi o sklepy ciążowe, to pomijajac cene mi sie tamnic praktycznie neipodobalo, wsyztskie sukienki jak dla mnei to takie dopasowane z workiem na brzuch, a ja lubie takie odcinane pod biustem zwiewne, jakos nie lubie eksponowac brzucha.

    Sukeinke na wesle babcia kupila mi i qwprowadzila kilka porawek krawieckich wlansie na ciuchach :) A jesli chodzi o twój etap ciąży Makcza to spokojnie wlasie w zwyklych sklepach mozesz ocsuchodzic na siebie :) Ja jak kupilam sobie kilka tunik na ciuchach i na placu, takich z krotkim rekawem i legginsy na allegro, to caly czas w tym chodze, teraz tylko jakis sweterek na krotki rekaw ubieram i jest ok. Z nowych typowo ciazowych rzeczy mam tyko jedna spodniczke jeansy i eleganckie spodnie, a na gore to tylko w wiekszych romziarach sobie cos odcinanego pod biustekm kupowalam :)

    Makcza lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 23 października 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprawdzcie sobie sklep www.byinsomnia.com sa na grodzkiej i na kazimierzu. Szyja fajne rzeczy z dresowych materialow, kupilam sobie pare jeszcze przed ciaza, ale na ciaze tez beda idealne :)

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie fajne te ciuchy, Kota, od razu widać, że wygodne. Dzięki.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • elonorarosswelt Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie wpis już swoje ma, ale jak ktoś tu jeszcze zagląda i szuka czegoś ładnego, to można zaglądnąć tutaj https://www.baan.pl/butiki-z-sukienkami-online-urzekna-i-doradza/ Jest trochę do przejrzenia, ale liczę na po świąteczne promocje, szczególnie świątecznych ubrań :)

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sklepów jest wiele, w ostatnim czasie sporo znanych marek wypuszcza również serie ubrań ciążowych, jak h&m czy reserved. Sama jednak starałam się kupować ubrania uniwersalne, w których będę w stanie chodzić nie tylko w ciazy ale również po ciąży. Co mi sie udało bo nie miałam duzego brzucha. Tak więc w wielu koszulkach oversize chodziłam również po porodzie.

    Dorzucę od siebie jeszcze textil market. Dobre ceny ubrań i dobra jakosć. Mają świetny sklep online, jak ronież wiele sklepów stacjonarnych. Aczkolwiek to w sklepie online jest największy wybór ( rónież dla kobiet w ciaży). https://txm.pl/kobieta/odziez-damska/spodnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:15

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie w każdym sklepie mozna znaleźc ubrania ciążowe. Trzeba po prostu szukac ciuszków odcinanych pod biustem, w stylu oversize. Sama nie kupowałam typowo ciązowych ciuchów bo chciałam w nich chodzić po ciązy ( nie przytyłam tak dużo, róśł mi w zasadzie jedynie brzuszek).

    Od siebie polecam Promese, w sklepie mają sporo świetnych sukienek dla kobiet:

    https://promese.pl/bezowo-czarna-sukienka-w-cetki-bexxley.html

    Jak ta. Kiedy brzuch będzie wiekszy można po prostu odwiązać paseczek.
    be_owo-czarna_sukienka_w_c_tki_bexxley_promese.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2022, 11:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ